Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dał bym chyba w oczojebny jakiś lakier alu, znaczek i tą dechę jakiś TAKI albo TAKI albo coś TAKIEGO
  2. maluj alusy pod ta dechę na dach
  3. zimą relax, tylko trzeba pamiętać, żeby dołożyć OSUSZACZ za butlą, żeby nie zamarzało
  4. Elegancka Czarnulka dobrze by tu leżała jakaś 18stka no i trochę niżej ten gwint skręć
  5. też zime na stali muszę przelatać
  6. dzięki. w takim razie nie wywale w błoto hajsu
  7. Mercedes 18' 8,5J 5x112 + Pirelli 215/40/18 (2757137732) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  8. Pany, a czy pistolet tego typu sprawdzi się przy malowaniu Plasti-dipem? LIDL
  9. nie za szerokie?
  10. taki jak praktycznie wszyscy czyli gałgan - AutoGauge
  11. za***iste to nowe koło, ale taki balon jest niedopuszczalny !
  12. Zippyshare.com - 06 I've Got That Tune.mp3
  13. jedyny słuszny kapeć na 19stkę
  14. i love S4 padło
  15. Odwiedź dział warsztat ! http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-all-rezanie-bixenonu-169059/ albo jak nie chce Ci się czytać:
  16. negatywa brakuje
  17. udało się już taką kupić i ani mi się śni zakładać relingi na przyszły sezon pewnie jeszcze nie będzie lotki z tyłu, bo ląduje druga klapa pod blachę w USA rozmiarach
  18. nawet się nie zastanawiaj ! pierwsza lepsza czarna folia na lampy z allegro i jazda jak robić czarnucha to po całości ! ! ! !
  19. Na tej focie taki klimat, że brakuje tylko jakiegoś zombiaka czyt. Kowiego ---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- btw. Kradnę foto
  20. Listwy seryjnie srebrne. A lampy z tyłu? Wybrałem najmniejsze zło z ledów. Jeszcze kupione okazyjnie od wrclaguny. Przyjemnie auto w nocy wygląda. ---------- Post dopisany 24-10-2012 at 00:22 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 16:01 ---------- Pozdrawiam Panów ze SM. http://cl.ly/image/3X2I3y0E0v3P/2012-10-23%2012.51.47.jpg ja pierd*%e... nic tylko rozstrzelać ich za takie coś ---------- Post dopisany at 07:30 ---------- Poprzedni post napisany at 07:26 ---------- apropos tych lamp z tyłu to jak już robisz takiego czarnucha to dał bym czarny pasek z folii przez środek mniej więcej coś takiego: właśnie ten środek w tych lampach mnie razi, taki manewr bym przeprowadził na Twoim miejscu
  21. 1. 18"/8,5" Et35 4x 215/40/18 - przód i tył 2. Przód i tył ok 60 cm 2. Gwint MTS Przód potrafi przytrzeć podczas skręcania na nierównościach. Tył zero, nawet przy komplecie w aucie. tak się tył ugina przy komplecie i paru gratach w bagażniku.
  22. :thumbup: dobry jest ten czerwoniak
  23. ja za moto płacę rocznie 1/5 tego co za auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.