Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. zdecydowanie to efekt wyczyszczenia... ja mam takie wrażenie, ale przy zakładaniu kolektora AWX wywaliłem egr i turbo od AWX wpadło, może mam takie wrażenie ponieważ jeszcze nie byłem programu zrobić
  2. Zabieg raczej "kosmetyczny" niż jakoś znacznie wpływający na osiągi...
  3. wieje sandałem, czy coś się dzieje? ?
  4. fpytkę dekory jakie masz w środku?
  5. fajna alternatywa zamiast oryginału
  6. zawieszenie masz gwintowane?
  7. ładny wynik pewnie teraz przyjemnie się lata
  8. miałem zajrzeć ale się rozchorowałem teraz 19stego wypada spot? już teraz stanę na głowie żeby podjechać
  9. czyli odpuścić temat?
  10. PW:wink: ---------- Post dopisany 11-07-2012 at 18:38 ---------- Poprzedni post napisany 08-07-2012 at 22:45 ---------- http://img855.imageshack.us/img855/139/46512611.jpg reszta niebawem, zamówiłem sobie blaszkę kwadrata, 53zł w wydziale komunikacji:decayed:, jakby sie coś sapali przy kontroli, to bedzie mozna ja szybko zamontować że tak powiem - Simply k**wa Clean robi robotę
  11. pierwsza A4 B5 Harlekin na forum zderzak od razu z dokładką maluj!
  12. Pany, czy ktoś może mi wytłumaczyć jak pastuch krowie na czym polega efekt cofki? gdy już mam tą rurę od początku do końca to przy odpuszczaniu gazu spaliny cofają się spowrotem? wytłumaczyłem mechanikowi że chcę przelot z samej rury a on powiedział że nie warto bo będzie palił więcej i będzie słabszy... wtf ?
  13. ten jasny środek do ciemnej budy...... :jerk: wypas!
  14. Koła będę mieć od kolegi PUMA ale to dopiero na nowy sezon założę bo pod koniec roku nie warto już. Myślę że na początek felga RS6 będzie dobrze wyglądać koło dobrze wyglada przy glebie, kupując fele pamiętaj o gwincie
  15. fajna ta plexa. ładuj Thule wlepę i poka więcej fot
  16. Elegansio... Gleba, koło i dokładki w kolor ..... :jerk::jerk:
  17. :grin: ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? 3 szerokokątne zlepione w jedną bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin: myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść Nie do profilu, tylko do 205:kox: profil zostaw w spokoju lepszy efekt jak profilem się zejdzie... a najlepiej to na 205/35/18 to wtedy ładnie stroi, ale jazdy chyba nie ma wtedy
  18. :grin: ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła? 3 szerokokątne zlepione w jedną bo nie mogłem sie zmiescić z obiektywem:grin: myślałem na początku coś z moimi oczami a Ty mi taki Mind-f*ck zafundowałeś fajnie nawet Ci się te gumy naciągneły, u mnie na pirellkach przy identycznych parametrach nie ma takiego efektu, trzeba do 35 profilu zejść
  19. :grin: ale to fota od tyłu jakaś dziwna, wypukła jakby albo wklęsła?
  20. o w czwartek to i pewnie dał bym radę wreszcie Was odwiedzić, bo odebrałem wczoraj padlinę od mechanika
  21. Maxik, też jestem ciekawy...
  22. ciężki temat, powierzchnia musi być gładka żeby to jakoś wyglądało...
  23. trzymać się trzyma, zapomnij o szorowaniu, tylko mycie myjką (w zupełności wystarcza, nawet samą wodą), odprysków nie ma bo to jest guma ale jak przytrzesz to złazi, plus tego że myjesz, czekasz aż wyschnie i możesz prysnąć w miejscu zarysowania i śladu nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.