Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. bajerka jest tylko coś wysoko stoi
  2. coś tam by minimalnie poszło jeszcze. ale ze względu na trasy jakimi latam to jest MAX moich mozliwości
  3. paput , gałka jest już trochę skrócona, ale docelowo pójdzie jeszcze niżej. Bez konsoli było nudno dla mnie, dlatego środek też poszedł w burberry
  4. temat już był poruszany ile trzeba materiału, także przeszukaj a znajdziesz coś na pewno i niebieski zdecydowanie by do Ciebie pasował no chciałbym do battalionu, ale z taką kozą to nie mam co próbować
  5. nagraj jakiś filmik jak to gada
  6. junior_tdi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Halo Halo, Siema Siema. Mam takie pytanie do Was, wybiera się ktoś z Was do Nysy na VAGa na ten weekend? ja lecę z Łodzi właśnie z Ziomami, tak pomyślałem, ze gdyby ktoś od Was leciał to można by polecieć wspólnie, start jutro około w godzinach 14- 16 (jeszcze nie ustalone konkretnie). ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- Halo Halo, Siema Siema. Mam takie pytanie do Was, wybiera się ktoś z Was do Nysy na VAGa na ten weekend? ja lecę z Łodzi właśnie z Ziomami, tak pomyślałem, ze gdyby ktoś od Was leciał to można by polecieć wspólnie, start jutro około w godzinach 14- 16 (jeszcze nie ustalone konkretnie).
  7. nie ma lipy! fura wyjebista
  8. no polera spoko, tylko tak jak pisałem wcześniej - oklepane polerowanie tych patelni... gdzie na jakimś aucie widzę te merce to wycackane na lustereczko u mnie narazie zostaje jak jest, na przyszły sezon coś się pomyśli nowego
  9. 2JawoR36 Folia się trzyma ładnie, wcześniej jak brałem ze sticker bombem to nie kleiła się i nie profilowała jak ta burberry. ale różnica w cenie też widoczna Kowi87 racja, szkoda że nie jest matowa, chociaż trochę materiał by przypominało armistead myślałem żeby na czarno walnąć gajera, ale nawet ładnie się zgrywa z zegarami tak jak jest... muszę rozkminić tą kwestię. a co do oklejenia konsoli, to jak miałem same dekory to było jakoś tak nudno w środku tak jak teraz mi się mega podoba mrogal mi bardziej podchodzi z konsolą razem, tym bardziej że zgrałem wszystko równo praktycznie grzej mi tego grilla od eSki
  10. spoko, przed chwilą byłem w ASO, nowy korek kosztował mnie 7,69 PLN mam nadzieję że będzie hulał to umyje klekota i czasnę foty ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Nie udało mi się ogarnąć aparatu i dzisiaj już nie uda, pewnie jakieś lepsze zdjęcia będę miał dopiero z weekendu z Nysy. Póki co czasnąłem komórką foty (dlatego jakość z d*py ) i to co sprawia że pojawia się banan na mordzie za każdym razem gdy wsiadam
  11. Wiem wiem mam małą awarię, rozpadła mi się zaślepka końcowej rurki przelewowej wtryskiwacza, zamówiłem dziś już nową w ASO (8 PLN ) założę, umyje furacza i jakieś fotki zrobię a jeszcze aparat w między czasie załatwię
  12. dobrze działasz coś o gwincie myślisz? ładuj tego AWX'a dolot i EGR'a wywal u mnie też dolotowy AWX leżał chyba z pół roku na półce zanim wpadł na auto
  13. no narobiliśmy się trochę a grill obowiązkowo bo ten a'la RS4 ni w piz*3 ni w oko teraz leży... po pracy zamienię na poliftowy bo taki mam w chacie aktualnie ---------- Post dopisany 23-05-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 13:52 ---------- poliftowy grill powrócił do łask i przy S4 froncie jest zdecydowanie leeeeepiej także Karolu wezmę do Nysy tego RS'a jak Ci podpasuje to zarzucisz do siebie
  14. Niestety weekend mam pod znakiem mocno zakrapianego alko:kox: To jest oczywiste, ja nic nie ukrywam a chyba do tego dązysz nie nie daze burakow mialem na mysli wsiokow zazdroszczacych zadbanego auta ktorzy sami nie rusza palcem zeby cos zrobic....nie uruchamiaj sie:grin: AMEN!!!!!!! k00rwa jakie to prawdziwe ....
  15. Czikita, jak tam mody?
  16. 1 pucha na spoko starczy - bynajmniej na moje Mercedesy starczyło
  17. Dip nie nadaje się na elementy typu guziki, włączniki itp. zostają ślady na nim od razu
  18. po raz kolejny napiszę... CZEKAM NA EJRA NA AUCIE ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- po raz kolejny napiszę... CZEKAM NA EJRA NA AUCIE
  19. JEST KLASA prezentuje się świetnie, jakby z salonu dopiero wyjechał, taki ma lakier ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- JEST KLASA prezentuje się świetnie, jakby z salonu dopiero wyjechał, taki ma lakier
  20. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    Ładnie stoi aczkolwiek sam bym zapiął mu 20stki
  21. przed chwilą uporaliśmy się ze zdesiem od S4.... skocze jeszcze na myjnie i może uda mi się zrobić foto moim pseudo aparatem w telefonie
  22. Max, z tym odpryskiem i fotkami do zarządu dróg zgłaszasz i normalnie z ubezpieczenia CI wrócą za wymianę szyby?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.