Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
bajerka jest tylko coś wysoko stoi
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
:grin:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
coś tam by minimalnie poszło jeszcze. ale ze względu na trasy jakimi latam to jest MAX moich mozliwości
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
paput , gałka jest już trochę skrócona, ale docelowo pójdzie jeszcze niżej. Bez konsoli było nudno dla mnie, dlatego środek też poszedł w burberry
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
temat już był poruszany ile trzeba materiału, także przeszukaj a znajdziesz coś na pewno i niebieski zdecydowanie by do Ciebie pasował no chciałbym do battalionu, ale z taką kozą to nie mam co próbować
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
nagraj jakiś filmik jak to gada
-
Spociki Łódzkie
Halo Halo, Siema Siema. Mam takie pytanie do Was, wybiera się ktoś z Was do Nysy na VAGa na ten weekend? ja lecę z Łodzi właśnie z Ziomami, tak pomyślałem, ze gdyby ktoś od Was leciał to można by polecieć wspólnie, start jutro około w godzinach 14- 16 (jeszcze nie ustalone konkretnie). ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- Halo Halo, Siema Siema. Mam takie pytanie do Was, wybiera się ktoś z Was do Nysy na VAGa na ten weekend? ja lecę z Łodzi właśnie z Ziomami, tak pomyślałem, ze gdyby ktoś od Was leciał to można by polecieć wspólnie, start jutro około w godzinach 14- 16 (jeszcze nie ustalone konkretnie).
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie ma lipy! fura wyjebista
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no polera spoko, tylko tak jak pisałem wcześniej - oklepane polerowanie tych patelni... gdzie na jakimś aucie widzę te merce to wycackane na lustereczko u mnie narazie zostaje jak jest, na przyszły sezon coś się pomyśli nowego
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
2JawoR36 Folia się trzyma ładnie, wcześniej jak brałem ze sticker bombem to nie kleiła się i nie profilowała jak ta burberry. ale różnica w cenie też widoczna Kowi87 racja, szkoda że nie jest matowa, chociaż trochę materiał by przypominało armistead myślałem żeby na czarno walnąć gajera, ale nawet ładnie się zgrywa z zegarami tak jak jest... muszę rozkminić tą kwestię. a co do oklejenia konsoli, to jak miałem same dekory to było jakoś tak nudno w środku tak jak teraz mi się mega podoba mrogal mi bardziej podchodzi z konsolą razem, tym bardziej że zgrałem wszystko równo praktycznie grzej mi tego grilla od eSki
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
spoko, przed chwilą byłem w ASO, nowy korek kosztował mnie 7,69 PLN mam nadzieję że będzie hulał to umyje klekota i czasnę foty ---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ---------- Nie udało mi się ogarnąć aparatu i dzisiaj już nie uda, pewnie jakieś lepsze zdjęcia będę miał dopiero z weekendu z Nysy. Póki co czasnąłem komórką foty (dlatego jakość z d*py ) i to co sprawia że pojawia się banan na mordzie za każdym razem gdy wsiadam
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Wiem wiem mam małą awarię, rozpadła mi się zaślepka końcowej rurki przelewowej wtryskiwacza, zamówiłem dziś już nową w ASO (8 PLN ) założę, umyje furacza i jakieś fotki zrobię a jeszcze aparat w między czasie załatwię
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
dobrze działasz coś o gwincie myślisz? ładuj tego AWX'a dolot i EGR'a wywal u mnie też dolotowy AWX leżał chyba z pół roku na półce zanim wpadł na auto
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no narobiliśmy się trochę a grill obowiązkowo bo ten a'la RS4 ni w piz*3 ni w oko teraz leży... po pracy zamienię na poliftowy bo taki mam w chacie aktualnie ---------- Post dopisany 23-05-2012 at 00:01 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 13:52 ---------- poliftowy grill powrócił do łask i przy S4 froncie jest zdecydowanie leeeeepiej także Karolu wezmę do Nysy tego RS'a jak Ci podpasuje to zarzucisz do siebie
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Niestety weekend mam pod znakiem mocno zakrapianego alko:kox: To jest oczywiste, ja nic nie ukrywam a chyba do tego dązysz nie nie daze burakow mialem na mysli wsiokow zazdroszczacych zadbanego auta ktorzy sami nie rusza palcem zeby cos zrobic....nie uruchamiaj sie:grin: AMEN!!!!!!! k00rwa jakie to prawdziwe ....
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Czikita, jak tam mody?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
1 pucha na spoko starczy - bynajmniej na moje Mercedesy starczyło
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Dip nie nadaje się na elementy typu guziki, włączniki itp. zostają ślady na nim od razu
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
po raz kolejny napiszę... CZEKAM NA EJRA NA AUCIE ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ---------- po raz kolejny napiszę... CZEKAM NA EJRA NA AUCIE
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Arek, wybierasz się do Nysy w weekend?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
JEST KLASA prezentuje się świetnie, jakby z salonu dopiero wyjechał, taki ma lakier ---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- JEST KLASA prezentuje się świetnie, jakby z salonu dopiero wyjechał, taki ma lakier
-
A8 D3 na 20" :)
Ładnie stoi aczkolwiek sam bym zapiął mu 20stki
-
Historia moich Audi i moja nowa ZABAWKA - szczęśliwa "7"
dokładnie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
przed chwilą uporaliśmy się ze zdesiem od S4.... skocze jeszcze na myjnie i może uda mi się zrobić foto moim pseudo aparatem w telefonie
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Max, z tym odpryskiem i fotkami do zarządu dróg zgłaszasz i normalnie z ubezpieczenia CI wrócą za wymianę szyby?