Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
ojoj, czekam na te 10 cali
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
chciałem B5B materiałowe ale takie coś teraz dostać to rarytas, rozumiesz
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Burberry u mnie to folia wylewna z sick-stickers.pl ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- i jeszcze jakieś foty z powrotu z Nyski tegorocznej eskorta klekota przez 2 VR6
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
takie gleba na gwincie? niech tylko przestanie padać to idę swoim kręcić
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mój ziom:yeah: świetnie to wygląda, wysiadasz z auta, nagle klik - fura się zamyka i JEB na ziemię
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
bo tu nie jeden czeka na finał i tutorial do Air'a ofkors
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
miałem na myśli chrom, poler etc:wink: aha nie wiem, mi chodzi ciągle jakiś jasny jebutny kolorek... chociaż wszyscy piłują mnie o te lustra ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- chciałem takie same patelnie merca w 19stce ale nie mogę nigdzie takowych namierzyć....
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jest grubaśnie czekam na finał
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
sadzimy zebys tego nie robil a całe koła w proszek w jakiś szalony kolor?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Temat relingów już był poruszany stronę albo dwie wcześniej. Zostawiam bez z samymi dekorami było nudno dlatego jest więcej. btw. też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry jakieś propozycje? Lotkę mam z pakietu Caractere wartą pinćset dolców : Bodykit Styling and Performance tuning pats for the Audi A4 B5 by Caractere ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- Borka wymiata ziomel z Łodzi, pierwszy właściciel (czarne blachy), jak widzicie naciąg i gleba k**ewska ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Kilka fot z VAG'a z Nysy 2012 od kumpla:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
i chcesz się przesiąść do 10 letniego diesla i sądzisz że nic nie dołożysz? nie wspominając o różnicach w eksploatacji między silnikami diesla na pompowtryskach a na zwykłej pompie gdzie ty chcesz B6. PICUJ BLUE STRAWBERRY TURBO
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Po powrocie za granicy zobaczę jak się auto spisze, jak nie będzie problemów i będzie wszystko okej to zostaje i zbieram graty i na przyszły sezon będzie gotowe. Jak będą problemy będzie odmawiało posłuszeństwa to po powrocie sprzedam je i może B6 1.9 TDI tak myślałem mógłbyś zostawić, bo masz ładną sztukę, w lakierze który rwie suty TDI tak jak chłopaki piszą, droższe w utrzymaniu w ch*j, a na 1.8T też można podziałać poza tym chciałeś do Battalionu a z B6 to może być ciężko- [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
w końcu ktoś wypowiedział się w tym temacie jak należy. BTW. kiedy gleba i koło wpada na to padło?- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
ok, dzięki za podpowiedzi, postaram się to ogarnąć w miarę szybko, o efekcie końcowym na pewno się pochwalę- [B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
_____________________________________________________________________________ KOZAK- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
tak zrobię średnica fabryczna może zostać, warto coś pogrubiać? po samych rurach będzie cofka? suszarę mam AWX tylko- [B5 AGB] VIAGRA
kiera ze star treka? ale ten flok robi robotę co to za choinka na zegarach? pinćset kontrolek- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
JAK UZYSKAĆ TEN EFEKT COFKI?- Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
u mnie tak mniej więcej wyszło (na żywo wygląda 300 razy lepiej )- Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
A AFN z wywalonym katem, suszarką AWX będzie jakoś fajnie pracował na przelocie? czy szkoda pary?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
okeeeee to czekam- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
cwaniaczek dzięki. to co tam za kółko teraz Ci wpada?- [B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
normalnie wycinasz nadkole to plastikowe? i taka szpara 5 cm od błotnika zostaje? jak po deszczu latać? - [B5 AEB] Blue Strawberry Turbo