Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. chciałem B5B materiałowe ale takie coś teraz dostać to rarytas, rozumiesz
  2. Burberry u mnie to folia wylewna z sick-stickers.pl ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- i jeszcze jakieś foty z powrotu z Nyski tegorocznej eskorta klekota przez 2 VR6
  3. takie gleba na gwincie? niech tylko przestanie padać to idę swoim kręcić
  4. mój ziom:yeah: świetnie to wygląda, wysiadasz z auta, nagle klik - fura się zamyka i JEB na ziemię
  5. bo tu nie jeden czeka na finał i tutorial do Air'a ofkors
  6. miałem na myśli chrom, poler etc:wink: aha nie wiem, mi chodzi ciągle jakiś jasny jebutny kolorek... chociaż wszyscy piłują mnie o te lustra ---------- Post dopisany at 07:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:52 ---------- chciałem takie same patelnie merca w 19stce ale nie mogę nigdzie takowych namierzyć....
  7. jest grubaśnie czekam na finał
  8. sadzimy zebys tego nie robil a całe koła w proszek w jakiś szalony kolor?
  9. Temat relingów już był poruszany stronę albo dwie wcześniej. Zostawiam bez z samymi dekorami było nudno dlatego jest więcej. btw. też mam ciśnienie na jakiś pomarańcz na tych kołach, może biel, albo kość słoniowa pod te burberry jakieś propozycje? Lotkę mam z pakietu Caractere wartą pinćset dolców : Bodykit Styling and Performance tuning pats for the Audi A4 B5 by Caractere ---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ---------- Borka wymiata ziomel z Łodzi, pierwszy właściciel (czarne blachy), jak widzicie naciąg i gleba k**ewska ---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 12:45 ---------- co sądzicie o smerfnym niebieskim rzuconym na te koła ? plus znaczek przedni może
  10. Kilka fot z VAG'a z Nysy 2012 od kumpla:
  11. i chcesz się przesiąść do 10 letniego diesla i sądzisz że nic nie dołożysz? nie wspominając o różnicach w eksploatacji między silnikami diesla na pompowtryskach a na zwykłej pompie gdzie ty chcesz B6. PICUJ BLUE STRAWBERRY TURBO
  12. Po powrocie za granicy zobaczę jak się auto spisze, jak nie będzie problemów i będzie wszystko okej to zostaje i zbieram graty i na przyszły sezon będzie gotowe. Jak będą problemy będzie odmawiało posłuszeństwa to po powrocie sprzedam je i może B6 1.9 TDI tak myślałem mógłbyś zostawić, bo masz ładną sztukę, w lakierze który rwie suty TDI tak jak chłopaki piszą, droższe w utrzymaniu w ch*j, a na 1.8T też można podziałać poza tym chciałeś do Battalionu a z B6 to może być ciężko
  13. w końcu ktoś wypowiedział się w tym temacie jak należy. BTW. kiedy gleba i koło wpada na to padło?
  14. ok, dzięki za podpowiedzi, postaram się to ogarnąć w miarę szybko, o efekcie końcowym na pewno się pochwalę
  15. _____________________________________________________________________________ KOZAK
  16. tak zrobię średnica fabryczna może zostać, warto coś pogrubiać? po samych rurach będzie cofka? suszarę mam AWX tylko
  17. kiera ze star treka? ale ten flok robi robotę co to za choinka na zegarach? pinćset kontrolek
  18. JAK UZYSKAĆ TEN EFEKT COFKI?
  19. u mnie tak mniej więcej wyszło (na żywo wygląda 300 razy lepiej )
  20. A AFN z wywalonym katem, suszarką AWX będzie jakoś fajnie pracował na przelocie? czy szkoda pary?
  21. cwaniaczek dzięki. to co tam za kółko teraz Ci wpada?
  22. normalnie wycinasz nadkole to plastikowe? i taka szpara 5 cm od błotnika zostaje? jak po deszczu latać?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.