Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. tak jak Kowi napisał, wypas niezły a co do naklejek to trochę przegiąłeś chyba bo ani nie jest grubo, ani Low na pewno jest TOO MUCH tych wlepek! nie zastanawiaj się, ładuj gwint i jakąś 18stkę
  2. Sezon w pełni a tutaj ciiiiiisza
  3. tak jak nie przepadam za srebrnymi autami tak muszę przyznać że Twój naprawdę robi robotę !
  4. czarny mat zwykły danke! no Esowy to jest to czego brakowało w moim froncie
  5. czyli bierzesz ten grill w końcu?
  6. mówisz? Głupio głupio.. Efekt jak w przypadku braku brwi.. "Czegoś tam brakuje i jest za łyso" coś w tym jest co mówisz jak tak pacze na te foty
  7. jeszcze bardziej wycackana klapa - bez blendy na rejestracją, tak będzie docelowo
  8. ten z Biedry jest spoko, ale dla pewności zalej Kujawskim
  9. cisza jak makiem zasiał
  10. Dzięki no wcześniej miałem na wzór RS4 i myślałem że wypas, ale jednak S4 przy zderzaku S4 wygląda prze za***iście ---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- i docelowo mam taki plan: :decayed::decayed:
  11. Doszły kolejne modyfikacje. Niby pierdoły ale wg mnie na plus: Grill S4 (dzięki mrogal) z czarną ramką i chrom znaczkiem, duże lusterka z Angola w czarnym macie i wstępne przymiarki tylnej blachy w rozmiarze US będę rezał tylną klapę pod US blaszkę
  12. nawet te amory, ale szału nie robią... .. . . . . . . . . :jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:
  13. mrogal właśnie odebrałem paczkę, dzięki pierdyknij u siebie jeszcze lusterka w tego smerfa
  14. Kowi prawde mówi, jak pomalujesz dokładke przód to przy srebrnym kolorze bedzie diametralna różnica !
  15. o żesz Ty qr*a ale fajnie CI to wyszło
  16. stylowe były - po wczorajszym występie naszej reprezentacji leżą sobie spokojnie w kącie ahhh ta nasza reprezentacja, dzisiaj zrobiłem jakieś 250 KM i ANI JEDNEJ FLAGI NA AUCIE nie widziałem, gdzie dzień wcześniej na co trzeciej furze
  17. no wreszcie gleba tylko te kondony na lusterka.... no sorry
  18. Zacna B5'tka pomalowanie dokładek w kolor - normalnie strzał w 10tkę przy białym lakierze, kole i glebie roooobi robotę
  19. Moja relacja z VAG NYSA 2012 enjoy
  20. to co czego się przesiadasz konkretnie???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.