Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. dzięki, mam to na codzień u siebie :grin: ---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ---------- nie myślałeś o blaszce z tyłu w wymiarach US? bo te nasze polskie kwadraty.....
  2. no dokładnie... Jest fajna, ciekawy jUeS ale brakuje tego BoooooM
  3. aa widziałem w Nysie, widziałem widzę stickerowe dupsko zrobiłeś
  4. mi na 4 osiemnastki poszła puszka Plasti Dipa
  5. ale po co te chupa chupsy na kołach !!!!
  6. odwołanie do decyzji rzeczoznawcy, powalczyć trochę i bes kitu uzbierasz na drugą budę
  7. Witam. Tak jak w temacie - proszę o opinie odnośnie silników montowanych w B6 - 3.0 V6 benzyna (220 koni?) Jakie mniej więcej spalanie na takim silniku, czy są awaryjne, jakie mniej więcej koszty eksploatacji w skali roku? jak te silniki znoszą LPG? z góry dzięki i Pozdrawiam
  8. od razu lepiej a ten czerwony kabel między maską a drzwiami to ... ?
  9. na tyle masz te lampy? LAMPY AUDI A4 (B5) AVANT 1994-00 CRYSTAL RED SMOKE (2437700467) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  10. takie cuda dopiero na kolejny sezon, chyba że w tym roku jeszcze trafię szóstkę w totka
  11. kapcie pod fele i kolor budy padło prezenci się wybornie !
  12. jest wlasnei jak w ameryce, amerole jak robia? kupuja rarytasna europa klape i sadzaja swoja blache na odwrot niz my Dokładnie:decayed: NIc z tyłu nie kombinuje pasuje mi tak jak jest, może kiedyś wpadnie dokładka z parktronikiem i grubsze kolanka z wydechu a narazie przód będzie wygładzony i może zespawam dokładkę z zderzakiem i tyle:wink: W przyszłym tyg pokombinuje z negatywem na tyle i jak będzie dobrze koła zostaną, jak nie to zabierze je znajomy i szukam artec-ów:naughty: nie ogarniam tego stylu
  13. poka lepsze foty tej klapy
  14. chciałem Was odwiedzić ale heble mi padły w mojej padace
  15. klapę z tyłu masz US?
  16. u mnie był taki objaw i wystarczyło kostkę przeczyścić
  17. junior_tdi odpowiedział(a) na daw1 temat w Audi A4 B5
    te ledy fajnie auto odmładzają. Najprostszy zabieg to kupić polifty
  18. poka foty jak leży na Twoim aucie
  19. no teraz z tyłu jest szeeeeroooko tylko klapę rezaj pod usa, bo z us blachą i euro klapą średniawka jest
  20. grill tak jak w Nysie mówiłeś - ramka poszła w black
  21. weź laptopa i internet, żebyś na forum zaglądał
  22. dziwne rzeczy mówisz...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.