Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Przez Ciebie pół nocy myślałem co tu zrobić... i wymyśliłem! Na razie nic więcej nie zdradzę no ciekawe co tam wymyśliłeś
  2. to jest Twój zimowy setup te koła, ta?
  3. wg mnie średnio ta dokładka... Rieger style sie trochę robi
  4. kurde, te wskazówki pierwsza liga jeszcze czcionka na blacie w stylu S4 i dupe urywa
  5. Kowi, wrzuć ramke grilla w black, aż sama się prosi
  6. no powiem Ci że jest wszystko, był lekko pękniety ale gość mi go spawnął w cenie, troszkę go ogarnę lakier i bedzie mniód:grin:, zastanawiam sie czy nie pospawac dokładki z resztą zderzaka:whistling: ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- decyzja podjęta bedzie szczepan:kox: http://farm5.static.flickr.com/4058/4482347565_a9a67e2eb3_b.jpg ale clean
  7. dokładnie, wybierz sobie coś stąd, ten ciasteczkowy by pasował do Ciebie http://sick-stickers.pl/product.php?id_product=284
  8. ja mam 6K i myślę o zmianie na 5
  9. ładnie klapa oryginalna US czy modzona?
  10. Ło Matko z Córko ! lakiering?
  11. Jak tam przygotowania do SEZONU?
  12. kumpel latał z takim kole w Borze i chwalił sobie że twarrrrrda
  13. AMen! chyba że chcesz moje czarne na zwykłym zenonie 6000K
  14. Mefju nie spinaj się, PUMA zapewne nie chciał Cię urazić, tylko daje do zrozumienia że jak tylko deszcz przestanie padać to masz iść do garażu i to zdjąć BTW te S4 nijak nie pasuje do A4, nawet jeśli ma nayebane zderzaków z Esy, foteli i innych pierdół a klekota pod maską... także nie wkurzaj się tylko powoli rezaj bo masz za***iste pole do popisu
  15. ładniutka srebrzanka nie miałeś problemów ze zderzakiem od Esy przednim?
  16. jest elegancko ! ściągnij S4 z klapy jeszcze... a te poprzednie lampy do pieca od razu
  17. to samo - AFN tyle że z suszarką AWX i pewnie wtryskami 216 jak tylko zrobię auto to się zgadamy od Kutna do Krośniewic za***ista traska więc nie będzie problemu
  18. Wypas Furka B7 to jest klasa trzeba zwołać Spota
  19. no właśnie nie mamy a ja ogólnie często w Kutnie bywam, także jak tylko serducho auto dostanie to będzie można zwołać jakiegoś spota
  20. no teraz leży jak należy
  21. daj niżej dziada

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.