Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Przez Ciebie pół nocy myślałem co tu zrobić... i wymyśliłem! Na razie nic więcej nie zdradzę no ciekawe co tam wymyśliłeś
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ja pi3rdole
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
to jest Twój zimowy setup te koła, ta?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
wg mnie średnio ta dokładka... Rieger style sie trochę robi
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
kurde, te wskazówki pierwsza liga jeszcze czcionka na blacie w stylu S4 i dupe urywa
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Kowi, wrzuć ramke grilla w black, aż sama się prosi
-
[B5 1Z] A4 TDi
no powiem Ci że jest wszystko, był lekko pękniety ale gość mi go spawnął w cenie, troszkę go ogarnę lakier i bedzie mniód:grin:, zastanawiam sie czy nie pospawac dokładki z resztą zderzaka:whistling: ---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:53 ---------- decyzja podjęta bedzie szczepan:kox: http://farm5.static.flickr.com/4058/4482347565_a9a67e2eb3_b.jpg ale clean
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
dokładnie, wybierz sobie coś stąd, ten ciasteczkowy by pasował do Ciebie http://sick-stickers.pl/product.php?id_product=284
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
ja mam 6K i myślę o zmianie na 5
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
czeeeekam na foty
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
ładnie klapa oryginalna US czy modzona?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Ło Matko z Córko ! lakiering?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Jak tam przygotowania do SEZONU?
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
damn Right!
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
kumpel latał z takim kole w Borze i chwalił sobie że twarrrrrda
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
AMen! chyba że chcesz moje czarne na zwykłym zenonie 6000K
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Mefju nie spinaj się, PUMA zapewne nie chciał Cię urazić, tylko daje do zrozumienia że jak tylko deszcz przestanie padać to masz iść do garażu i to zdjąć BTW te S4 nijak nie pasuje do A4, nawet jeśli ma nayebane zderzaków z Esy, foteli i innych pierdół a klekota pod maską... także nie wkurzaj się tylko powoli rezaj bo masz za***iste pole do popisu
-
a4 b5 18 zoll gwint ,alcantara,navi,nowe foty
ładniutka srebrzanka nie miałeś problemów ze zderzakiem od Esy przednim?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
jest elegancko ! ściągnij S4 z klapy jeszcze... a te poprzednie lampy do pieca od razu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
raczej nie inaczej
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
to samo - AFN tyle że z suszarką AWX i pewnie wtryskami 216 jak tylko zrobię auto to się zgadamy od Kutna do Krośniewic za***ista traska więc nie będzie problemu
-
[B7 BPW] Black A4 2.0TDI Avant
Wypas Furka B7 to jest klasa trzeba zwołać Spota
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no właśnie nie mamy a ja ogólnie często w Kutnie bywam, także jak tylko serducho auto dostanie to będzie można zwołać jakiegoś spota
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no teraz leży jak należy
-
[B5 AFN] Audi 1.9 TDI quattro!
daj niżej dziada