Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
no ja na aparatach się nie znam za mocno, ale podobno 3/4 sukcesu to właśnie obiektyw, ta? btw, miejscówka świetna, niech PUMA się ruszy z tym gwintem i glebuj dziada
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
mega klimat na tej stacji
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
No troszkę koza ale to koło ładnie jej leży pójdzie do ziemi to już będzie kox! długo siedziałeś nad tymi zdjęciami w jakimś programie? (najlepsza rejestracja na każdej focie)
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dokładnie, jak na VT, tak jak chciałem może da trochę niżej ale to jest max co mogę opuścić, biorąc pod uwagę codzienne średnie 130 przebytych kilometrów... a co do ledów to fakt, dają radę, jak kupowałem to bałem się że będzie trochę odpust ale jednak jest spoko
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Małe przygotowania do sezonu... Gwint wstępnie ustawiony - narazie troszkę wysoko, bo opony za bardzo nie pozwalają na więcej, najprawdopodobniej wpadną 215/35 żeby można jakoś zdrowo auto położyć a póki co: jakość zdjęć nie powala, bo nie potrafię wyregulować aparatu, który pożyczyłem do fotek...
-
Trochę o N75 i Notlaufie
dzięki. u mnie dzisiaj auto w drodze do pracy zaczęło notlaufa łapać, zgodnie z opisem jeśli zamienię zaworki i problem zniknie to N75 do wymiany, tak? dokladnie! jezeli tak bedzie wymien lub reanimuj n75 pelny opis znajdziesz w warsztacie mojego autorstwa Dzięki wielkie !
-
Antybiotyki a alkohol .... macie doświadczenia ?
też kiedyś brałem Forcid 1000, ostatnią pigułę wziąłem w piątek rano, w sobotę wieczorem 3 browary i faza taka, że nie ogarniałem... następnego dnia ( i później) zero jakichkolwiek skutków ubocznych, mogę polecić!
-
Trochę o N75 i Notlaufie
dzięki. u mnie dzisiaj auto w drodze do pracy zaczęło notlaufa łapać, zgodnie z opisem jeśli zamienię zaworki i problem zniknie to N75 do wymiany, tak?
-
Trochę o N75 i Notlaufie
na rysunku od AFN zaworki N75 i N18 to numery 29 i 9 ?
-
[B5 AFN] kolejne body rs4 b5
Zakochałem się w tych czarno białych Recaro :slina: Grubo działasz ! Projekt kozak!
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
nie dość że wyglądają mistrzowsko to zapewne jeszcze jeżdżą jak należy
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
oko oko, zaraz to ogarnę. Po zmianie forum chyba się tak porobiło?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ile za flokowanie?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dzisiaj wpadł wreszcie letni setup -18stki i gwint, doszła też zgrabna chromowana dwururka, wywalony katalizator i wpadły nowe końcówki drążków, bo stare już pukały. Jutro dokręcę gwint jak należy (bo trochę mi przód przyciera nawet na minimalnych nierównościach i wrzucę foty
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Nooo kółka kozackie poler robi robotę. Widzę że Pirelli P Zero Nero mega popularne sam latam na takich
-
[ALL B5] [ALL B5] LZ5K, AHU+0.205+h&r -30+fis+ kiera S+...
jakbyś szukał od AWX turbo to mam na pogonienie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kolor morderca
-
[B5 ALF]Paputowóz - 2.4 V6 quattro + LPG -- SPRZEDAM--
ładnie ładnie myślisz coś o większej rolce? szkoda że te nie są ze 2 cale większe ---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:15 ---------- ten sticker na dekorach - pierwsza liga
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
nie no coś tam się dzieje, w poniedziałek mi odboje przychodzą do gwintu, bo brakowało do tylnych amorów, zderzak od eSy już polakierowany, maskę przy okazji mi lakiernik prysnął, bo pies mi w zeszłym roku przecież Pasa Noble qr** zatańczył na masce :/ i jaja mi wyszły przy montażu zderzaka dzisiaj bo ślizgi od Esy nie podeszły, odboje muszę przerobić albo kupić od eSy. także w poniedziałek powinny być patelnie na skręconym gwincie, także postaram się jakieś foty wrzucić walczę też z drugą skarbonką, z motorkiem, bo też powoli do sezonu trzeba szykować ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:08 ---------- a, no i w tym tygodniu postoje USA wyrezałem z przełącznikiem w kabinie, w razie jakiejś kontroli czy coś
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
coś cichutko cichutko setup letni już na aucie?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Jak umyję to zrobię sesyjkę http://img818.imageshack.us/img818/539/dsc4565o.jpg Czerwień robi robotę !
-
Jak głęboke głośniki 16 cm wejdą na przód?
http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15719-ALL-B5-G%B3o%B6niki-16cm-w-drzwiach-bez-przer%F3bek-tapicerki
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
Pany, a jak najlepiej przedostać się z przewodami do kabiny do przełącznika od USA pakietu?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ale koza elegancko koło się prezentuje! gwint wpadnie to już będzie komplet
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Tak Tak, szukałem jakiś czas materiałowych w jakiś ludzkich pieniądzach a tu nagle Krystyna jak grom z jasnego nieba.. JEB! no i są materiały Recaro