Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. no ja na aparatach się nie znam za mocno, ale podobno 3/4 sukcesu to właśnie obiektyw, ta? btw, miejscówka świetna, niech PUMA się ruszy z tym gwintem i glebuj dziada
  2. mega klimat na tej stacji
  3. No troszkę koza ale to koło ładnie jej leży pójdzie do ziemi to już będzie kox! długo siedziałeś nad tymi zdjęciami w jakimś programie? (najlepsza rejestracja na każdej focie)
  4. dokładnie, jak na VT, tak jak chciałem może da trochę niżej ale to jest max co mogę opuścić, biorąc pod uwagę codzienne średnie 130 przebytych kilometrów... a co do ledów to fakt, dają radę, jak kupowałem to bałem się że będzie trochę odpust ale jednak jest spoko
  5. Małe przygotowania do sezonu... Gwint wstępnie ustawiony - narazie troszkę wysoko, bo opony za bardzo nie pozwalają na więcej, najprawdopodobniej wpadną 215/35 żeby można jakoś zdrowo auto położyć a póki co: jakość zdjęć nie powala, bo nie potrafię wyregulować aparatu, który pożyczyłem do fotek...
  6. dzięki. u mnie dzisiaj auto w drodze do pracy zaczęło notlaufa łapać, zgodnie z opisem jeśli zamienię zaworki i problem zniknie to N75 do wymiany, tak? dokladnie! jezeli tak bedzie wymien lub reanimuj n75 pelny opis znajdziesz w warsztacie mojego autorstwa Dzięki wielkie !
  7. też kiedyś brałem Forcid 1000, ostatnią pigułę wziąłem w piątek rano, w sobotę wieczorem 3 browary i faza taka, że nie ogarniałem... następnego dnia ( i później) zero jakichkolwiek skutków ubocznych, mogę polecić!
  8. dzięki. u mnie dzisiaj auto w drodze do pracy zaczęło notlaufa łapać, zgodnie z opisem jeśli zamienię zaworki i problem zniknie to N75 do wymiany, tak?
  9. na rysunku od AFN zaworki N75 i N18 to numery 29 i 9 ?
  10. Zakochałem się w tych czarno białych Recaro :slina: Grubo działasz ! Projekt kozak!
  11. nie dość że wyglądają mistrzowsko to zapewne jeszcze jeżdżą jak należy
  12. oko oko, zaraz to ogarnę. Po zmianie forum chyba się tak porobiło?
  13. dzisiaj wpadł wreszcie letni setup -18stki i gwint, doszła też zgrabna chromowana dwururka, wywalony katalizator i wpadły nowe końcówki drążków, bo stare już pukały. Jutro dokręcę gwint jak należy (bo trochę mi przód przyciera nawet na minimalnych nierównościach i wrzucę foty
  14. Nooo kółka kozackie poler robi robotę. Widzę że Pirelli P Zero Nero mega popularne sam latam na takich
  15. jakbyś szukał od AWX turbo to mam na pogonienie
  16. ładnie ładnie myślisz coś o większej rolce? szkoda że te nie są ze 2 cale większe ---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:15 ---------- ten sticker na dekorach - pierwsza liga
  17. nie no coś tam się dzieje, w poniedziałek mi odboje przychodzą do gwintu, bo brakowało do tylnych amorów, zderzak od eSy już polakierowany, maskę przy okazji mi lakiernik prysnął, bo pies mi w zeszłym roku przecież Pasa Noble qr** zatańczył na masce :/ i jaja mi wyszły przy montażu zderzaka dzisiaj bo ślizgi od Esy nie podeszły, odboje muszę przerobić albo kupić od eSy. także w poniedziałek powinny być patelnie na skręconym gwincie, także postaram się jakieś foty wrzucić walczę też z drugą skarbonką, z motorkiem, bo też powoli do sezonu trzeba szykować ---------- Post added at 22:12 ---------- Previous post was at 22:08 ---------- a, no i w tym tygodniu postoje USA wyrezałem z przełącznikiem w kabinie, w razie jakiejś kontroli czy coś
  18. coś cichutko cichutko setup letni już na aucie?
  19. Jak umyję to zrobię sesyjkę http://img818.imageshack.us/img818/539/dsc4565o.jpg Czerwień robi robotę !
  20. http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?15719-ALL-B5-G%B3o%B6niki-16cm-w-drzwiach-bez-przer%F3bek-tapicerki
  21. Pany, a jak najlepiej przedostać się z przewodami do kabiny do przełącznika od USA pakietu?
  22. ale koza elegancko koło się prezentuje! gwint wpadnie to już będzie komplet
  23. Tak Tak, szukałem jakiś czas materiałowych w jakiś ludzkich pieniądzach a tu nagle Krystyna jak grom z jasnego nieba.. JEB! no i są materiały Recaro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.