Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Gdybyś szukał ewentualnie licznika do golfa 3 to mam z 97 roku ale od silnika 1Z, nie wiem czy kostki będą pasować...
  2. zgarnąłem raz taką wlepkę, ale przyznaję, zaparkowałem mega chuyowo w środku lata, upał jak cholera to z szyby tarłem z pół godziny ten klej dobrze że dostałem na szybę od kierowcy mniej więcej na środku, to do połowy otworzyłem szybę i dzida na chatę zdzierać btw. tak jak koledzy pisali wyżej, w niskich temperaturach nie będzie to za dobrze się trzymać, ale na czystą szybę, gdy jest ciepło uwierz że przylgnie bardzo dobrze, wiem po sobie
  3. Siemano Panowie, aktualne fabryczne sprzęgło jest na wykończeniu, a w związku z modyfikacjami które chcę przeprowadzić w moim AFN'ie (moce rzędu 170-175 KM) zastanawiam się jakie sprzęgło wybrać. Szukałem na forum ale nie znalazłem konkretnych odpowiedzi (jedni piszą że upalają fabrycznego dwumasa przez od kilku lat na podobnych mocach, inni że dwumas to kupa...) Prośba też o podpowiedź ile orientacyjnie może kosztować dana konfiguracja (nowy dwumas, czy jednomas 1Z, czy jakieś wzmacniane)... pozdrawiam!
  4. kolega P-U-M-A chyba ma jeszcze na sprzedanie gwint Supersporta do Quattro w lepszych pieniądzach
  5. jednomasa z 1Z chociaż
  6. a mi jak nowy klocek się wysypał to też grzechotało
  7. będzie pierwsze B5 wypolerowane od spodu
  8. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    miałem kiedyś przyjemność jechać na fotelu pasażera z Leszkiem Kuzajem jego Imprezą... jak ten człowiek jeździ
  9. ja też postaram się pierwszy raz zajrzeć chociaż na chwilę
  10. no miało byś RS6 ale dokupiłem jeszcze jedno autko do firmy a i po rozpoznaniu kosztów utrzymania tego i ewentualnych awarii stwierdziłem że jeszcze mnie na to nie stać bo nie sztuka kupić i robić później na autko... będzie więc tylko S a jakie to sie jeszcze okaże..... tak to niestety bywa, że znajdzie się pała co przelicytuje, a sprzedającemu na rękę bo pewnie od zaraz wziął auto.... owocnych poszukiwań Abdul
  11. no niestety, tylko fabryka... na początek daj dokładki w kolor i będzie ewentualnie pozbieraj później na eS pakiet
  12. widzę nie wąsko się dzieje ładuj mu US pakiet, jak trafisz US przednie lampy w dwóch kompletach to daj znać
  13. na alleDROGO.... http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2099391445.html masz jeszcze cleary, do wyboru ale wg mnie wersja smoke o wiele lepsza
  14. zgrabne pasują do A4
  15. ja będę miał niedługo, jak 230 wsadzę :gwizdanie:
  16. spoko spoko, gwincik czeka na sezon letni teraz tyle śniegu u mnie nayebało że masakra czekam aż troszkę cieplej się zrobi to coś pomodzę przy padlinie a jak wpadnie zdeś to będzie "Caractere AvanteS" hehehe
  17. no ślicznie Kawę przygotowałeś mnie czeka teraz w mojej RR'ce wymiana napędu, płynów, klocków, tarcz, gum, pewnie wpadnie stalowy oplot, crash pady i najprawdopodobniej cała pójdzie w czarny mat w folię
  18. 1200 PLN to przeciętny koszt indywidualnego strojenia diesla z roczników 2000 i starszych... w renomowanych serwisach a nie u Pana Stasia albo Kolegi Szwagra Brata Wujka Wieśka
  19. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    bajk, w taką śnieżną pogodę jak teraz można nieźle się pobawić takim EVO, co?
  20. a to może założę jutro i zobaczę
  21. w takim razie sam program bez wtrysków - ok 1200 PLN, bo wtryski to kolejny tysiąc... ale z drugiej strony sądzę że sam nowy program szybko Ci się znudzi...
  22. a czy ktoś korzystał z usług Comp-Sportu w Łodzi?
  23. A jakie oponki do tej szerokości by najlepiej pasowały ? 205/35/18 przód i 215/35/18 tył ewentualnie 215/40 podejdą, ale 215/35 będzie wyglądać prze.zayebiście
  24. [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 13:21_________________________________________________no katalizator wyciąć to podstawa, poźniej załaduj mu wtryski 0.216, program i te 130-135 KM Ci wystarczy na początek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.