Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Wypas jest to kółko, chętnie zarzuciłbym do siebie, tylko żeby 19stki były
  2. wrzucaj foty i powiedz jak wyciągnąć kratki i jak powycinać dziury na wskaźniki
  3. ja nic nie dymiłem, takie były
  4. stop stop
  5. no czekam na gwint [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside cięzko to się okleja? bez masakry - 20 minut roboty czym podgrzewałeś? Farelką
  6. no czekam na gwint [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside cięzko to się okleja? bez masakry - 20 minut roboty
  7. no czekam na gwint [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside
  8. ten daszek to element pakietu "Caractere". mam u siebie poza przednim zderzakiem http://www.lltek.com/images/caractek/audi9.jpg
  9. nie, mam częściowo na aucie pakiet "Caractere". Zajrzyj do mojego tematu, masz tam wiecej fot
  10. uporam się z nimi na początku przyszłego tygodnia
  11. sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą Lampy na aucie: i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie:
  12. sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą Lampy na aucie: i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie:
  13. sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą Lampy na aucie: i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie: poza lampami powoli kompletują się inne graty, żeby plany zrealizować postaram się zrobić normalne fotki jak ogarnę jakiś aparat
  14. powinien pasować bez problemu
  15. wnęki w pomarańcz dawaj
  16. lampiszony ustrzelę jak ogarnę jakiś aparat bo ten w moim telefonie jest chyba z Nokii 3310 a stickery mam bardzo podobne jak kolega armistead http://postimage.org/image/9nvxg39g/
  17. Czekam na kolejne foty,mody i bajery
  18. w tym tygodniu dotarły do mnie nowe fanty: Gałka S3, stickery na dekory, tylne LED lapmki i pare gratów pod maskę Lampy już na aucie, za resztę planuję się wziąć po sesji, bo narazie od sqrwysyna nauki jak dobrze pójdzie to planowane mody pod maską wpadną w najbliższym miesiącu
  19. nie widzę problemu, właśnie założyłem te LEDy jak to mówisz - z B7 - i moje polifty są na sprzedanie. d Pisz PW. Pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:25_________________________________________________ ogarnę aparat i jutro powinny foty wylądować w tym wątku
  20. Pany, światełka na aucie. muszę przyznać że całkiem przyjemnie leżą tylko jak założyłem to już ciemno było i telefon nie ogarnął fot :/ postaram się załatwić jutro aparat jakiś i pstryknąć jakieś foty
  21. lampy już leżą u sąsiada, bo kurier przyniósł po pracy założę a wieczorem wrzucę foty
  22. u mnie za 16stki jest 100 PLN od sztuki a jeśli ty masz 160 za komplet, to nawet nie warto się męczyć i polerować... pryśnij na biało, albo na popularny ostatnio "Gun Metal"
  23. sprawdź szczelność FMIC. troche sporo Ci dmuhca ta suszarka
  24. 160 zł za malowanie proszkowe 4-ech felg?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.