Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Wypas jest to kółko, chętnie zarzuciłbym do siebie, tylko żeby 19stki były
-
[B6 AWX] Czarny Avant Kukiego na 19" ABT 1BV oraz przód s4
Wyyypas koło!
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
wrzucaj foty i powiedz jak wyciągnąć kratki i jak powycinać dziury na wskaźniki
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
ja nic nie dymiłem, takie były
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
stop stop
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no czekam na gwint [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside cięzko to się okleja? bez masakry - 20 minut roboty czym podgrzewałeś? Farelką
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no czekam na gwint [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside cięzko to się okleja? bez masakry - 20 minut roboty
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no czekam na gwint [br]Dopisany: 13 Styczeń 2012, 14:27_________________________________________________dzisiaj wpadło jeszcze środkowe lusterko w Sticker bomb - czyli 5% projektu Sticker Bomb Inside
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
ten daszek to element pakietu "Caractere". mam u siebie poza przednim zderzakiem http://www.lltek.com/images/caractek/audi9.jpg
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
nie, mam częściowo na aucie pakiet "Caractere". Zajrzyj do mojego tematu, masz tam wiecej fot
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
uporam się z nimi na początku przyszłego tygodnia
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą Lampy na aucie: i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie:
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą Lampy na aucie: i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
sorry za jakoś Zdjęcia robione na szybko bułką tartą Lampy na aucie: i tutaj po zmroku, jakość zdjęcia z d*py, odbił się odblask na dole klosza od lampy błyskowej, normalnie są elegancko 2 litery "C" zwrócone do siebie: poza lampami powoli kompletują się inne graty, żeby plany zrealizować postaram się zrobić normalne fotki jak ogarnę jakiś aparat
-
[ALL B5] Czy będzie pasować taki panel?
powinien pasować bez problemu
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
wnęki w pomarańcz dawaj
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
lampiszony ustrzelę jak ogarnę jakiś aparat bo ten w moim telefonie jest chyba z Nokii 3310 a stickery mam bardzo podobne jak kolega armistead http://postimage.org/image/9nvxg39g/
-
[B5 AKN] Prawdopodobnie jedyny na forum Avant US... Projekt 75%
Czekam na kolejne foty,mody i bajery
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
w tym tygodniu dotarły do mnie nowe fanty: Gałka S3, stickery na dekory, tylne LED lapmki i pare gratów pod maskę Lampy już na aucie, za resztę planuję się wziąć po sesji, bo narazie od sqrwysyna nauki jak dobrze pójdzie to planowane mody pod maską wpadną w najbliższym miesiącu
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
nie widzę problemu, właśnie założyłem te LEDy jak to mówisz - z B7 - i moje polifty są na sprzedanie. d Pisz PW. Pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 00:25_________________________________________________ ogarnę aparat i jutro powinny foty wylądować w tym wątku
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
Pany, światełka na aucie. muszę przyznać że całkiem przyjemnie leżą tylko jak założyłem to już ciemno było i telefon nie ogarnął fot :/ postaram się załatwić jutro aparat jakiś i pstryknąć jakieś foty
-
[ALL B5] LED Lampy tylne Avant.
lampy już leżą u sąsiada, bo kurier przyniósł po pracy założę a wieczorem wrzucę foty
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
u mnie za 16stki jest 100 PLN od sztuki a jeśli ty masz 160 za komplet, to nawet nie warto się męczyć i polerować... pryśnij na biało, albo na popularny ostatnio "Gun Metal"
-
[ALL B5] Dźwięk turbiny na tipie
sprawdź szczelność FMIC. troche sporo Ci dmuhca ta suszarka
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
160 zł za malowanie proszkowe 4-ech felg?