Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. czekam na gwint, kupiłem i okazało się że czekają na dostawę, w ciągu dwóch tygodni powinien dotrzeć tak, niedaleko sannik mieszkam jak bedziesz miał przyjechać to daj znać to się spota zwoła narazie pogoda nie dopisuje (może mało trefne stwierdzenie biorąc pod uwagę to, że jest początek stycznia ) pada cały czas u mnie, jak wrócam z pracy to chwila i ciemno, ale z racji tego że jutro wolne to wezmę się i przymiarkę zrobię, także i foty będą :gwizdanie: Panowie, jakie dystanse założyć do tyłu? mam 8,5J ET 35, przód jest idealnie, ale tył nieco jest schowany, jak wpadnie gwint i padnie na ziemie samochód to średnio to będzie wyglądać osobiście uważam że takie 13mm powinny wystarczyć, bo pewnie 20mm trochę za dużo? co myślicie?
  2. Sorry Pany, czy ktoś widział gdzieś takie lampki na Avancie? Tylko nie piszcie, że wiocha, że odpust, i że ogólnie kupa, Pozdrawiam
  3. Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok. junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze ? hehehe, bo ostatnio latam służbowym do pracy, swoim do płocka latam raz, max 2 w tygodniu trzeba o spocie pomyśleć[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________apropos PETRÓW myślałem wstawić do nich auto, żeby silnikiem się zajeli - FMIC założyli, wtryski, turbo, kolektor no i CHIP, bo mają coś takiego w ofercie. z tego co mi wiadomo to ktoś ze stolicy przyjeżdża raz na jakiś czas i wgrywa virusa...
  4. a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?
  5. Witam. Czy w Łodzi jest jakiś serwis zajmujący się Tuningiem TDI? chodzi mi głównie o wgranie programu, hamownię...
  6. kiedy będzie można zobaczyć twojego potwora na jakimś zlocie
  7. + masa wiedzy, doświadczeń innych użytkowników + dostęp do używanych części + opinie innych na temat własnego auta + i - masa pieniędzy władowana w samochód oby forum się rozwijało i oby przybywało nowych uzytkowników
  8. junior_tdi odpowiedział(a) na marshall-vw temat w Audi A4 B5
    może te ci się spodobają, od Skody Fabii, bidzio ładnie tu opisał: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232842.0
  9. z tyłu załadował bym 20mm
  10. http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=23
  11. dobre te kółka, sam myślałem do siebie takie poleruj tłusto aż będzie lustro i gitarka fakt, troche chude. obowiązkowo dystanse
  12. nawet jeśli ktoś wcześniej źle założył kierownicę? też mam ten problem, raczej optyczny bo jadąc prosto kiera ma niewielkie wychylenie w lewo, jak się okazało wcześniej na aucie była kiera z eSy i fabryczną mechanik nie trafił na prosto i jest nieco odchylona, to chyba nic się nie stanie jeśli metodą prób i błędów wreszcie trafie na wieloklinie na prosto?
  13. Mogę polecić tracze i klocki TRW - optymalne rozwiązanie w stosunku jakości do ceny
  14. znajomy przymierzał się do takiego zabiegu i zrezygnował, bo okazało się że z 1.8 ma jakieś mocowania inne. skórka za wyprawkę i nie wiadomo jak by było z przełożeniami....
  15. Jak kupisz centralkę to będziesz miał instrukcję jak to podłączyć. Najlepiej centralkę umieścić w okolicach skrzynki z bezpiecznikami, montaż ogólnie prosty
  16. filtr paliwa dawno wymieniałeś?
  17. bez zmian, AKN to AKN
  18. Motyw z Mody na Sukces POLECAM! :decayed:
  19. to jeszcze mnie zastanawia w końcu eS-LAJN
  20. ładny ładny ładuj glebe do tego koła, lampy polifciaki soczewkowe i tył polifty ledowe i będzie bajka
  21. fajna sztuka i ciekawe koło, pierwszy raz widzę takie BBSy
  22. fajny S-line rzekłbym unikat, bo jak koledzy piszą, b5 nie było w S-line no i czym prędzej zrzucaj te koła, nawet na stal z zimówkami a na sezon ładuj jakieś 18stki do planów dopisałbym przednie lampki polifciaki z soczewkami i na tył poliftowe ledy, tak na dobry początek. z tym turbotimerem dobry pomysł, żywotność turbawki przedłużysz
  23. Super Czarnuch tylko co to jest na listwach :> załaduj mu jeszcze grilla eSowego, rant w tłusty poler i będzie kozak
  24. no ta z Audi A8 którą pokazałeś jest baaardzo za***ista. wg mnie bynajmniej, ja mam patelnie z mercedesa 18 cali, gdyż lubię pełne koła zajrzyj do mnie i zobacz jak to wyglada na aucie.
  25. zdejmij te alu dekle i na samej stali lataj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.