Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
czekam na gwint, kupiłem i okazało się że czekają na dostawę, w ciągu dwóch tygodni powinien dotrzeć tak, niedaleko sannik mieszkam jak bedziesz miał przyjechać to daj znać to się spota zwoła narazie pogoda nie dopisuje (może mało trefne stwierdzenie biorąc pod uwagę to, że jest początek stycznia ) pada cały czas u mnie, jak wrócam z pracy to chwila i ciemno, ale z racji tego że jutro wolne to wezmę się i przymiarkę zrobię, także i foty będą :gwizdanie: Panowie, jakie dystanse założyć do tyłu? mam 8,5J ET 35, przód jest idealnie, ale tył nieco jest schowany, jak wpadnie gwint i padnie na ziemie samochód to średnio to będzie wyglądać osobiście uważam że takie 13mm powinny wystarczyć, bo pewnie 20mm trochę za dużo? co myślicie?
-
[ALL B5] Tylne Lampy LED Avant, czy ktoś ma na aucie?
Sorry Pany, czy ktoś widział gdzieś takie lampki na Avancie? Tylko nie piszcie, że wiocha, że odpust, i że ogólnie kupa, Pozdrawiam
-
Mechanik w Płocku
Ja jedynie z hamowni - ok. I raz wymieniali mi osłone przegubu zewnetrznego w AFNie - tez ok. junior - jak to jest ze ja Cie jeszcze nigdy nie widziałem na drodze ? hehehe, bo ostatnio latam służbowym do pracy, swoim do płocka latam raz, max 2 w tygodniu trzeba o spocie pomyśleć[br]Dopisany: 04 Styczeń 2012, 12:58_________________________________________________apropos PETRÓW myślałem wstawić do nich auto, żeby silnikiem się zajeli - FMIC założyli, wtryski, turbo, kolektor no i CHIP, bo mają coś takiego w ofercie. z tego co mi wiadomo to ktoś ze stolicy przyjeżdża raz na jakiś czas i wgrywa virusa...
-
Mechanik w Płocku
a korzystaliście może z usług serwisu PETER-GUM?
-
[ALL] Tunerzy w Łodzi
Witam. Czy w Łodzi jest jakiś serwis zajmujący się Tuningiem TDI? chodzi mi głównie o wgranie programu, hamownię...
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
kiedy będzie można zobaczyć twojego potwora na jakimś zlocie
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
+ masa wiedzy, doświadczeń innych użytkowników + dostęp do używanych części + opinie innych na temat własnego auta + i - masa pieniędzy władowana w samochód oby forum się rozwijało i oby przybywało nowych uzytkowników
-
halogeny b5 a c5
może te ci się spodobają, od Skody Fabii, bidzio ładnie tu opisał: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=232842.0
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
z tyłu załadował bym 20mm
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
http://www.mrmotors.pl/projekty.php?id=23
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
dobre te kółka, sam myślałem do siebie takie poleruj tłusto aż będzie lustro i gitarka fakt, troche chude. obowiązkowo dystanse
-
[B5 ADR] Źle ustawiona kierownica
nawet jeśli ktoś wcześniej źle założył kierownicę? też mam ten problem, raczej optyczny bo jadąc prosto kiera ma niewielkie wychylenie w lewo, jak się okazało wcześniej na aucie była kiera z eSy i fabryczną mechanik nie trafił na prosto i jest nieco odchylona, to chyba nic się nie stanie jeśli metodą prób i błędów wreszcie trafie na wieloklinie na prosto?
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Mogę polecić tracze i klocki TRW - optymalne rozwiązanie w stosunku jakości do ceny
-
[ALL B5] Skrzynia biegów z 1.8 do 1.6
znajomy przymierzał się do takiego zabiegu i zrezygnował, bo okazało się że z 1.8 ma jakieś mocowania inne. skórka za wyprawkę i nie wiadomo jak by było z przełożeniami....
-
[ALL B5] Jak podłączyć centralke?
Jak kupisz centralkę to będziesz miał instrukcję jak to podłączyć. Najlepiej centralkę umieścić w okolicach skrzynki z bezpiecznikami, montaż ogólnie prosty
-
[B5 AHL] Szarpniecie i spadek mocy.
filtr paliwa dawno wymieniałeś?
-
[B5 AKN] Różnice w AKN
bez zmian, AKN to AKN
-
[ALL] Dobra Nuta jako dzwonek MP3
Motyw z Mody na Sukces POLECAM! :decayed:
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
to jeszcze mnie zastanawia w końcu eS-LAJN
-
[B5 1Z] Audi Fikassa /// na sprzedaż auto i felgi R.O.D. 18"
ładny ładny ładuj glebe do tego koła, lampy polifciaki soczewkowe i tył polifty ledowe i będzie bajka
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 2.7 Żeluśa
fajna sztuka i ciekawe koło, pierwszy raz widzę takie BBSy
-
[B5 AEB] Moje Audi A4 1,8 T
fajny S-line rzekłbym unikat, bo jak koledzy piszą, b5 nie było w S-line no i czym prędzej zrzucaj te koła, nawet na stal z zimówkami a na sezon ładuj jakieś 18stki do planów dopisałbym przednie lampki polifciaki z soczewkami i na tył poliftowe ledy, tak na dobry początek. z tym turbotimerem dobry pomysł, żywotność turbawki przedłużysz
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Super Czarnuch tylko co to jest na listwach :> załaduj mu jeszcze grilla eSowego, rant w tłusty poler i będzie kozak
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
no ta z Audi A8 którą pokazałeś jest baaardzo za***ista. wg mnie bynajmniej, ja mam patelnie z mercedesa 18 cali, gdyż lubię pełne koła zajrzyj do mnie i zobacz jak to wyglada na aucie.
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
zdejmij te alu dekle i na samej stali lataj