Treść opublikowana przez junior_tdi
-
Dostałem list z pogróżkami - co dalej?
Tak jak koledzy wyżej pisali - nie dostałeś listu z pogróżkami... ten zapis można interpretować na naprawdę wiele sposobów
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Szacun za pracę i projekt! ale te osiem garów zayebiście pracuje
-
Siatkówka
:good: :good:
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi taka fela do b6??
nie ma masakry super kółko!
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
gorzej gorzej ale sądzę że to jego koło się upchnie w b5...
-
Znaczenie ET Felgi
będą pasować
-
[ALL] Filmy Wörthersee, wagenwerks i podobne klimaty
tytuł może co niektórych zmylić
-
[INNE] Było A4 B6 Avant 1.9 TDI quattro Sport. Jest A6 C6 3.0 TDI LeMans quattro
Świetna maszynka :> jakie spalanie Ci wychodzi?
-
[B6 AVF] Mój nowy nabytek
Ładny Avancik tak jak kolega wyżej napisał, ładuj S-pakiet
-
[B5 AFN] Gumowy odgłos przy skręcie
na 95% guma na wachaczu górnym
-
[ALL] Filmy Wörthersee, wagenwerks i podobne klimaty
Wörthersee - najlepsze filmy o tematyce Tuning VAG
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
no zdjęcia mega tylko te ostatnie coś nie pykają
-
Mega KONCERTY na których byłem lub będę...
Dla fanów electro, minimalu, techno, dubstepu i wszelkich innych odmian muzyki elektronicznej polecam AUDIO RIVER Festival co roku w wakacje na plaży nad Wisłą w Płocku... dla mnie festival nr 1, nie opuszczę żadnej edycji
-
[ALL B6] Zdjęcia felg stalowych 15" i 16" na swoich A4 B6
mało kto ładuje stalówki do b6 tutaj masz na stalówkach z kołpakiem http://photos02.otomoto.pl/photos/original/C21/78/93/C21789361_1.jpg
-
[ALL B5] 19 x 9,5 ET 30 ?
mam u siebie patelnie merca 18 cali 8,5J ET35 i przód jest prawie idealnie równo z nadkolem... w Twoim przypadku 0,5J szersza ale ET 30 także powinno się upchnąć
-
Znaczenie ET Felgi
nawet 10 mm wystarczy ps: masz zawias seryjny :?: dzięki! narazie seria, ale narazie też latam na stalówkach z zimówkami, poluję na jakiś używany gwint, najlepiej KW także na sezon osadzę go ile się da
-
[B5 AGB] Kosiniak S4 Powered By MRMotors
świetna Audiola marzy mi się czarne S4 w Avancie
-
Audi A4 B5 '98 1,9 TDI AHU by huberts
niezłe auto, ja zanim zdałem prawko rozbijałem się maluchem jeśli chcesz pozostań przy oryginale, tylko załaduj mu climatronic chociaż fajny Chart w tle :decayed:
-
[B5 AVG] Kolejny Pelikan w sedanie...
zayebisty jest ten kalier no i ten felunek świetnie jej pasuje czekam na dalsze mody!
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
Ładny czarnuch tylko te lampki z przodu jakieś dziwne kupuj te fele
-
[B5 AFN] Cieknąca pompa wtryskowa
ja też chętnie bym poczytał o wymianie tego o-ringa
-
Bezwypadkowe BMW 335d na otomoto.pl
znajdzie się i to szybko, nie każdy kupujący taki samochód siedzi w temacie for internetowych, gdzie mogłby dowiedzieć się niewygodnych faktów...
-
Spocik w Kutnie
przez najbiższe 2 weekendy będę w łodzi w szkole, można coś pomyśleć
-
Jakie Słuchawki?
z tych dwóch Sennheiser PC 330!
-
Spocik w Kutnie
Ema! Panowie, kiedy macie spoty w Kutnie? mieszkam niedaleko, do płocka coś nie mogę na te spoty się wybrać może do Was mi się uda