Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
ubytków lakierów jakiś masakrycznych nie mam, ale jest kilka rys dość "wyraźnych" - normalnie białe rysy... obawiam się że do podkładu. Polerowałem ręcznie pastą typu "tempo" i było spoko... do drugiego mycia auta Koszt malowania = koszt oklejenia auta (tak pi razy drzwi) a utrzymać "malowany" mat żeby się prezentował w miarę dobrze jest chyba o wiele trudniej niż ten z folii (chyba że się mylę ? :gwizdanie: ) biały mat całkiem ciekawie by się prezentował, ale ten syf od klocków hamulcowych zmuszałby mnie do czyszczenia kół po każdych przejechanych 20 km ogólnie chcę zrobić polerowany rant, żeby "zgrywał" się z chrom obwódką wokół szyb [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 13:36_________________________________________________tak więc pewnie przed oklejeniem należałoby porządnie spolerować całą budę? (nie szmatką i pastą TEMPO)
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
ja w ubiegły piątek zakułem super stalowe 15stki z zimówkami
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
żeby robić takie foty to trzeba mieć filtr polaryzacyjny na obiektyw, prawda? prawda ramke grilla odśwież bo coś chromem chyba przebija Zacna ta kierownica! gdybyś chciał się pozbyć zderzaka to daj znać :decayed: heh
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
tak więc stalówki już na parchu... jeszcze bardziej czarny się zrobił a póki co nowy pomysł, który wrył mi się na tyle mocno, że muszę go zrealizować - oklejenie auta folią w czarny mat :] jakiś czas temu Audina przeżyła spotkanie z psimi pazurami, co zaowocowało rysami na masce i kilku innych miejscach, stąd potrzeba oklejenia fury wtedy koła też pójdą w czarny mat, z polerowanym rantem oczywiście
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
podziękował... zaciskam pasa i odkładam na oklejenie padliny Czarnym Matem
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Sorry że odgrzebuje, ale po to ten temat jest, nie będę zaśmiecał kolejnym - chodzi mi o zdjęcia A4 B5 Avant oklejoną folią - czarnym matem. posiada ktoś takie zdjęcia?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
gleba wpada obowiązkowo, dziwnie mi się jeździ takim wysokim, prawie jak terenówką i polerka rantu też będzie, tylko rozkminiam cały czas co ze środkiem koła zrobić, albo czarny połysk, albo kość słoniowa albo Sticker BomB ale to nic nie wiadomo, mam milion pomysłów na minute... tył, racja, troszke się chowa i na przyszły sezon wpadną dystanse 15, moze 20mm. przód jest idealnie bo to 8,5J koła i ET35 Masz temat ze swoją A4? w podpisie widzę masz śliczną B5, Twoja? co do przebiegu prac to korzystałem z tej porady: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188610.0;highlight=rezanie+lamp Załatwię aparat to strzele jakąś sesję i będzie coś widać, muszę się uwinąć dzisiaj bo jutro wpadają mi już zimówki na stalówkach Soczewki nieruszane, lampy Valeo, sam środek prysnąłem Zapewne masz na myśli chrom obwódki szyb. tak zostanie, kierunki boczne będą czarne, tył lampy też będą modzone z czarnym akcentem, a chrom wokół szyb będzie zgrywał się tylko z polerowanym rantem koła - ale to na przyszły sezon [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 10:01_________________________________________________a póki co dzisiaj jadę po stalówki i zimówki wolę wcześniej zmienić koła, bo i tak powinno się zmienić na zimówki gdy śr. temp. spadnie poniżej 7 stopni, a poza tym nie chce czekać tydzień w kolejce u wulkanizatora jak spadnie pierwszy śnieg :decayed:
-
[B5 ABC] Czarna A4
niedługo doczekamy się W12 6.0 420 KM z A8 w b5
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
dzisiaj 19:30?
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
godz? 19, 20? ja też na chwile bym może podleciał...- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
święte słowa, a taką e30 to aż miło do odciny karać...- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no wiem wiem, ale zamiast białego będzie poler, dzieki temu VT mniej wiecej wiem jak całość będzie wyglądała nie, nie, środek normalnie w połysk- [B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
znalazłem trochę wolnego czasu w weekend, więc dałem przednie lampki w "smoked" ustrzele dziś jakieś foto i wrzuce [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:12_________________________________________________po robocie jeszcze prysnę dwururkę wydechu w czarny mat i wpadnie naklejka "dope" na tył- [ALL B5] Demontaż lamp przednich
sorry że odgrzebuje, ale jak jest w przypadku poliftów z zespolonym kierunkiem?- [B5 AHL] Folia carbon 3m -efekt
30X150 wystarczy na oklejenie wszystkiego????? tzn wszystkie dekory, konsola, popiołka?- [B5 1Z] Lampy tylne
jak masz białego to przednie lampki daj smoked a na tył wrzuć może: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-diodowe-led-dymione-sedan-i1826318196.html + boczne kierunki też czarne, tak ja to widze- [INNE] Audi Competition quattro 1.8T - newsy
Zayebista Audiola. No i te Keskiny świetnie leżą ramke grilla i znaczek bym dał na czarno albo chociaż samą ramkę- PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Powitać! Panowie a jakieś weekendowe spoty są organizowane?- [INNE] Quattro GmbH Rs6 Avant - spokojne rodzinne kombi
niezły Pytolot- [B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
właśnie skończyłem przewracać 170 stron tego wątku... Ja pierd0Le, nie ogarniam tego projektu a tak na poważnie to Nobel dla Ciebie za prace, chęci i cierpliwość- Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5
Gdyby ktoś był zainteresowany mam na sprzedanie przedni zderzak z pakietu Caractere (piszę tutaj bo mam za mało wiadomości żeby założyć temat w dziale sprzedam, jeśli trzeba to usunę post )- [B5 AFN] Schemat układu klimatyzacji
Witam. Próbowałem znaleść na forum ale nie mogę się doszukać, więc zwracam się z prośbą - czy ktoś posiada może schemat układu klimatyzacji? potrzebuje nr fabryczny przewodów od klimatyzacji. Pozdrawiam!- [B5 1Z] projekt złomek ;]
http://www.felgi.pl/felga/bbs/lm hehehehehehe :decayed: http://allegro.pl/bbs-lm-18x8-5-i1834611985.html http://allegro.pl/nowe-dare-lm-bbs-lm-8-5x19-9-5x19-opony-225-35-19-i1822474812.html - można i na alleDroGo...- Muzyka w naszych autkach
do jazdy nocą ostatnio tyram: Jamie Woon - Night Air poza tym na co dzień to wszelkie odmiany House'u, Hip Hop i Rap oraz Breatbeat'y - PŁOŃSK / PŁOCK / okolice