Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. ubytków lakierów jakiś masakrycznych nie mam, ale jest kilka rys dość "wyraźnych" - normalnie białe rysy... obawiam się że do podkładu. Polerowałem ręcznie pastą typu "tempo" i było spoko... do drugiego mycia auta Koszt malowania = koszt oklejenia auta (tak pi razy drzwi) a utrzymać "malowany" mat żeby się prezentował w miarę dobrze jest chyba o wiele trudniej niż ten z folii (chyba że się mylę ? :gwizdanie: ) biały mat całkiem ciekawie by się prezentował, ale ten syf od klocków hamulcowych zmuszałby mnie do czyszczenia kół po każdych przejechanych 20 km ogólnie chcę zrobić polerowany rant, żeby "zgrywał" się z chrom obwódką wokół szyb [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 13:36_________________________________________________tak więc pewnie przed oklejeniem należałoby porządnie spolerować całą budę? (nie szmatką i pastą TEMPO)
  2. ja w ubiegły piątek zakułem super stalowe 15stki z zimówkami
  3. żeby robić takie foty to trzeba mieć filtr polaryzacyjny na obiektyw, prawda? prawda ramke grilla odśwież bo coś chromem chyba przebija Zacna ta kierownica! gdybyś chciał się pozbyć zderzaka to daj znać :decayed: heh
  4. tak więc stalówki już na parchu... jeszcze bardziej czarny się zrobił a póki co nowy pomysł, który wrył mi się na tyle mocno, że muszę go zrealizować - oklejenie auta folią w czarny mat :] jakiś czas temu Audina przeżyła spotkanie z psimi pazurami, co zaowocowało rysami na masce i kilku innych miejscach, stąd potrzeba oklejenia fury wtedy koła też pójdą w czarny mat, z polerowanym rantem oczywiście
  5. podziękował... zaciskam pasa i odkładam na oklejenie padliny Czarnym Matem
  6. Sorry że odgrzebuje, ale po to ten temat jest, nie będę zaśmiecał kolejnym - chodzi mi o zdjęcia A4 B5 Avant oklejoną folią - czarnym matem. posiada ktoś takie zdjęcia?
  7. gleba wpada obowiązkowo, dziwnie mi się jeździ takim wysokim, prawie jak terenówką i polerka rantu też będzie, tylko rozkminiam cały czas co ze środkiem koła zrobić, albo czarny połysk, albo kość słoniowa albo Sticker BomB ale to nic nie wiadomo, mam milion pomysłów na minute... tył, racja, troszke się chowa i na przyszły sezon wpadną dystanse 15, moze 20mm. przód jest idealnie bo to 8,5J koła i ET35 Masz temat ze swoją A4? w podpisie widzę masz śliczną B5, Twoja? co do przebiegu prac to korzystałem z tej porady: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188610.0;highlight=rezanie+lamp Załatwię aparat to strzele jakąś sesję i będzie coś widać, muszę się uwinąć dzisiaj bo jutro wpadają mi już zimówki na stalówkach Soczewki nieruszane, lampy Valeo, sam środek prysnąłem Zapewne masz na myśli chrom obwódki szyb. tak zostanie, kierunki boczne będą czarne, tył lampy też będą modzone z czarnym akcentem, a chrom wokół szyb będzie zgrywał się tylko z polerowanym rantem koła - ale to na przyszły sezon [br]Dopisany: 20 Październik 2011, 10:01_________________________________________________a póki co dzisiaj jadę po stalówki i zimówki wolę wcześniej zmienić koła, bo i tak powinno się zmienić na zimówki gdy śr. temp. spadnie poniżej 7 stopni, a poza tym nie chce czekać tydzień w kolejce u wulkanizatora jak spadnie pierwszy śnieg :decayed:
  8. niedługo doczekamy się W12 6.0 420 KM z A8 w b5
  9. dzisiaj 19:30?
  10. godz? 19, 20? ja też na chwile bym może podleciał...
  11. święte słowa, a taką e30 to aż miło do odciny karać...
  12. no wiem wiem, ale zamiast białego będzie poler, dzieki temu VT mniej wiecej wiem jak całość będzie wyglądała nie, nie, środek normalnie w połysk
  13. znalazłem trochę wolnego czasu w weekend, więc dałem przednie lampki w "smoked" ustrzele dziś jakieś foto i wrzuce [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 08:12_________________________________________________po robocie jeszcze prysnę dwururkę wydechu w czarny mat i wpadnie naklejka "dope" na tył
  14. sorry że odgrzebuje, ale jak jest w przypadku poliftów z zespolonym kierunkiem?
  15. 30X150 wystarczy na oklejenie wszystkiego????? tzn wszystkie dekory, konsola, popiołka?
  16. junior_tdi odpowiedział(a) na Debian27 temat w Audi A4 B5
    jak masz białego to przednie lampki daj smoked a na tył wrzuć może: http://allegro.pl/lampy-tylne-audi-a4-b5-diodowe-led-dymione-sedan-i1826318196.html + boczne kierunki też czarne, tak ja to widze
  17. Zayebista Audiola. No i te Keskiny świetnie leżą ramke grilla i znaczek bym dał na czarno albo chociaż samą ramkę
  18. Powitać! Panowie a jakieś weekendowe spoty są organizowane?
  19. właśnie skończyłem przewracać 170 stron tego wątku... Ja pierd0Le, nie ogarniam tego projektu a tak na poważnie to Nobel dla Ciebie za prace, chęci i cierpliwość
  20. Gdyby ktoś był zainteresowany mam na sprzedanie przedni zderzak z pakietu Caractere (piszę tutaj bo mam za mało wiadomości żeby założyć temat w dziale sprzedam, jeśli trzeba to usunę post )
  21. Witam. Próbowałem znaleść na forum ale nie mogę się doszukać, więc zwracam się z prośbą - czy ktoś posiada może schemat układu klimatyzacji? potrzebuje nr fabryczny przewodów od klimatyzacji. Pozdrawiam!
  22. http://www.felgi.pl/felga/bbs/lm hehehehehehe :decayed: http://allegro.pl/bbs-lm-18x8-5-i1834611985.html http://allegro.pl/nowe-dare-lm-bbs-lm-8-5x19-9-5x19-opony-225-35-19-i1822474812.html - można i na alleDroGo...
  23. do jazdy nocą ostatnio tyram: Jamie Woon - Night Air poza tym na co dzień to wszelkie odmiany House'u, Hip Hop i Rap oraz Breatbeat'y

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.