Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. tak więc wreszcie Felgi zakupione - Patelnie Mercedesa 18' tak więc koła - 18 cali; 8,5J; ET 35 + opony Pirelli P Zero Nero 215/40 i tak na kole: i takie małe SPY FOTO wiem, że narazie troche stoi jak koza, ale kolejny planowany zakup to gwint także na pewno pójdzie niżej Sorry za jakość - zdjęcia robione skarpetką
  2. jeśli opona będzie nie za szeroka i zawieszenie nie za niskie to może ci delikatnie przycierać tylko z przodu na takie koła chcę założyć opony 215/40, ewentualnie 225/40, da radę? auto mam nieco obniżone.... z przodu będzie kiepsko przy 225/40 więc bierz 215/40 Dzięki! już opony mam - przód i tył będzie 215/40, tak jak pisałem. wkrótce u mnie w temacie będą zdjęcia
  3. Dzięki! przy dobrych wiatrach dzisiaj wrzucę zdjęcia swojej Kozy na podobnych patelniach
  4. poka foto i napisz jaki Gwint zakupiłeś w końcu
  5. moja ori szyba pekła dokładnie w ten sam sposob widzę że grono B5 z pękniętą szybą rośnie w siłę... Dokładnie tak samo i poszła szyba ;( :>
  6. DLACZEGO!? zapowiadał się solidny projekt...
  7. . nie bedzie tak dobrze kleiła na zakrętach, na bank, ale opona 215 na 8,5J i bedzie juz mały naciąg co wg mnie wygląda prze soczyście
  8. Solidny traktor i nieśmiertelny silnik, mam 1Z w golfie mk3 i mogę tylko powiedzieć że silnik nie do zayebki... tylko załaduj mu większe wtryski, dobry program i już będzie ze 130-135 KM podpinam się pod pytanie, ile % ściemy szyb?
  9. niezła koza te łopaty soczyście się u Ciebie prezentują graty w kolorze pink wymiatają
  10. co prawda to prawda, sam choruję na V'kę dlatego przesiadam się z CBR 600RR na VTR-SP2, ale to w przyszłym sezonie dopiero
  11. naciąg jak najbardziej wskazany na 8,5J zakładam 215/40/18 także już alu nieco się wychyli poza gumę [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 14:25_________________________________________________Arek956, pokaż jak u Ciebie to wygląda? jak szerokie masz koła?
  12. Lewa do góry!!! Powitać motocyklistów forumowych! osobiście latam od zeszłego sezonu Hondą CBR 600RR z 2003 roku Dziiiiiida ! ! ! ! ! ! :>
  13. widziałem widziałem i podjąłem już decyzję - zakładam patelnie merca 18, 8,5J, + kapcie 215/40 mam nieco obniżone auto, ale mam nadzieję że jeszcze w tym sezonie dorwę jakiś gwincik i dopiero osadzę moją łajzę na glebie
  14. Przyczyną może też być sama sprężarka klimy, znajomy miał taki problem w Passacie B5 z AFN'em. Sprężarka powoli się zacierała i za każdym włączeniem klimy piszczała :/
  15. no całe szczęście że zostaje widzę mody idą w dobrym kierunku
  16. jeśli opona będzie nie za szeroka i zawieszenie nie za niskie to może ci delikatnie przycierać tylko z przodu na takie koła chcę założyć opony 215/40, ewentualnie 225/40, da radę? auto mam nieco obniżone....
  17. taki kapeć to dla jakiej szerokości felgi? bo najprawdopodobniej będę zakładał 8,5J przód i tył... _____________________________________________________________________________ aha, i jeszcze jedno, jeśli 8,5J na tył to pewnie jakiś dystans żeby to ładnie wyglądało? [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 11:56_________________________________________________ dzięki, właśnie coś takiego chce zrobić w swojej Avancinie
  18. dziękuje za sprowadzenie na ziemię właśnie czytałem że max do b5 na 18" to 225/40 i takie też założę...
  19. no właśnie coś takiego chce założyć do siebie. odnośnie tych konkretnych felg z aukcji, czy wejdzie mi 9,5J z tyłu z oponą 255/40 ?
  20. Krychy Avanta na S-classe mercach już widziałem, chodzi mi o "patelnie" mercedesa, takie jak zarzuciłem w 1-szym poście, nie moge nigdzie takowych namierzyć
  21. a czy do b5 avant pasować będą 8,5J, ET 35 ? 18" oczywiście...
  22. tak jak w temacie, poszukuję jak najwięcej zdjęć Avantury na "pełnych" marcedesach głównie na takich: http://img13.allegroimg.pl/photos/400x300/17/48/08/63/1748086333_1 albo na: http://www.carshine.com.au/Wheels/Wheels%20-%20AMG%20W210-202%20Style2%2017-18in.jpg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.