Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
nie koniecznie merce, ja tutaj widziałbym u Ciebie łopaty z rs6
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
no właśnie miałem też wziąć ten gwint, bo w dobrych pieniądzach był ale spóźniłem się 1 dzień... już wiem kto mnie uprzedził hehee czekam na dalsze mody ELO
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Wypas Avancik! ten kolor to mistrzostwo świata szukałem Audioli w tym kolorze przy kupnie ale nie było nic sensownego w kapitale jaki miałem do wykorzystania Czekamy na dalsze mody [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 08:22_________________________________________________i co do pomysłu na koło - ładuj tutaj tą 18stkę w kość słoniową z poler rantem
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
wypas Hondka Audiola bardzo fajna, sądząc po poprzednim projekcie, ten również będzie solidny ten kwint nie stał niedawno na allegro?
-
[ALL B6] Żarówki LED w przednich przeciwmgielnych (halogenach) - warto?
to i ja się podepnę pod temat - warto te żaróweczki kupić ? też mnie drażni żółta barwa przeciwmgielnych...
-
[B5 AFN] Malowanie całego auta VS. oklejenie folią
no mam białe rysy na masce - pies porysował pazurami... i poza maską jest kilka małych rysek ogólnie... zanim miałbym zakleić auto wystarczy spolerować lakier?
-
[ALL B5] Mały zasięg pilota
różnie montują sterowniki do centralki, jedni w bagażniku, drudzy jeszcze gdzie indziej. Ja osobiście montowałem też za skrzynką z bezpiecznikami...
-
[ALL B5] Mały zasięg pilota
Jeśli producent napisał, żeby odesłać do sprawdzenia piloty to raczej coś jest nie tak, aczkolwiek sądzę że te odległości raczej są optymalne (sam zakładałem sterownik do centralki w poprzednim aucie - golfie 3 i też miałem mniej więcej takie zasięgi).
-
Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi
ciekawe..... do felg z Merca A klasy i C klasy również :?: no... chyba tak
-
[B5 AFN] Malowanie całego auta VS. oklejenie folią
Tak jak w temacie - jakie są + i - malowania a jakie folii? chcę albo zakleić całe auto w czarny mat, albo pomalować całe w aktualny kolor... Czekam na odpowiedzi
-
Użytkownik AutoNet, oszust?
widzę, że temat oszustwa po raz kolejny jest poruszany... nie rozumiem jak można wysłać obcemu człowiekowi hajs bez żadnego "zabezpieczenia" np. aukcji na allegro czy czegokolwiek...
-
Mam busa, pomysł na biznes?
-> MOŻE TAKI BIZNES <- hahahaha czego to ludzie nie wymyślą... apropos pomysłu na busa to tak jak koledzy mówią - sprzedawać po jakiś odpustach i tego typu "imprezach". zbyt na takie rzeczy jest niesamowity, a chińszczyzny po hurtowniach znajdziesz ile tylko zapragniesz i to za grosze...
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
świetny Avant brak relingów idealnie tu pasuje
-
Alufelgi z mercedesa a ori szpilki audi
alu z merca pasuje do audi idealnie - jedyne co jest potrzebne to pierścienie centrujące tak jak koledzy wyżej pisali
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
kołpak na stalówkę? wtf?
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
300 KM i 600 Nm już by konkretnie się radziło
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
18" 8,5j na zime? ja na takich w sezonie latam Poka poka te clarlssony
-
[ALL] Polerka kominów!!!
malowanie srebrzanką nie ma polotu przy wypolerowanej kocówce...
-
[B5 AVG] Czarnula (S4) 186 KM i 374Nm. Project in progress
Świetnie się prezentuje... i ta moc ale gleba do tego koła raczej wskazana... może masz jakiś inny dojazd do pracy, gdzie jest gładko też mam takie dziwne kolorowe wnętrze, jak zrobię przy aucie to co mam w planach to chce wymienić wszystko na czarne wnętrze... PS. te z kokardką naprawdę śliczne
-
[B5 AGB] Moja zielona landryna :)
Coś się dzieje z Twoją zieloną Żabą?
-
[ALL B5] felgi na zime, czy to nie jakis chłam?
niektórzy praktykują przetaczanie otworów, niektórzy praktykują nawet nawiercanie nowych dziur pod szpilki na zimę zarzucaj stalówkę
-
[ALL B5] felgi na zime, czy to nie jakis chłam?
Na żywo nikt nie ma wątpliwości czy to kołpak czy nie tak mi przypomina bo jest pełne koło, z małymi otworami i nie za duża ta fela. ale ogólnie na żywo całkiem spoko
-
[ALL B5] felgi na zime, czy to nie jakis chłam?
wzór trochę mi przypomina jakiś kołpak, ale zawsze to jakaś alternatywa dla stali
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
zbadałem trochę ten swój lakier i chyba nie ma masakry, rysy nie są wyczuwalne pod paluchem, minimalnie gdy się "paznokciem przejedzie" napisałem już do SoMeS'a, odnoście szczegółów co do oklejenia, dawno do niego nie zaglądałem, Konkretny Pytolot mu wyszedł w białym macie wczoraj udało mi się jeszcze pomodzić tylne lampki i boczne kierunki, oczywiście w black wkrótce wrzuce foto...
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
idealny jest gdy opuszcza fabrykę ale polerka powinna go chyba podratować? [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:19_________________________________________________ nie no wiem, że trzeba będzie często szorować