Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. nie koniecznie merce, ja tutaj widziałbym u Ciebie łopaty z rs6
  2. no właśnie miałem też wziąć ten gwint, bo w dobrych pieniądzach był ale spóźniłem się 1 dzień... już wiem kto mnie uprzedził hehee czekam na dalsze mody ELO
  3. Wypas Avancik! ten kolor to mistrzostwo świata szukałem Audioli w tym kolorze przy kupnie ale nie było nic sensownego w kapitale jaki miałem do wykorzystania Czekamy na dalsze mody [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 08:22_________________________________________________i co do pomysłu na koło - ładuj tutaj tą 18stkę w kość słoniową z poler rantem
  4. wypas Hondka Audiola bardzo fajna, sądząc po poprzednim projekcie, ten również będzie solidny ten kwint nie stał niedawno na allegro?
  5. to i ja się podepnę pod temat - warto te żaróweczki kupić ? też mnie drażni żółta barwa przeciwmgielnych...
  6. no mam białe rysy na masce - pies porysował pazurami... i poza maską jest kilka małych rysek ogólnie... zanim miałbym zakleić auto wystarczy spolerować lakier?
  7. różnie montują sterowniki do centralki, jedni w bagażniku, drudzy jeszcze gdzie indziej. Ja osobiście montowałem też za skrzynką z bezpiecznikami...
  8. Jeśli producent napisał, żeby odesłać do sprawdzenia piloty to raczej coś jest nie tak, aczkolwiek sądzę że te odległości raczej są optymalne (sam zakładałem sterownik do centralki w poprzednim aucie - golfie 3 i też miałem mniej więcej takie zasięgi).
  9. ciekawe..... do felg z Merca A klasy i C klasy również :?: no... chyba tak
  10. Tak jak w temacie - jakie są + i - malowania a jakie folii? chcę albo zakleić całe auto w czarny mat, albo pomalować całe w aktualny kolor... Czekam na odpowiedzi
  11. widzę, że temat oszustwa po raz kolejny jest poruszany... nie rozumiem jak można wysłać obcemu człowiekowi hajs bez żadnego "zabezpieczenia" np. aukcji na allegro czy czegokolwiek...
  12. -> MOŻE TAKI BIZNES <- hahahaha czego to ludzie nie wymyślą... apropos pomysłu na busa to tak jak koledzy mówią - sprzedawać po jakiś odpustach i tego typu "imprezach". zbyt na takie rzeczy jest niesamowity, a chińszczyzny po hurtowniach znajdziesz ile tylko zapragniesz i to za grosze...
  13. świetny Avant brak relingów idealnie tu pasuje
  14. alu z merca pasuje do audi idealnie - jedyne co jest potrzebne to pierścienie centrujące tak jak koledzy wyżej pisali
  15. 300 KM i 600 Nm już by konkretnie się radziło
  16. 18" 8,5j na zime? ja na takich w sezonie latam Poka poka te clarlssony
  17. malowanie srebrzanką nie ma polotu przy wypolerowanej kocówce...
  18. Świetnie się prezentuje... i ta moc ale gleba do tego koła raczej wskazana... może masz jakiś inny dojazd do pracy, gdzie jest gładko też mam takie dziwne kolorowe wnętrze, jak zrobię przy aucie to co mam w planach to chce wymienić wszystko na czarne wnętrze... PS. te z kokardką naprawdę śliczne
  19. Coś się dzieje z Twoją zieloną Żabą?
  20. niektórzy praktykują przetaczanie otworów, niektórzy praktykują nawet nawiercanie nowych dziur pod szpilki na zimę zarzucaj stalówkę
  21. Na żywo nikt nie ma wątpliwości czy to kołpak czy nie tak mi przypomina bo jest pełne koło, z małymi otworami i nie za duża ta fela. ale ogólnie na żywo całkiem spoko
  22. wzór trochę mi przypomina jakiś kołpak, ale zawsze to jakaś alternatywa dla stali
  23. zbadałem trochę ten swój lakier i chyba nie ma masakry, rysy nie są wyczuwalne pod paluchem, minimalnie gdy się "paznokciem przejedzie" napisałem już do SoMeS'a, odnoście szczegółów co do oklejenia, dawno do niego nie zaglądałem, Konkretny Pytolot mu wyszedł w białym macie wczoraj udało mi się jeszcze pomodzić tylne lampki i boczne kierunki, oczywiście w black wkrótce wrzuce foto...
  24. idealny jest gdy opuszcza fabrykę ale polerka powinna go chyba podratować? [br]Dopisany: 25 Październik 2011, 14:19_________________________________________________ nie no wiem, że trzeba będzie często szorować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.