Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. 156 KM na fabrycznych gratach ARL'a dlatego prawie te 190 wypluł
  2. Damn Cute Motherfucker!
  3. już przeorałem tą stronę chce zmienić na V6 tylko ciągle rozkminiam czy na 2.4 czy 2.8, wolałbym raczej te 190 KM
  4. a przy 2.4 dużo mniejsze spalanie? bo jednak 190KM a 165KM jest różnica
  5. Panowie, a jak wygląda sprawa ze spalaniem gazu w takim silniku? przeglądałem dziś forum to wypowiedzi są przeróżne, niektórzy mówią że udało się zejść do 10-11l a inni że przy dobrym pytowaniu to i ponad 20 łyknie (w to akurat nie wątpię) interesuje mnie spalanie w FWD, bo w quattro na pewno z litr, może 2 więcej jak dobrze się doczytałem...
  6. Witam. Panowie, jaki silnik będzie najlepszy pod instalację LPG? chodzi mi o 2.8 V6, rocznikowo 1999 - 2001, z tego co wiem to jest kilka silników 2.8, (chyba 7) znalazłem taką rozpiskę silników: http://postimage.org/image/7lcrj7t3v/ co możecie polecić, czym różnią się te silniki między sobą?
  7. Projekt uratowany
  8. koło, gleba, nic więcej nie trzeba
  9. fajna Meryna
  10. junior_tdi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wszelkie części i dodatki mam już za sobą, czekam na piątkę
  11. sorry za odkop, ale ile cm2 potrzeba folii żeby okleić dekory, popiołkę i powierzchnię wokół drążka od biegów?
  12. Jest dobra baza do modzenia, ale uważam, niestety (raczej stety) jak koledzy wyżej... Ale spoko, po to jest forum, żeby się dowiedzieć, rozeznać i nakierować w odpowiednim kierunku
  13. z tego VT daj obydwa koła w kolorze, tylko ciemniej tą fele troche, za jasno coś jest i rant i wnętrze[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 00:38_________________________________________________i pomarańczka jak najbardziej :gwizdanie:
  14. zayebisty czarnuch ładnie leżą mu te łopaty jeszcze tylko do ziemii dziada i heja...
  15. to takie troche do lansu pod remizą... też tak sądzę, właściciele BMW lubią takie literki naklejać żeby nikt nie wiedział co mają pod maską i np jak mają trójeczkę beemkę to kleją "3XX"
  16. wiadomo, jak wujasowi przedstawiłem wizję wnętrza w mojej audioli (teraz mam dekory w drewnie) to powiedział że chyba mnie p0pierd0liło
  17. nie tylko w oplach, w innych też są takie wyłączniki w schowku pod kluczyk. osobiście przewoziłbym dzieciaczka z tyłu, nie z przodu. Dzieciaki małe i tak są takie, że po 5 minutach jazdy zasypiają
  18. co do koloru wnętrza koła to może w kolor auta? ;] masz zayebisty kolorek, fajnie by to się zgrywało
  19. nie musi poduchy wyłączać, jeżeli już jest poduszka, to można przewozić dziecko w foteliku, ale tylko przodem do kierunku jazdy Sposób przewożenia dzieci w pojeździe samochodowym uregulowane zostało w Ustawie z dnia 20.06.1997r. prawo o ruchu drogowym (Dz. U. Nr 108 z 2005r., poz. 908 - tekst jednolity z późniejszymi zmianami): Art. 39. ust. 3. w pojeździe samochodowym wyposażonym w pasy bezpieczeństwa dziecko w wieku do 12 lat, nieprzekraczające 150 cm wzrostu, przewozi się w foteliku ochronnym lub innym urządzeniu do przewożenia dzieci, odpowiadającym wadze i wzrostowi dziecka oraz właściwym warunkom technicznym. Przepis ust. 3 nie dotyczy przewozu dziecka taksówką osobową, pojazdem pogotowia ratunkowego lub Policji. Art. 45. 2. Kierującemu pojazdem zabrania się: przewożenia pasażera w sposób niezgodny z art. 39, 40 lub 63 ust. 1; przewożenia w foteliku ochronnym dziecka siedzącego tyłem do kierunku jazdy na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego wyposażonego w poduszkę powietrzną dla pasażera; przewożenia, poza specjalnym fotelikiem ochronnym, dziecka w wieku do 12 lat na przednim siedzeniu pojazdu samochodowego.
  20. żebym wiedział o konkursie to bym nie mył wczoraj paździocha
  21. przepraszam że pytam ale co znaczy po resecie? włączeniu i wyłączeniu? yep...
  22. mi sticker bomb chodzi po głowie od dłuższego czasu, poprzednią furę chciałem wykleić obficie (golfa mk3) ale jakoś mi przeszło, a teraz znowu mam na to faze
  23. no miało, tylko że fura cała w macie, duże koło, sądzę że glebe też miał konkretną i wtedy to jakoś wygląda. Ale auto musi być pomodzone ja u siebie na pewno wykleje dekory, lusterko środkowe, pod maską plastiki i jakieś nieduże elementy wnętrza
  24. coraz bardziej podoba mi się to kółko jaki plan na koło masz? poler rantu? może w jakiś popaprany kolor środek prysnąć? hahaha, chciałem poszukać jakiś fot przez google, wpisałem "rh zw1 a4 b5" i zobacz Karin co mi google pokazał:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.