Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. poleruj po zewnątrz, a wnęki w jakiś oczojebny kolor daj tak to widzę, bo sama polera oklepana już trochę
  2. gdzie preferujecie montaż w takim wypadku? osobiście myślałem o środkowej kratce nawiewu
  3. poza suszarką jakieś zmiany pod maską planujesz?
  4. w ramach małych wykopek Rozumiem że mogę zapomnieć o założeniu wskaźnika na słupku, jeśli mam w nim air bag?
  5. czekamy czekam, wczorajsze awizo to jednak inne fanty dla Audiny
  6. czekam czekam. mam jakieś awizo, po 19 bede na poczcie, może to lampki
  7. oj chyba na gwinta raczej
  8. czemu sprzedajesz ? mam nadzieję że przesiadka do kolejnej A4
  9. czekam na lampy
  10. a co zamówiłes Dostał
  11. no zobaczymy jak to leży na aucie
  12. przód i tył masz 9J
  13. no nie gadaj że tak ładnie mi wyjrzą te kółka spod nadkola
  14. a może Ducati ? Str.... szkurva rzeczywiście
  15. jak prace nad serduchem ?
  16. jeśli w ciągu dwóch lat jakaś dioda padnie to luz bo gwarancja, a jak później to będziemy rezać
  17. ja też chętnie bym to zobaczył
  18. Przeca to będzie MONSTRUM a co to za Kawa stoi przy eSce? Z 750 czy Z 1000?
  19. w poniedziałek powinny mi dojść to jak tylko założę to zobaczymy jak to na ciemnym aucie wygląda kupiłeś szacun trochę z tymi cenami to przesadzają, ori lampy do innych nowszych modeli są tańsze niż te do starego b5 dostałem w prezencie :decayed: ciekawy jestem efektu, miałem w planach kupic zwykłe lexusy uszkodzone i samemu wysadzić ledami mniej więcej w takim układzie jak są tutaj. naciąłem się przypadkiem na lampy, ktoś na audizine się pytał o te lampy ale nikt nie wiedział, przegrzebałem alledrogo i się znalazły
  20. w poniedziałek powinny mi dojść to jak tylko założę to zobaczymy jak to na ciemnym aucie wygląda
  21. http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2037549459.html Dzięki Cena no fakt
  22. http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2037549459.html z treści aukcji wynika że podejdą są też z jasnym tym środkiem, poszukaj dobrze na allegro
  23. ja zamówiłem do siebie takie tylko że RED-SMOKE, z ciemnym środkiem, jak przyjdą to założę i pokażę [br]Dopisany: 05 Styczeń 2012, 11:33_________________________________________________wg mnie jedyne sensowne lampy do b5 avanta, poza fabryką

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.