Treść opublikowana przez junior_tdi
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Pany, ja mam do płocka ok 40 km ale postaram się podjechać, zapoznać klubowiczów
-
[B5 AFN] Po odpaleniu szarpał zaczął kopcić na biało i zgasł
2l benzyny na bak? nie za dużo do diesla?
-
[ALL] Co myślicie o xenonie 3000k?
widziałem xenon 3000K ale w golfie 3 zrobionym na total germana, to wyglądało fajnie, ale w A4 sądzę że nie będzie to d*py urywać...
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
Zayebisty ten FMIC, sam też szukam kogoś kto by mi wyrezał rury do centralnego coolera w AFN'ie
-
[B5 AGB] VIAGRA
w Grodzisku tak napadało??? no spoko, to czekam na foty
-
[B5 AGB] VIAGRA
powiedz mi jak z wytrzymałością tego floku na desce i tunelu, nie wyciera to się? nie brudzi jakoś masakrycznie? ogarnij jaki aparat i pierd0lnij jakąś porządną sesję tego paździerza Twojego pod koniec tygodnia już ma być ciepło podobno* (*czyt. nie będzie tak pizgało jak teraz)
-
[B5 AKN] 2.5 TDI w Avancie. Modów i inwestycji ciąg dalszy :P 1-szy post :)
Fajna Zdzira ! do planów dopisałbym zrobienie przelotu, bo w końcu to V6 mimo że diesel to V6 fajnie gada, obowiązkowo jakieś koło większe na sezon letni i może z zawiasem troszkę niżej?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
twardo jak ktos na miescie chce mi to wkrecic to runda i zmienia zdanie pracuje miekko i nie wiem czy na 18' momentami by nie przytarł na wybojach z tego co czytałem to może czasami przycierać no ale co zrobić, trzeba jeździć nisko, jak mówi pismo...
-
[B5 AGB] VIAGRA
że też Ci się chciało, 198 stron o niczym... w łeb sie puknij to sie nazywa "rozpoznanie rynku" , w razie "W" wiem po otrzymanych PW ze jest popyt no jest sporo jakiś pogawędek, ale szukałem też kogoś kto ma deskę we floku, bo sam chcę taki zabieg u siebie przeprowadzić. To wnętrze we floku robi robotę
-
[B5 AGB] VIAGRA
Przeorałem dzisiaj cały wątek i muszę przyznać że niezłe z Was Popaprańce... ale fura konkretny Pytolot... PS. z tym wkrętami ze sprzedażą to przeginasz
-
[B5 AAH] moja nowa fura do małych poprawek zdjecia a4
Boże drogi, jakim prawem ludzie robią tak samochody.... Wnętrze, silnik i napęd ratuje to auto mam nadzieję, że z resztą zrobisz porządek
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
:good: elegancko
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
dobry wybór, ja latam CBR 600 RR 2003 rok, 280 da rade zamknąć
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
19stki dooobre 18 minimum bardzo twardo się jeździ na MTSie?
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Czy ktoś orientuje się jakie roczniki AFN miały przewód ciśnieniowy doprowadzony do ECU? po przetrzepaniu całego wątku wiem tylko że jedne roczniki miały a inne nie ....
-
[ALL B5] Jaki 2.8 V6 najlepszy pod LPG?
już przeorałem tą stronę chce zmienić na V6 tylko ciągle rozkminiam czy na 2.4 czy 2.8, wolałbym raczej te 190 KM to nie rezasz TDI?heh, no jednak zostaje przy AFN'ie i będę rezał tą sztukę którą mam teeraz
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
ja właśnie rezam u siebie kratkę pod wskaźnik boost, wyciąłem kratki, umieściłem pierścień, w którym będzie siedział wskaźnik, zaszpachlowałem, dotarłem i obecnie jestem w fazie pokrywania czarnym matem jak skończę to też wrzucę foty [br]Dopisany: 26 Styczeń 2012, 23:34_________________________________________________Halo Pany, w ramach mega wykopek mam pytanie - jakie roczniki AFN miały przewód ciśnieniowy doprowadzony do ECU? jutro chcę zabrać się za montaż i nie przypatrywałem sie u siebie czy mam ten wężyk do kompa czy nie, a po przetrzepaniu całego wątku wiem tylko że jedne roczniki miały a inne nie ....
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
medik zobaczysz na zywo zmienisz zdanie sądzę że dobrze będzie wyglądać też konsola środkowa, tym bardziej że mam ją po części w drewnie... chociaż strasznie podoba mi się ta krata, może tą kratą tego SBomba zastąpię :gwizdanie:
-
[ALL] Naklejki stickerbomb - co o tym myślicie?
plus lusterka może wtedy by był efekt... ja u siebie narazie mam lusterko wewnętrzne w stickerbombie, będą jeszcze dekory i konsola środkowa
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
Very nice Audiola, jaką masz aktualnie moc?
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
nagraj filmik i daj posłuchać jak gada
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no wnętrze teraz masz wypas!
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
ja też właśnie kupiłem nowego MTS'a ale czekam do wiosny z założeniem, zapraszam do tematu z moją A4 a do Nysy na VAGa się wybierasz? i też podpinam się pod prośbę z pokazaniem rozpórki
-
[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp
Niezły Kooooozak jest na tych Bentleyach
-
[ALL B5] skromny avancik aeb
niezły odpust z tyłu dobrze że przednie już wpadły poliftowe soczewki i dobrze że w planach wymiana tych z tyłu co do oklejenia Folią dekorów i konsoli, może najpierw wymień konsolę na poliftową? jak to zrobić masz w Warsztacie ogólnie fajna furka, silnik myślisz coś grzebać?