Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AAH] moja nowa fura do małych poprawek zdjecia a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdj_cie0595.jpg

Zdj_cie0601.jpg

Zdj_cie0599.jpg

Do oceny jak sadzicie będzie coś z niej :)

Opublikowano

ale ktos to auto zmęczył z zewnatrz :blink:

Opublikowano
  • Autor

Zdj_cie0609.jpg

:sick3: do małych poprawek

Opublikowano

Witam sąsiada zza miedzy :decayed: auto dosć bardzo zdezelowane, wymień te zderzaki na chocby fabryczne poliftowe boi tak masz je do zmiany/malowania, ten bedlock juz niech zostanie na jakis czas :gwizdanie: albo załóz normalna maske z trego rocznika

+ za recaro silnik i napęd :good:

Opublikowano

Recaro jak na razie to najlepsze co jest w tym aucie, ale kilka zmian i będzie git :wink4:

Tylko podłącz jakoś inaczej te fotele, jeśli to białe to ich zasilanie :decayed:

Opublikowano

z zewnątrz :thumbdown: :thumbdown: dość umęczone

fotele :good: silnik :good: napęd :good: skrzynia :thumbdown: lampy :thumbdown:

zderzak przód jak naprawisz :good: (chociaż nie oryginał) ale tył :facepalm:

ogólnie jeśli włożysz w niego sporo serca czasu i trochę kasy będzie ok[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 02:03_________________________________________________wrzuć foto z boku jak wygląda bo chyba listwy na gładko są :mysli:

Opublikowano

Maska i tył tragedia niestety. Za to motór i trakcja :) Malina ... szkrzynia jeszcze też kwestia "co kto lubi" ale ważne abyś Ty w tym dobrze jechał. ktoś go nie oszczędzał tego samochodu widać. Powodzenia i proszę zrób coś z tą maską :)

Opublikowano

Zdj_cie0595.jpg

Zdj_cie0601.jpg

Zdj_cie0599.jpg

Do oceny jak sadzicie będzie coś z niej :)

Boże drogi, jakim prawem ludzie robią tak samochody....

Wnętrze, silnik i napęd ratuje to auto :) mam nadzieję, że z resztą zrobisz porządek :decayed:

Opublikowano

widać że tył zacząłeś już pucowac :good: zmiana lamp z tyłu, maski z przodu, gril od rsa i będzie kosa w tym kolorze :good:

Opublikowano

Trochę wkładu i będzie git :good:

Opublikowano

nooo jak dla mnie to do duzych poprawek :D zderzak tyl i przod maska lampy tyl + za srodek poogarniac to i bedzie maszyna

Opublikowano

Jeżeli poprzedni właściciel mentalnie był równie udany jak ten "tuning" to auto lekkiego życia nie miało :mysli: Auto ma fajny zespół napędowy, skrzyni biegów może nie zamęczyli i powinieneś być zadowolony z trakcji, osiągów i komfortu, a blacharsko wszystko jest do uratowania bo żadnych powaznych ingerencji nie widzę, ot powymienia się parę elementów i po wieśtuningu śladu nie zostanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.