Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Dzisiaj zawiozłem do Lakiernika maskę (w zeszłym sezonie pies mi zatańczył break'a na masce zostawiając rysy praktycznie do podkładu) i zderzak S4, w piątek odbieram pomalowane, a do piątku zostaną wymienione wszelkie gumy w zawieszeniu, wpadnie gwint, KAT out no i to chyba tyle... może uda mi się jeszcze kierunki US z przodu zrobić i w końcu boosta założyć
  2. no fakt, z dystansem, po opuszczeniu koło jeszcze bardziej by wyszło
  3. było na forum, że smar miedziany jest dobry do zabezpieczenia gwintu
  4. :thumbup1::thumbup1: elegancko na jakieś duże fele polujesz?
  5. od A3, tylko mógłbys zdradzić jak przerobiłeś górę tej gałki, że masz tam obrazek, a nie rozpiskę biegów
  6. 215/40/18 - typowe optimum do takiego koła - w miarę komfortowo i minimalny naciąg (dosłownie minimalny), zobacz jak u mnie coś takiego wyszło: http://img269.imageshack.us/img269/605/top5c.jpg
  7. jest kox kiedy letni setup?
  8. lampki black też by pasowały elegancko! a lusterka by zostawił w kolorze właśnie ale wiadomo są gusta i guściki
  9. no ładnie, jeszcze lampki w Black rezaj
  10. :thumbup1: w sumie to akurat tak się zacznie sezon bo narazie to jeszcze trochę zimno na letnie gumy
  11. Koła w następnym tygodniu, a gwint KIEDY?
  12. ładna avantura mody jak najbardziej na plus program wpadnie na sezon?
  13. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    domyśliłem się :] jeszcze jedna fotka http://teinusa-blog.com/wp-content/uploads/2011/01/Fit-005.jpg ładniejszych kółek chyba się nie znajdzie. Pasują idealnie
  14. junior_tdi odpowiedział(a) na bajk temat w Inne marki
    fajny rowerek! to jeszcze bagażnika pod rower do EVO brakuje
  15. średnio 25k, do 30kkm
  16. no co zrobić, musi przycierać daj do gwintu jakieś twarde odboje i będzie hulać No niby tak też bym chciał już w sumie żeby zostały zobaczymy musze to ogarnąć jakoś zawieszka już mi tłucze troche ale to wiadomo co miało sie dobić to sie dobiło trzeba powymieniać. Podobno są gwinty takie że wysokość i twardośc sie ustawia jeśli sie nie myle? Może coś takiego by wsadził to by ta nie trzepało bo coraz bardziej myśle nad tym zeby na biało je prysnąć sobie. no pewka, są gwinty z regulacją wysokości oraz twardości, tylko że to już jest kasa.... no i na allegro u nas takowych chyba nie ma, prędzej na ebay'u gebelskim
  17. W poniedziałek rano podjadę, wezmę ze 4, będzie na lata Gorąco polecam! dwa razy przelecisz auto, wystawiasz na deszcz na pół dnia i masz rosta!
  18. za***ista pościel! sorry musiałem ile dałeś za te kosmetyki?
  19. Dobra baza, no i ten silniczek ładuj gwint i DUUUUUUŻE koło
  20. Napatrzyłem się jak wszyscy powoli grzebią auta na wiosnę i postanowiłem też coś pogrzebać - wrzuciłem Recaro do środka - narazie dwa przednie fotele, plan mam taki, żeby w piątek uporać się z gwintem i kołem
  21. no co zrobić, musi przycierać daj do gwintu jakieś twarde odboje i będzie hulać
  22. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    ło Matko z Córko! Coś pięknego no i ten silnik ściemniaj szyby, a co do koła to może jeszcze z rozmiar większe? jak już robić to po całości
  23. ja też zaryzykowałem i kupiłem wyplakowane kapcie, ale jednak było warto. jeśli sprzedający opisał dokładnie co i jak z oponami to sądzę że Kowi nie ma się czego obawiać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.