Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. Marka: Bridgestone Model: Potenza RE 050A Indeks prędkości: Y Indeks nośności: 85 Stan bieżnika: 8mm Rok produkcji: 2008 elegancko! ciekawy jestem jak się naciągną. U mnie w temacie możesz zobaczyć jak pirelli p zero nero 215/40 naciągneły się na 8.5J.
  2. jaka firma kapci?
  3. czekam na setup letni świetne zdjęcia !
  4. koło w białą perełkę: http://i99.photobucket.com/albums/l292/G60Dan/S4/102_6956.jpg gleba na maxa i będzie kox
  5. Ładny czarnuch co do kół to bym zostawił, bo te 19stki wg mnie robią robotę
  6. Konkretny Pytolot się zapowiada! Gratki za ten projekt i Twoje pozostałe masz jakieś filmy/zdjęcia Twoich poprzednich sprzętów?
  7. odboje musisz przerobić o tak: http://img14.imageshack.us/img14/3272/p1230768.jpg sprawdż ten temat, ewentualne pytania kieruj do autora, bo on też ma przedlifta a zderzak od eSy założył: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?113791-B5-AFN-Avant-LZ5K-By-MaxsteRR
  8. na biało je strzel
  9. gratulacje małych obrażeń znajomy trafił ostatnio sarnę passatem b4 ale niestety przy około 100 km/h. Rezultat: dużo mięsa z sarny, maska, zderzak (aż pas się trochę wgiął) i prawe nadkole do roboty :/
  10. Dzięki za info, Pany, a jaki jest koszt wymiany na sprzęgło AWX? Rozumiem, że potrzebuję Dwumasa z AWX, docisku sprzęgła, łożyska oporowego, coś jeszcze?
  11. u mnie tak samo tarcze wyglądały i wpadł przód i tył nowy TRW ładnie suka leży
  12. ładnie gada... jakbyś tam szukał kogoś za kółko kiedy Ty kręcisz filmy to daj znać :decayed:
  13. aż taka kicha? wszyscy chwalą zmianę na jednomas...
  14. no można trafić zderzaki od eSy w śmiesznych pieniądzach, jak sprzedający się nie zna a gwint wpadnie, spokojnie poczekam spokojnie jak ta yebana sól z dróg zejdzie trochę... teraz mam na głowie wyminę dwumasa na jednomasa + sprzęgło + założyć wtryski + FMIC jakoś sprytnie orurować + turbo + program
  15. no już się spisałem z kolegą kaliko44, wyjaśnił mi co i jak i zapadła dezycja na zmianę dwumasa na jednomas z 1Z + sprzęgło SACHS
  16. dokładnie A to z tył to rozumie Recaro przód i stolik z krzesłem na tył???
  17. o Super, dzięki za info!
  18. no właśnie nie jestem pewny tego dwumasa, przy butowaniu sprzęgło minimalnie się ślizgnie, ale dwumas wpada w jakieś wibracje dziwne i dudni mi cała buda
  19. no na szczęście, kumpel w DHL'u robi i jak tylko zobaczył dla mnie zderzak to od razu w bezpiecznie przywiózł do sąsiada [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 09:46_________________________________________________ale zabezpieczony był pierwszorzędnie
  20. wczoraj kurier przyniósł kolejny gadżet od Krychy
  21. na sezon będzie kox na tym kole tylko oponki jakby takie wpadły 205/40 to by był już masakrator :>
  22. no nie miałeś wcześniej jakiś cyrków z przepływką? co "znowu" ????
  23. w misce olejowej wstawie najpierw auto do wysuszenia ,jak to nie pomoze to bede szukał. Acha , zero błędów zolejem , czujnikami itp. tylko abs , klima , PRZEPŁYWKA znowu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.