Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Marka: Bridgestone Model: Potenza RE 050A Indeks prędkości: Y Indeks nośności: 85 Stan bieżnika: 8mm Rok produkcji: 2008 elegancko! ciekawy jestem jak się naciągną. U mnie w temacie możesz zobaczyć jak pirelli p zero nero 215/40 naciągneły się na 8.5J.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
jaka firma kapci?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
czekam na setup letni świetne zdjęcia !
-
Czarny AVANT AVG skóra 19"ABT kolejne auto do roboty
koło w białą perełkę: http://i99.photobucket.com/albums/l292/G60Dan/S4/102_6956.jpg gleba na maxa i będzie kox
-
Czarny AVANT AVG skóra 19"ABT kolejne auto do roboty
Ładny czarnuch co do kół to bym zostawił, bo te 19stki wg mnie robią robotę
-
[B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
Konkretny Pytolot się zapowiada! Gratki za ten projekt i Twoje pozostałe masz jakieś filmy/zdjęcia Twoich poprzednich sprzętów?
-
[ALL B5] ADR+FK Black 6000k+8.5"235/45/17 - nowe foty w 1-szym poscie
ahhahhahaha **** oplułem monitor
-
[ALL B5] Montaż zderzaka przedniego od s4 do przedlifta
odboje musisz przerobić o tak: http://img14.imageshack.us/img14/3272/p1230768.jpg sprawdż ten temat, ewentualne pytania kieruj do autora, bo on też ma przedlifta a zderzak od eSy założył: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?113791-B5-AFN-Avant-LZ5K-By-MaxsteRR
-
[ALL] Kolor Felg
na biało je strzel
-
Spotkanie z sarenką
gratulacje małych obrażeń znajomy trafił ostatnio sarnę passatem b4 ale niestety przy około 100 km/h. Rezultat: dużo mięsa z sarny, maska, zderzak (aż pas się trochę wgiął) i prawe nadkole do roboty :/
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dzięki za info, Pany, a jaki jest koszt wymiany na sprzęgło AWX? Rozumiem, że potrzebuję Dwumasa z AWX, docisku sprzęgła, łożyska oporowego, coś jeszcze?
-
[B5 ADR] Zielony Avant na glebie ;p gwint 17" s-line skora duzo forek na kazdej str
u mnie tak samo tarcze wyglądały i wpadł przód i tył nowy TRW ładnie suka leży
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
ładnie gada... jakbyś tam szukał kogoś za kółko kiedy Ty kręcisz filmy to daj znać :decayed:
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
aż taka kicha? wszyscy chwalą zmianę na jednomas...
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no można trafić zderzaki od eSy w śmiesznych pieniądzach, jak sprzedający się nie zna a gwint wpadnie, spokojnie poczekam spokojnie jak ta yebana sól z dróg zejdzie trochę... teraz mam na głowie wyminę dwumasa na jednomasa + sprzęgło + założyć wtryski + FMIC jakoś sprytnie orurować + turbo + program
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
poyebało mi się znowu
-
[B5 AFN] Jakie wybrać sprzęgło?
no już się spisałem z kolegą kaliko44, wyjaśnił mi co i jak i zapadła dezycja na zmianę dwumasa na jednomas z 1Z + sprzęgło SACHS
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dokładnie A to z tył to rozumie Recaro przód i stolik z krzesłem na tył???
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
o Super, dzięki za info!
-
[B5 AFN] Jakie wybrać sprzęgło?
no właśnie nie jestem pewny tego dwumasa, przy butowaniu sprzęgło minimalnie się ślizgnie, ale dwumas wpada w jakieś wibracje dziwne i dudni mi cała buda
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
no na szczęście, kumpel w DHL'u robi i jak tylko zobaczył dla mnie zderzak to od razu w bezpiecznie przywiózł do sąsiada [br]Dopisany: 23 Luty 2012, 09:46_________________________________________________ale zabezpieczony był pierwszorzędnie
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
wczoraj kurier przyniósł kolejny gadżet od Krychy
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
na sezon będzie kox na tym kole tylko oponki jakby takie wpadły 205/40 to by był już masakrator :>
-
[B5 AGB] VIAGRA
no nie miałeś wcześniej jakiś cyrków z przepływką? co "znowu" ????
-
[B5 AGB] VIAGRA
w misce olejowej wstawie najpierw auto do wysuszenia ,jak to nie pomoze to bede szukał. Acha , zero błędów zolejem , czujnikami itp. tylko abs , klima , PRZEPŁYWKA znowu?