Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

junior_tdi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez junior_tdi

  1. u mnie już jest ta konfiguracja
  2. Fajna Sztuka! Aż się prosi 18stka i gleba
  3. Wieś gra i tańczy ! sorry musiałem powiem tak, fajnie nie jest ale kilka rad kolegów i coś z tego się wystruga jak już chcesz tą żółć zatrzymać to polakieruj dekory, konsolę środkową jak chcesz to zostaw tak, chociaż ja bym zmienił, fotele w czarną alkantarę z żółtą nicią, zmień ręczny i gałkę, nie wspominając o tych żółtych wylotach powietrza
  4. hehehe allegro, tyle że wersja smoked był 1 komplet, teraz zostały tylko KLIRY - stronę albo dwie wcześniej poczytaj, bo kilka razy już podawałem link. zaraz wrzucę film, bo nagrałem jak świecą. ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:56 ---------- a nie jednak są świeże jakieś Smołki http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2216742353.html ---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:00 ---------- Nudząc się dodałem też muzykę. Jakość jest jaka jest, lepsza nie będzie bo nie mam czym nakręcić http://www.youtube.com/watch?v=tjj79mE4ANg
  5. są gusta i guściki ale dzięki za opinię
  6. junior_tdi odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A8/S8
    u mnie w temacie nie ma tylu pozycji w wyposażeniu, planach i modach razem wziętych co tutaj jest w samym wyposażeniu
  7. dzięki tak jak pisałem wyżej, na początku myślałem że będzie odpust ale jednak robią robotę ściemni się trochę za oknem to nakręcę film
  8. dokładnie taka zaślepka, tylko ja kupiłem z jakiejś innej aukcji. Roboty dosłownie na 20 minut. Z racji tego że wczoraj to robiłem to mogę podpowiedzieć: Wykładzina tylnej klapy jest na zatrzaski, poza jedną śrubą, która jest w miejscu rączki (na samym środku), cały silniczek jest na 3-ech śrubach na klucz 10, zdejmujesz wycieraczkę, plastikową obudowę i odkręcasz silniczek od zewnątrz bodajże kluczem 13. Odpinasz kostkę, wężyk od płynu i wywalasz wszystko. Wężyk od od płynu po odpięciu zakleiłem silikonem i razem z kostką z kablami upchnąłem w klapie. Później przykręcasz ten kapsel. Nie ma do niego żadnej uszczelki, dlatego ja użyłem oryginalnej, tylko przeciąłem ją na pół (odciąłem część, która wystaje na zewnątrz auta) i skręcasz dość mocno - ale nie za mocno składasz wszystko do kupy ci cieszysz się gładką d*pą Audioli qrde sam już nie wiem, wg mnie dobrze wygląda z lotką muszę do Kowiego się zgłosić żeby VT mizrobił bez lotki
  9. Dzisiaj miałem chwilkę to wywaliłem wycieraczkę z tyłu.. ... i wpadła pierwsza wlepa na tył
  10. się świeci jak nie powiem co wypas!
  11. Kolejny Szarak w ekipie ładna sztuka, dobrze zaczynasz odmładzając auto a co do koła to chociaż cal większe załaduj ---------- Post added at 08:28 ---------- Previous post was at 08:27 ---------- to jest uzależnienie z tymi modami, raz zaczniesz to już nie możesz przestać
  12. Mnie kumpel męczy z Łodzi żeby do Rothenborgu się wybrać, a Ty lecisz?
  13. gadalem z nim w BT , mowi ze papcio kupil mu forme za 10kpln zrobili mu ta kierownice i od razu zniszczyli forme :grin: :grin: to wszystko wyjaśnia... BTW wypas jest ta kiera zdradźcie ile kosztuje taka impreza?
  14. Amen! za***iście się prezentuje! i ta jedna fota rzeczywiście na wzór gazowników z USA na stacji RS'em w roli głównej
  15. Zayebiście wyszło jeszcze kierę od eSy bym wrzucił na Twoim miejscu
  16. chyba nie są na poziomie . Fajnie jedziesz z tematem tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów jak kupiłem była już bez relingów, tak wychodziła z pakietem Caractere i mi akurat to bardziej pasuje może ktoś VT zrobić z relingami? chociaż dalej sądzę że bez lepiej
  17. no elegancko! jakie parametry dokładnie kół i opon?
  18. Dobra baza i ciekawy kolor koło i gleba i już będzie robił robotę
  19. Elegancki Sedanik! Ładuj mu gwint, duże koło, lampki zespolone, zrób przelot i jaaaazda!
  20. Zdrowo z tymi łopatami
  21. junior_tdi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trzeba było podjechać i osobiście pozdrowić :grin::grin: No właśnie przejeżdżając tak pozdrowiłem ekipę z forum, która obstawiała pasaż
  22. junior_tdi odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pozdrowienia z Mazowsza
  23. Browarek obowiązkowo! ja lecę z kumplami z Łodzi co VAGami jeżdżą

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.