Treść opublikowana przez junior_tdi
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
u mnie już jest ta konfiguracja
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
Fajna Sztuka! Aż się prosi 18stka i gleba
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
relingi to zło
-
[B5 AFN] Popticall RS4 sedan - CZIKITA Środek samochodu
Wieś gra i tańczy ! sorry musiałem powiem tak, fajnie nie jest ale kilka rad kolegów i coś z tego się wystruga jak już chcesz tą żółć zatrzymać to polakieruj dekory, konsolę środkową jak chcesz to zostaw tak, chociaż ja bym zmienił, fotele w czarną alkantarę z żółtą nicią, zmień ręczny i gałkę, nie wspominając o tych żółtych wylotach powietrza
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
hehehe allegro, tyle że wersja smoked był 1 komplet, teraz zostały tylko KLIRY - stronę albo dwie wcześniej poczytaj, bo kilka razy już podawałem link. zaraz wrzucę film, bo nagrałem jak świecą. ---------- Post added at 18:00 ---------- Previous post was at 17:56 ---------- a nie jednak są świeże jakieś Smołki http://allegro.pl/lampy-tylne-diodowo-led-audi-a4-b5-94-00-avant-r-s-i2216742353.html ---------- Post added at 18:17 ---------- Previous post was at 18:00 ---------- Nudząc się dodałem też muzykę. Jakość jest jaka jest, lepsza nie będzie bo nie mam czym nakręcić http://www.youtube.com/watch?v=tjj79mE4ANg
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
są gusta i guściki ale dzięki za opinię
-
A8 D3 na 20" :)
u mnie w temacie nie ma tylu pozycji w wyposażeniu, planach i modach razem wziętych co tutaj jest w samym wyposażeniu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dzięki tak jak pisałem wyżej, na początku myślałem że będzie odpust ale jednak robią robotę ściemni się trochę za oknem to nakręcę film
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
też tak myślę
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
dokładnie taka zaślepka, tylko ja kupiłem z jakiejś innej aukcji. Roboty dosłownie na 20 minut. Z racji tego że wczoraj to robiłem to mogę podpowiedzieć: Wykładzina tylnej klapy jest na zatrzaski, poza jedną śrubą, która jest w miejscu rączki (na samym środku), cały silniczek jest na 3-ech śrubach na klucz 10, zdejmujesz wycieraczkę, plastikową obudowę i odkręcasz silniczek od zewnątrz bodajże kluczem 13. Odpinasz kostkę, wężyk od płynu i wywalasz wszystko. Wężyk od od płynu po odpięciu zakleiłem silikonem i razem z kostką z kablami upchnąłem w klapie. Później przykręcasz ten kapsel. Nie ma do niego żadnej uszczelki, dlatego ja użyłem oryginalnej, tylko przeciąłem ją na pół (odciąłem część, która wystaje na zewnątrz auta) i skręcasz dość mocno - ale nie za mocno składasz wszystko do kupy ci cieszysz się gładką d*pą Audioli qrde sam już nie wiem, wg mnie dobrze wygląda z lotką muszę do Kowiego się zgłosić żeby VT mizrobił bez lotki
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
Dzisiaj miałem chwilkę to wywaliłem wycieraczkę z tyłu.. ... i wpadła pierwsza wlepa na tył
-
[ALL B5] Audi S4
się świeci jak nie powiem co wypas!
-
[B5 ADR] Przedstawiam moją Audi
Kolejny Szarak w ekipie ładna sztuka, dobrze zaczynasz odmładzając auto a co do koła to chociaż cal większe załaduj ---------- Post added at 08:28 ---------- Previous post was at 08:27 ---------- to jest uzależnienie z tymi modami, raz zaczniesz to już nie możesz przestać
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Mnie kumpel męczy z Łodzi żeby do Rothenborgu się wybrać, a Ty lecisz?
-
[B5 AGB] VIAGRA
gadalem z nim w BT , mowi ze papcio kupil mu forme za 10kpln zrobili mu ta kierownice i od razu zniszczyli forme :grin: :grin: to wszystko wyjaśnia... BTW wypas jest ta kiera zdradźcie ile kosztuje taka impreza?
-
[B5 AJM] Moj Czarny AVANT na ViRuSiE :) , KW,19 Toureg koła , hydrografika
Amen! za***iście się prezentuje! i ta jedna fota rzeczywiście na wzór gazowników z USA na stacji RS'em w roli głównej
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Zayebiście wyszło jeszcze kierę od eSy bym wrzucił na Twoim miejscu
-
[B5 AFN++] Caractere Avant by junior_tdi [SPRZEDANA]
chyba nie są na poziomie . Fajnie jedziesz z tematem tylko jak kurw@ lotka a dach bez relingów, zwaliłeś fajność tego że nie masz relingów jak kupiłem była już bez relingów, tak wychodziła z pakietem Caractere i mi akurat to bardziej pasuje może ktoś VT zrobić z relingami? chociaż dalej sądzę że bez lepiej
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
no elegancko! jakie parametry dokładnie kół i opon?
-
[B5 AFN] Projekt S4D By Siwy
Dobra baza i ciekawy kolor koło i gleba i już będzie robił robotę
-
[B5 ABC] Szara V-ka by Buka
Elegancki Sedanik! Ładuj mu gwint, duże koło, lampki zespolone, zrób przelot i jaaaazda!
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Zdrowo z tymi łopatami
-
Spociki Łódzkie
Trzeba było podjechać i osobiście pozdrowić :grin::grin: No właśnie przejeżdżając tak pozdrowiłem ekipę z forum, która obstawiała pasaż
-
Spociki Łódzkie
Pozdrowienia z Mazowsza
-
[B5 AFN] Deskorolka na RH
Browarek obowiązkowo! ja lecę z kumplami z Łodzi co VAGami jeżdżą