Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Szara V-ka by Buka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam przedstawiam wam moją a4

Model: A4 B5

Rok produkcji: 1996r model 97r

Typ: Sedan/Limuzyna

Silnik: 2.6 v6 ABC

Przebieg: 208000 km

Wyposażenie:

-ABS

-2 poduszki powietrzne

-el. szyby przednie

-el. lusterka i podgrzewane

-klimatronik

-alufelgi 15" bbs - na zime

-pełen fis

-kubełkowe

-kierownica s4

-centralny zamek + alarm fabryczny z pilotem w kluczyku

zmiany dokonane:

-filtry,paski,rozrząd itp. narazie...

plany:

-gwint lub kit

-ramki na zegary

-felga 17''-18''

-lampy depo s4 +xenon

-grill polift lub s4

-pakiet s4

-reszta wyjdzie w praniu

b1305fb163ac.jpg

3d5b7633aa84.jpg

e952af8e150e.jpg

61a6e86c45d7.jpg

209cf8923b72.jpg

fce5dddd8cb7.jpg

adeb89196a6e.jpg

324246b15c38.jpg

27ac162d13c6.jpg

9df7b4dc2d33.jpg

005693d63b1d.jpg

7b2300ebc612.jpg

1e5f9d0eaaa9.jpg

88e70acba6be.jpg

8a20da3bedbc.jpg

Opublikowano

ta lotka out , lampy polift, gleba fela i jest kox fajne fotele

Opublikowano

widziałem na żywo bardzo zadbana fura,mało jest takich w takim stanie

plany ok,zrób to co w planujesz i bedzie kozak

Opublikowano

bardzo ładna, tylko ten "szpojler" out :decayed:

Opublikowano

fajne 4 kola OOOO, szkoda ze nie w QUATTRO. ale ten glosnik JBL !!! musi fajniutko grac :)

Opublikowano

gazujesz motorownie? :naughty:

ile ci spali teraz?

Opublikowano
gazujesz motorownie? :naughty:

ile ci spali teraz?

Dziś wracałem ze zlotu z Bukowiny i łącznie tam z powrotem 230km jazda w okolicach średnio 120km/h, spalanie 7.9l na 16" 205/55/R16 a mam również ABC :wink4:

Opublikowano

no to piekny wynik :whistling:

wszystko zalezy od stylu jazdy, bo jak sie go cisnie to wir w baku pewnie sie zrobi

Opublikowano
  • Autor
gazujesz motorownie? :naughty:

ile ci spali teraz?

Raczej nie będe truł jej gazem.Spalanie w mieście średnio 12.0l.Trzy tygodnie temu jak ją zakupiłem w Gdańsku.Do domu miałem jakieś 380km wyszło mi spalanie 7.9l

Opublikowano

- zdecydowanie gwint

- zdecydowanie felga 18

- grill S4

Bardzo ladny kolorek i fotele widac ze furka zadbana

Opublikowano

Elegancki Sedanik! Ładuj mu gwint, duże koło, lampki zespolone, zrób przelot i jaaaazda! :decayed:

Opublikowano

Znowu junior_tdi wszystko powiedział:decayed::wink:

Jak zrealizujesz plany - będzie dobrze:thumbup1:

btw,

mam rodzinę w Budziskach:wink:

Opublikowano
  • Autor
Znowu junior_tdi wszystko powiedział:decayed::wink:

Jak zrealizujesz plany - będzie dobrze:thumbup1:

btw,

mam rodzinę w Budziskach:wink:

a jak brzmi nazwisko twojej rodzinki moze znam:wink:

Opublikowano

lampki poliftowe załatwią tu robote

Słuszny kolor trafiłeś:kox:

Opublikowano

tylko tego przelotu nie rób :facepalm:

Opublikowano
Znowu junior_tdi wszystko powiedział:decayed::wink:

Jak zrealizujesz plany - będzie dobrze:thumbup1:

btw,

mam rodzinę w Budziskach:wink:

a jak brzmi nazwisko twojej rodzinki moze znam:wink:

Jak będę jechał w Twoje strony to się odezwę:grin:

Opublikowano

sprawdzałeś już czy da sie podciągnąć moc na ecu?

Opublikowano
sprawdzałeś już czy da sie podciągnąć moc na ecu?

w 2,6:eusathink: zapomnij o jakimkolwiek opłacalnym podciaganiu mocy

Opublikowano

nie da sie, albo powiem inaczej będzie to mało odczuwalne doda 2-5km o ile w ogóle doda

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.