Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] Szara V-ka by Buka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no turbo no fun:decayed:

Opublikowano

pewnie jakieś zmiany z mocą na + będą bardzo kosztowne

Opublikowano

też się podepnę do rozmowy :hi:..czyżby w 1.8 adr taki zabieg też był możliwy ?? :banan:

Opublikowano

Poczytajcie troche o kompresorach w wolnossakach, kosztach tego cyrku odechce wam sie myśleć o mocy:decayed:

...sam kiedyś zachodziłem w głowę , jak dodać nieco KM w swoim ABC. Przeszła mi nie raz myśl o kompresorze , jednak trzeba mieć dostęp do kliku narzędzi , jak choćby wycinarka CNC (dostawka na kolektor dolotowy). Zawór upustowy , dostrojenie ECU do nowych dawek mieszaniny paliwo+powietrze , uszczelnienie silnika (ABC i AAH z reguły są spasowane na"grubą nić", więc nie obejdzie się bez generalki, bo ta prędzej czy później stanie u progu pasa przedniego Reasumując, wysokie koszty dla kogoś, kto ma zamiar zlecać wykonanie większości prac ( tak było w moim przypadku). Dla pasjonata z "dostępem" do większości potrzebnych składowych - rychłe oczekiwanie spełnienia założenia i delektowanie się skompresowanym V6...choć R5 uturbionemu też niewiele można zarzucić , a to znacznie mniej kosztowna operacja SWAPowania ....

P.S.technic-trick: zwykle przy podobnych projektach medium napędzające stanowi pasek klinowy + napinacz + dawca napędu - koło pasowe zdawcze wału korbowego, a całość = rezygnacja z AC w wozidle...

Opublikowano
też się podepnę do rozmowy :hi:..czyżby w 1.8 adr taki zabieg też był możliwy ?? :banan:

u ciebie to za 2-2.5 tys zł masz swapa na 1.8t

Opublikowano
też się podepnę do rozmowy :hi:..czyżby w 1.8 adr taki zabieg też był możliwy ?? :banan:

u ciebie to za 2-2.5 tys zł masz swapa na 1.8t

A w 2,6 to inaczej???

Opublikowano

no mam 2,7bit za 5, ze skrzynią jeszcze w aucie :naughty: dobra zejdźmy na ziemię i tak nikt nie poleci w swapa anie kompresor :cygaro:

Opublikowano

no ale byłem ciekawy czy jest to technicznie możliwe :whistling:

Opublikowano

ludzie na księżyc lataja a TY takie rzeczy pytasz :facepalm:

Opublikowano

koledzy a tak jak juz jestesmy przy temacie, jak sprawa swapa wyglada w przypadku auta juz zagazowanego?

Opublikowano
też się podepnę do rozmowy :hi:..czyżby w 1.8 adr taki zabieg też był możliwy ?? :banan:

u ciebie to za 2-2.5 tys zł masz swapa na 1.8t

A w 2,6 to inaczej???

z 2.6 to bym nie zmieniał na 1.8t

Opublikowano
z 2.6 to bym nie zmieniał na 1.8t
jeszcze wiele musisz się nauczyć :hi:
Opublikowano

czyli ?? 1.8T lepsze jest od 2.6 ?? ja jeżeli miałbym okazję tanio dorwać anglika z 1.8T to chętnie pokusiłbym się o swap z mojej 1.8 na 1.8T :decayed:

Opublikowano

lepsze niż 2,6 ... 2,8 o każdy inny benzyniak w b5 ja bym go nawet nie zamienił na 4,2 :hi:

Opublikowano
z 2.6 to bym nie zmieniał na 1.8t
jeszcze wiele musisz się nauczyć :hi:

chyba nie zrozumiałeś mojej myśli

wydać 2.5 tys i kupić silnik który ma tyle samo koni co 2.6 ?

bo 1.8t który ma od 170KM kosztuje już napewno sporo powyżej 3k zł

czy to się opłaca?

Opublikowano
z 2.6 to bym nie zmieniał na 1.8t
jeszcze wiele musisz się nauczyć :hi:

chyba nie zrozumiałeś mojej myśli

wydać 2.5 tys i kupić silnik który ma tyle samo koni co 2.6 ?

bo 1.8t który ma od 170KM kosztuje już napewno sporo powyżej 3k zł

czy to się opłaca?

Nie w tym rzecz ile ma w serii tylko jaki ma potencjał jakim nakładem

Opublikowano

no tak później można większe turbo,IC większe,wtryski itp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.