Jump to content
IGNORED

[ALL B5] Oklejenie listew dekoracyjnych

lapsik

Recommended Posts

:hi:

W moim autku zamontowano listwy dekoracyjne w niezmiernie popularnym kolorze tj imitacji drewna.

Wpadlem na pomysl by okleic je folia termiczna firmy 3M takiej jak w linku :

http://allegro.pl/3m-folia-alu-aluminium-szczotkowane-me-904-di-noc-i2044803340.html

w tym samym kolorze tzn szczotkowanego aluminium, oczywiscie zabieg objalby srodkowa konsole.

Moze ktos dlubal w tym temacie? jakies wnioski czy tez opinie co do wygladu :mysli:

Nie wpadłeś pierwszy na ten pomysł. :cool1: j.w. :szukaj:

Ja obklejałem ale połyskujący carbon z 3 M. Folia bardzo plastyczna a efekt końcowy bardzo ładnie wychodzi więc polecam.. Musisz mieć troszkę zdolności manualnych by to ładnie wyszło.. Pozdrawiam

oklejaj ja oklejałem w czarny połysk w b6 i wyszła jak ori przynajmniej ja byłem bardzo zadowolony

lapsik troszkę trzeba się przyłożyć do roboty żeby ładnie wyglądało :wink4: ale warto to robić jak najbardziej :good: :good: :good:

Bo tak mu sie podoba :tongue4:

Jestes czepliwy jak panna jak ma trudne dni :wink4:

bo póxniej nie mozna nic znaleźć jak powstanie 10 takich wątków :gwizdanie: a w zupełnosci mozna jeden ciagnać, są zdjecia jest wszystko wystarczy poszukać

To można podczepić ten wątek pod główny i nie będzie problemu.. :)

bo póxniej nie mozna nic znaleźć jak powstanie 10 takich wątków :gwizdanie: a w zupełnosci mozna jeden ciagnać, są zdjecia jest wszystko wystarczy poszukać

nie kojarze żeby w tamtych wątkach była mowa o folii alu a to juz coś nowego. No ale dobra niech Ci bedzie :tongue4:

a co za róznica czy carbon czy drewno czy alu wszystkie są folią, w tych wątkach nie było mowy tylko o carbonie :wink4:

a co za róznica czy carbon czy drewno czy alu wszystkie są folią, w tych wątkach nie było mowy tylko o carbonie :wink4:

Ok już sie nie czepiam :decayed:

EOT

Ale widze ze temat ozyl :tongue4:

Pastaldo widze ze to jakis karbonik .... opalarke mam tak wiec spoko.

Wystarczy nakleic, delikatnie ponaciagac i podgrzewac by wyrownywac?? - w skrocie.

Zabawy bedzie z zagietymi koncami, a panel srodkowy tez oklejales??

Aa sorry za OT ale czytałem, że w B5 'drewniane' dekory są NAPRAWDĘ drewniane :cool1:

Aa sorry za OT ale czytałem, że w B5 'drewniane' dekory są NAPRAWDĘ drewniane :cool1:

mowa jest o folii w tych wątkach co dałem linki a nie o ori dekorach :cool1:

Ale widze ze temat ozyl :tongue4:

Pastaldo widze ze to jakis karbonik .... opalarke mam tak wiec spoko.

Wystarczy nakleic, delikatnie ponaciagac i podgrzewac by wyrownywac?? - w skrocie.

Zabawy bedzie z zagietymi koncami, a panel srodkowy tez oklejales??

Dokładnie tak jak mówisz ( w skrócie) :wink4: Proste jak.... oprócz dekorów to tylko popiołki okleiłem jeszcze