Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

owieczka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez owieczka

  1. Czyli czarny był. Bo mam właśnie taki siwy i średnio mi to pasuje do reszty. Muszę się rozejrzeć za czarnym... Dzięki za odp
  2. Panowie czy BNS-y wychodziły w różnych kolorach paneli przednich?
  3. Najprawdopodobniej łożysko :/
  4. Rozumiem Chyba nie zostaje Ci nic innego jak zacząć od tych łączników stabi...
  5. a sprawdzałeś króciec z vacum? serwo hamulcowe dobrze działa? Pedał hamulca po przekręceniu zapłonu robi się miększy?
  6. Pierwsza kostka może być od zmieniarki. Pozostałych nie wiem
  7. Ale to już jest chyba po pierwszym lifce?
  8. Ciśnienie w oponach dobre?
  9. Na forum golfa jest fajna foto porada jak skorygować średnie spalanie: Fotoporada, jak skorygować średnie spalanie : FAQ - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
  10. Mówisz, że sparciała guma może powodować myszkowanie? Ja mam z tyłu w belce obie gumy sparciałe. Luzów na szarpaku brak. Auto nie myszkuje...
  11. Chyba najlepiej będzie Ci wjechać na trzepak za 20 zł i wszystko posprawdzać. Inaczej to tylko gdybanie...
  12. a masz pełną wersję vaga? Jakim dokładnie programem próbujesz?
  13. W miedzyczasie weź sobie auto zastępcze z OC sprawcy
  14. Myślę, że warto tam zajrzeć po przeczytaniu pierwszego postu. Wyczyścić taką chłodniczkę jest cholernie ciężko, ale da się!
  15. Spokojnie kablem zrobisz IMMO OFF w ecu silnika. W 8 bitowym sterowniku można zrobić kablem immo off? Tego nie wiedziałem
  16. Logi wrzuca się na tą stronkę: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Tutaj masz Twoje logi: Grupy: 011,011,011,011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Tak jak koledzy pisali jedna pompka daje d*py
  17. W Twoim aucie prawdopodobnie kablem nie wyłączysz immo. Wiec zostaje emulator albo dłubanie sterownika
  18. W takim razie spróbuj zrobić output tests-03 i zobacz co się będzie działo czy przejdzie wszystkie testy i nie wywali jakiś błędów
  19. A jakie masz opony? Jakbyś podał parametry. Mojej żonie kiedyś gościu wcisnął za wysokie opony i auto właśnie się tak zachowywało...
  20. Zrób test wyjść na vagu w pewnym momencie włącza się pompa abs. Sprawdź czy to taki sam dźwięk jak słyszysz po wyłączeniu samochodu,
  21. np. w compsport oddział Łódź CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
  22. Z tego co piszesz to można jeszcze zainteresować się pompą wspomagania. Sprawdź poziom oleju we wspomaganiu i ją obsłuchaj,
  23. Pewnie pasuje, ale lepiej sobie porównaj: Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - [ALL C5] Licznik Audi A6. Jak podłączyć zasilanie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.