Treść opublikowana przez owieczka
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
Czyli czarny był. Bo mam właśnie taki siwy i średnio mi to pasuje do reszty. Muszę się rozejrzeć za czarnym... Dzięki za odp
-
Zmiana symphony II na bns 5.0
Panowie czy BNS-y wychodziły w różnych kolorach paneli przednich?
-
trekota , a po nacisnieciu sprzegla cisza co to moze byc ?
Najprawdopodobniej łożysko :/
-
"Myszkowanie" auta ,a łączniki stabilizatora
Rozumiem Chyba nie zostaje Ci nic innego jak zacząć od tych łączników stabi...
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
a sprawdzałeś króciec z vacum? serwo hamulcowe dobrze działa? Pedał hamulca po przekręceniu zapłonu robi się miększy?
-
Kilka niepodłączonych wtyczek (zdj)
Pierwsza kostka może być od zmieniarki. Pozostałych nie wiem
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
Ale to już jest chyba po pierwszym lifce?
-
"Myszkowanie" auta ,a łączniki stabilizatora
Ciśnienie w oponach dobre?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Na forum golfa jest fajna foto porada jak skorygować średnie spalanie: Fotoporada, jak skorygować średnie spalanie : FAQ - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -
-
"Myszkowanie" auta ,a łączniki stabilizatora
Mówisz, że sparciała guma może powodować myszkowanie? Ja mam z tyłu w belce obie gumy sparciałe. Luzów na szarpaku brak. Auto nie myszkuje...
-
"Myszkowanie" auta ,a łączniki stabilizatora
Chyba najlepiej będzie Ci wjechać na trzepak za 20 zł i wszystko posprawdzać. Inaczej to tylko gdybanie...
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
a masz pełną wersję vaga? Jakim dokładnie programem próbujesz?
-
Rozbite a4...
W miedzyczasie weź sobie auto zastępcze z OC sprawcy
-
Chłodnica oleju,wszystkie silniki gdzie ten element występuje.
Myślę, że warto tam zajrzeć po przeczytaniu pierwszego postu. Wyczyścić taką chłodniczkę jest cholernie ciężko, ale da się!
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Spokojnie kablem zrobisz IMMO OFF w ecu silnika. W 8 bitowym sterowniku można zrobić kablem immo off? Tego nie wiedziałem
-
Problem z odpalaniem z rana !!!
Logi wrzuca się na tą stronkę: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Tutaj masz Twoje logi: Grupy: 011,011,011,011,011,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Tak jak koledzy pisali jedna pompka daje d*py
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W Twoim aucie prawdopodobnie kablem nie wyłączysz immo. Wiec zostaje emulator albo dłubanie sterownika
-
Chłodnica oleju,wszystkie silniki gdzie ten element występuje.
Pewnie jeżdżony był na oleju longlife
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
W takim razie spróbuj zrobić output tests-03 i zobacz co się będzie działo czy przejdzie wszystkie testy i nie wywali jakiś błędów
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
A jakie masz opony? Jakbyś podał parametry. Mojej żonie kiedyś gościu wcisnął za wysokie opony i auto właśnie się tak zachowywało...
-
zagadka nie z tej ziemi - vaccum, serwo, abs ??? a moze cos innego ?
Zrób test wyjść na vagu w pewnym momencie włącza się pompa abs. Sprawdź czy to taki sam dźwięk jak słyszysz po wyłączeniu samochodu,
-
Dobrzy chiptunerzy
np. w compsport oddział Łódź CompSport - Chiptuning i modyfikacje mechaniczne pojazdów
-
W Szwajcarii byłem i chwalę się co zrobiłem [FOTO]
10 to nowe S3 8V?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Z tego co piszesz to można jeszcze zainteresować się pompą wspomagania. Sprawdź poziom oleju we wspomaganiu i ją obsłuchaj,
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pewnie pasuje, ale lepiej sobie porównaj: Forum Audi A6 Klub :: Zobacz temat - [ALL C5] Licznik Audi A6. Jak podłączyć zasilanie?