Treść opublikowana przez a4-freunde
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ja po sklejeniu od tyłu dałem pianke montazowa do okien miedzy belka a zderzakiem . bo kiedy pierszy raz pokleiłem i zamontowałem to tez pekł a potem zrobilem pianka zderzak juz tak nie pracował i było git . . . mowie ci z mojego doswiadczenia
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
zobacze moze uda mi sie ogarnac w poniedziałek przymiarke no i beda moje avus II na sprzedaz jak mi sie spodoba
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
mozesz podesłac linka bo nie ogarniam te sprawy
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
jak dobrze pójdzie to moze w nastepnym tygodniu wpadna tomason tn5 18 cali ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- czy ktos ma takie koło na b5 na forum moze jakies fotki co myslicie o tej feldze
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
bardzo fajnie a jak zdzerzak wyszedł wszystko oki
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
super kolor zaciskow .... tylko teraz trzeba pilnowac zeby szybk sie nie ubrudziły
-
A4 afn
ładne ale lampy przod out
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tylko te koło wchodziło w gre jak kupowałem a4
-
AUDI A6 + front RS6 + tył polift s-line +19''rotor SPRZEDAM
ciekawe jak na aucie to bedzie wygladac
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
usa folia ??
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
wyciagałem taki mistrzu to nie jestem:) ale mam ziomala co klei zawodowo robi to bez wyciagania i robił mi tyna z jednego kawała
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
jakos nie moge sie zdecydowac fajnie czy moze byc?? ale najwazniejsze ze tobie sie podoba
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kozak
-
[Audi A4 B5] - [Pelican Blue] - SPRZEDAM
dobre fajnie wygladaja u nas takie b5 polifcie na takiej lata
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
dzieki sam robiłem
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
tanie to to nie jest w aso .... wiem bo pytałem ---------- Post dopisany 30-05-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 20:57 ---------- dzis korzystajac z okazji pare fotek po myjni .... ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
to dziwne ze masz z takiego plastiku dziwne a zarazem swietne nie musisz sie juz martwic
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
a kogo tam w tle ten audiczek na kresce
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
ratuj ratuj go bo zderzak s4 to jak wisnienka na torcie:)
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
tak jak mowiłem zadne włokno tu nic nie da to chory plastic tylko spawanie i poxipol go utrzyma od tyłu i przodu go nawal ..... no i szpachlówka do wylizania pod lakier bedzie git mowie ci .... wiem cos o tym
-
[B5 AFN] by BARTEK
najwazniejsze ze tobie sie podoba
-
[B5 1Z] A4 TDi
to cwaniaczek z ciebie
-
[B5 AFN] by BARTEK
kolego na tych fotkach slabo widac ten przedni zderzak .... tył pierwsza klasa prawie jak s4 ori ale przod chyba nie wyszedł jak na tych fotach na ktorych sie sugierowałes
-
[B5 1Z] A4 TDi
wszystko piekniie ale tablice zmien