Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4-freunde

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez a4-freunde

  1. ---------- Post dopisany at 00:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:06 ---------- wiem ze jestem leszcz tu na forum ale to tak z zycia wiem kleiłem 2 razy taki zderzak
  2. ja po sklejeniu od tyłu dałem pianke montazowa do okien miedzy belka a zderzakiem . bo kiedy pierszy raz pokleiłem i zamontowałem to tez pekł a potem zrobilem pianka zderzak juz tak nie pracował i było git . . . mowie ci z mojego doswiadczenia
  3. zobacze moze uda mi sie ogarnac w poniedziałek przymiarke no i beda moje avus II na sprzedaz jak mi sie spodoba
  4. mozesz podesłac linka bo nie ogarniam te sprawy
  5. jak dobrze pójdzie to moze w nastepnym tygodniu wpadna tomason tn5 18 cali ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:27 ---------- czy ktos ma takie koło na b5 na forum moze jakies fotki co myslicie o tej feldze
  6. bardzo fajnie a jak zdzerzak wyszedł wszystko oki
  7. super kolor zaciskow .... tylko teraz trzeba pilnowac zeby szybk sie nie ubrudziły
  8. a4-freunde odpowiedział(a) na BuzZz temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ładne ale lampy przod out
  9. tylko te koło wchodziło w gre jak kupowałem a4
  10. ciekawe jak na aucie to bedzie wygladac
  11. usa folia ??
  12. wyciagałem taki mistrzu to nie jestem:) ale mam ziomala co klei zawodowo robi to bez wyciagania i robił mi tyna z jednego kawała
  13. jakos nie moge sie zdecydowac fajnie czy moze byc?? ale najwazniejsze ze tobie sie podoba
  14. dobre fajnie wygladaja u nas takie b5 polifcie na takiej lata
  15. dzieki sam robiłem
  16. tanie to to nie jest w aso .... wiem bo pytałem ---------- Post dopisany 30-05-2013 at 20:28 ---------- Poprzedni post napisany 27-05-2013 at 20:57 ---------- dzis korzystajac z okazji pare fotek po myjni .... ---------- Post dopisany at 20:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------
  17. to dziwne ze masz z takiego plastiku dziwne a zarazem swietne nie musisz sie juz martwic
  18. a kogo tam w tle ten audiczek na kresce
  19. ratuj ratuj go bo zderzak s4 to jak wisnienka na torcie:)
  20. tak jak mowiłem zadne włokno tu nic nie da to chory plastic tylko spawanie i poxipol go utrzyma od tyłu i przodu go nawal ..... no i szpachlówka do wylizania pod lakier bedzie git mowie ci .... wiem cos o tym
  21. najwazniejsze ze tobie sie podoba
  22. to cwaniaczek z ciebie
  23. kolego na tych fotkach slabo widac ten przedni zderzak .... tył pierwsza klasa prawie jak s4 ori ale przod chyba nie wyszedł jak na tych fotach na ktorych sie sugierowałes
  24. wszystko piekniie ale tablice zmien

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.