Treść opublikowana przez bidzio1
-
Spoty wrocławskie
A to spoko. A dokładniej to gdzie to się będzie działo?
-
Spoty wrocławskie
Karol tak w razie co wpuścisz mnie na chwile gościnnie? Mam rzut beretem to na chwile bym wpadł ;-)
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Jeszcze nie zmieniłem zaraz to zrobię. Ale błąd w numerach pionów ale kolory się zgadzały.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No to trochę lipa... Jak ci to święci?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
A jak mocowania są rozwiązane? Jest regulacja halogena?
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Dużo rzeźby było? Wytnij sobie szczebelki w tej kartce po stronie ic bo ci się udusi za mało tam masz wlotów powietrza.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No całkiem ładnie. A to z lifta zrobiłeś tak?
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Goofer i jak te halogeny się prezentują na aucie?? jak one świecą wogóle. Dajcie jakieś fotki.
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Nie wiem niestety
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
U mnie też tak było że nie było dziur z przodu. Co do ciegna jest innej długości. Jak je znajdę to sprawdze jaki jest wymiar. Jest troszkę dłuższe z tego co pamiętam.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
No tylko muszę to wrzucić na skaner. Bo to tak odręcznie rysowane. I mówię ideał to nie jest ale zawsze coś :-) ---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:29 ---------- niewiem czy zeskanowało w skali 1:1 czy coś przestawiło, ale są podane przybliżone wymiary.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Wiesz co mam zrobiony orientacyjny rysunek z przyblizonymi wymiarami. Nie jest idealny ale może pomoże ci dorobić sobie ta blachę. Wiesz jak wygląda to sobie powyginasz.
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Przednia jest taka sama ale tył jest inny, musisz szukać tylnej od a4, a najlepsze jest to że nikt nie chce sprzedać samej blachy, jedynie z czujnikiem, na allegro jedyne 150zł wołają Mi się udało zamienić z kolegą z forum bo on miał do ośki a ja do quattro i on potrzebował moją a ja jego, dodam jeszcze że element instalacji od tylnego czujnika do wiązki w ośce i quattro jest inny (quattro ma kabel w metalowej rurce)
-
Montaż samopoziomowania do Audi A4 Fotostory - update do dynamicznego.
Inne są poszukaj w necie jest opis montażu samopoziomowania do passata i są inne. Jak nie znajdziesz to później wyśle ci link bo mam gdzieś odłożony.
-
Spoty wrocławskie
Ja tam wcale nie idę... Coś ci się pomyliło.
-
Spoty wrocławskie
No właśnie teraz trzeba liczyć każdy grosz. A że pewnie kolega hornet zarabia więcej to się z nas śmieje. Nie wszystkich stać na krawca za 800zł...
-
Spoty wrocławskie
:polew::polew: kto liczy kasę na ślub... No tak tylko to chyba nie jego ślub. On tam idzie za świadka.
-
Spoty wrocławskie
ale i takie wynalazki mają u nas na wynajem do ślubu. Auto do ślubu Milicz, Milicz okol.: Limuzyny, na wesele ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ---------- Ja kupowałem na targu i jestem zadowolony dałem 300zł jakościowo bardzo dobry, polskiej produkcji, tylko spodnie miałem do drobnej poprawki bo były troche za długie ale to szczegół, po co przepłacać w sklepach zwłaszcza w galeriach, gdzie mają przebitkę że głowa mała.
-
Spoty wrocławskie
ja jechałem do ślubu takim.
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
I coś się doczekać nie możemy :-P
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Spoko nie ma problemu ;-)
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Aha panowie co kupili te halogeny. Niewiem czy któryś z was ma tdi albo benzynę z turbo ale pamiętajcie o tym żeby wam się intercooler nie udusił bo te kratki nie mają wycięc do wlotu powietrza.
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
Kratka jak kratka nawet ujdzie ale ten halogen to szału nie robi. Jak by dało tam konkretnego halogena wsadzić to by nawet uszło. Podłączcie i włączacie w nocy jak to święci. Bo jak w domu podłączyłem to tak sobie...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
No zależy co kto lubi. Mi osobiście się to nie widzi...
-
Mój pomysł na... halogeny w b5 przed liftem :)
Nikt tu nie mówi o jeździe w dzień na halogenach, one do tego nie służą :-)