Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piteera na piwko mozemy sie umowic lub na flaszeczke jak skonczysz remont :D:D no chyba ze zrobimy wczesnije parapetowe a kabelek chcialem kurcze dzisiaj przeziagnac ale sie nie udalo bo cholera grill byl hehe i musialem znowu pic :evil:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe pucek jak narazie nie bylo drugi raz na spocie naprwede nie moglem bo okazalo sie ze na hali mialem zgrupowanie teraz na spotach bede co dwa tygodnie bo zaczalem chodzic na druga szkole a on zaczyna sie juz w piatki a konczy w soboty a felgi jak to felgi 17 cali na 8 cali 225 oponki ja dzisiaj bylem na grillu bo pogoda naprawde piekna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na PW nic nie dostalem a adresik prosze bardzo DBIÓR OSOBISTY W GODZ.8:00 DO 17:00 A W SOBOTY DO 13:00 KONTAKT TELEFONICZNY:(032) 270-39-48 (O32) 331-59-56 HURTOWNIA OLEJÓW I SMARÓW , FILTRÓW SAMOCHODOWYCH 44-100 GLIWICE ,TOWAROWA 21
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ty jak zawsze zlote mysli :) ja dzisiaj chyba nie dam rady ale jeszcze zoabcze jak potyczy sie reszta dnia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja moze za miesiac wsadze swoj zderzak :P z RS4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak zalozysz te klocki ATE to poweisz jak sie teraz hamuje bo tez chce sobie takie kupic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos tam poszukamy moze cos poskladamy z resztek VALEO hehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra Panowie jak przystalo ma niedziele jade na mecz Gornika Zabrze pozneij z moja miloscia na spacerek piwko i moze cos wiecej hehe udanej niedzieli Panowie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez dziekuje bo gdyby nie wy to bym chyba tam teraz tam stal zamarzniety na kosc czekajac na jakies auto i tak jak mowilismy byl spocik Bielsko + Gliwice w Katowicach jeszcze raz dziekuje bylo milo i sympatycznie :hi:[br]Dopisany: 05 Październik 2008, 11:52_________________________________________________ hehe pelex trzeba bylo zostawic ta czarna 19-to aluminowia felge na tyle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam spocik w piaek byl fajny oczywisice przenislo sie pod forum i ktos zlapal gume przy kreceniu baczkow heheehe ale bylo za***iście :evil: :evil: chyba kazdy leci sam ja juz tam jade i bede na was czekal spotykamy sie na 3stawach pod REALEM (parking pod ziemia :P )
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
dobra ja juz sie zbieram i bede na was czekal spotykamy sie na 3stawach na parkingu pod czyli pod REALEM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzimy sie dzissiaj wszyscy smile i oczywisce jak pogoda bedzie taka jaka jest teraz to pewnie bedziemy pod REALEM
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Miron jak zawsze dobrze mowi :) Miron o ktorej jutro jedziesz ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
obok jest podziemy parking pod realem wiec napewno tam bedziemy a do 16 to czas zleci tak szybko ze nawet nie zauwazym a wy juz bedziecie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zawsze w Ciebie wiezylem a to z turbinka nie miales klopotow ?? tylko ja wymieniles ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda pucek szkoda :( Apropo piatku wszytsko jasne zlocik zaczyna sie o 14 na 3stawach jak bedzie padac to pod Realem ludzie powinno sie troszeczke zjechac wiec moze byc calkiem calkiem spora ekipa Acha do zoabczenia dzisiaj na zlociku mozemy sie wstepnie spotkac pod arena a jak bedzie padac to pojeiemy pod FORUM Mark - chyba coś nakręciłeś - nie apropo piątku tylko chyba apropo soboty - chyba że zlot w KAT jest w piątek o czym nic nie wiem. A pozatym widzę że jesteś na bieżąco z tym co się dzieje na podróbie/klonie naszego forum [br]Dopisany: 03 Październik 2008, 13:05_________________________________________________a tak przy okazji to dziś mnie nie będzie ale jutro na 80% będę Miron dzisiaj Ci wbaczymmy ze Cie nie bedzie ale jutro obowiazek zeby sie nie okazlo tak ze nas czyli ekpia z gliwic bedzie najmniej bo wtedy bedzie wstyd .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobra bedziemy czekac :)[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 08:35_________________________________________________zlocik w sobote start o godz. 14 bedzie A4club + bielsko i okolice + A6 + i wekpia z A4klubu
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
widze ze ekpia z bielska i okolic tez bedzie :) cieszy mnie to bardzo my z gliwic bedizemy jechac na jakies 6 7 autek + plus A4clube i jeszcze ekia z A3 + A6 :) pare autek jak beda jakies pytania to napiszcie na pri. to podom nr. komorki do mnie . Dzisiaj jade jeszcze na zlocika do A4clubu i ustale co mam ustalic w piatek bede u siebie na spocie w gliwicach wiec tez im przekaze info a w sobote widzimy sie wszytscy [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:24_________________________________________________ zlocik w sobote start o godz. 14 bedzie A4club + A4klub z gliwic i okolic + A6 + i wy bielsko i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szkoda pucek szkoda :( Apropo soboty wszytsko jasne zlocik zaczyna sie o 14 na 3stawach jak bedzie padac to pod Realem ludzie powinno sie troszeczke zjechac wiec moze byc calkiem calkiem spora ekipa Acha do zoabczenia dzisiaj na zlociku mozemy sie wstepnie spotkac pod arena a jak bedzie padac to pojeiemy pod FORUM
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w piatek jest nasz spot na arenie a w sobote jest spot a4klub + a4club + A3 + A6 [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:10_________________________________________________ w sobotę jest ale chodzi mi o nasz gliwicki spocik czy jest czy go nie ma bo podobno miały być ustalenia jak gdzie i o której gliwice i okolice jadą do katowic w sobotę oczywisice ze nasz spot w piatek jest ja bede napewno i jezeli chodzi o szczegol to bede omowione wlasnie na piatkowym spocie [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 15:11_________________________________________________Ja dzisiaj jeszcze bede na spocie w katowicach A4clubu wiec jutro bedzie wszytsko jasne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kurcze panowie spokojnie bo M@rk nie daje rady z nadpisywaniem listy :polew: :polew: hahha chcialbym powiedziec ze jeszcze w soboite bedzie ekipa z A3 i A6 :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobra lista na sobote 4.10.08 1.Piterra 2.M@rk
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak przeniesone ?? poprostu sa wporzodku ludzie ktorzy tez kochaja A4 a naprawde je kochaja i maja je za***iste zrobione wiec wczym problem ?? tak jak ktos powiedzial im wiecj autek tym lepiej A ludzi a a4club znam dlzuej niz was bo oni kiedys byli tutaj moderatorami wiec pomysalem sobie ze fajnie bylo by przlamac bariere i zrobic wspolny spocik !! Dokładnie. Mam takie samo zdanie na ten temat. Nawet mogą przyjeżdżac ludzie, którzy nie są w żadnym klubie. Bo przecież to nie auta tworzą kluby, a ludzie. Też chętnie poznam tych, którzy tak prężnie działali kiedyś w naszym klubie i w sumie nie wiem czemu wtedy odeszli, chyba po prostu pod wpływem impulsu. Przyglądałem się wtedy sytuacji biernie, bo w sumie nie należę do elity Jesteś pierwszym, który przyznał, że jest to wspólny spot A4club i A4-klub nie ma o tym ani słowa zarówno w wątku o spotach katowickich jak i gliwickich. I głównie o to mi się rozchodzi, a nie że wszystko w atmosferze jakiejś tajemnicy się rozgrywa. Z mojej strony piszę się na tego spocika w katowicach. Niechcialem tez tak pisac oglnie ze jest to wspolny spot bo dobrze wiemy jacy sa nasi admini na A4 wiec poco robic sobie problemy ale ciesze sie ze bedziesz to kto jeszcze ??
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
jak przeniesone ?? poprostu sa wporzodku ludzie ktorzy tez kochaja A4 a naprawde je kochaja i maja je za***iste zrobione wiec wczym problem ?? tak jak ktos powiedzial im wiecj autek tym lepiej A ludzi a a4club znam dlzuej niz was bo oni kiedys byli tutaj moderatorami wiec pomysalem sobie ze fajnie bylo by przlamac bariere i zrobic wspolny spocik !!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ktos jeszcze czy bedziemy w sami na spocie ??[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2008, 17:49_________________________________________________Dzieka na spocika fajnie bylo 6 auteczek z czego jedan A6 fajnie sie gadalo nawet nam do 21:30 minal czas wielkie dzieki ze nie musialme tam byc sam