Treść opublikowana przez M@rk
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widziałem to już wcześniej koleś nazywa się : JULIAN BEEVER, tu macie więcej: http://www.rense.com/general67/street.htm @ pitera : ja mam i ku#$a nie działa zlom d4rk ma za tydzień cos mi pomoc no ale przeciez tutaj niema zadnego problemu takie same porty sa jedynie musisz miec Vaga pod viste jak taki jest oczywisce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapodaj jakieś zdjęcia bo do piątku nie wytrzymamy no i na pewno Mirona objedziesz jeszcze słaba ma to B7 zawsze będę wierzył w moc B5 :kox: Fotek nie ma, nie zrobiłem, auto stoi u mechanika jeszcze, robota się przeciąga. Było szlifowane do fabrycznego podkładu całe i na to nowy podkład i lakier. Polakierowane są 4 błotniki, listwy, tylni zderzak, i 4 drzwi, maska poszlifowana, zapodkładowana ale czekała na lakierowanie. Zderzak RS4 przód się szlifował jak byłem je zobaczyć w sobotę aby oko trochę nacieszyć bo 3 tygodnie go nie widziałem. Stoi całe zakurzone bez zderzaków, maski, klapy i drzwi. Silnik się cały zakurzył mocno. Wygląda jak jakiś stary paździoch. Po lakierowaniu mycie całego auta i polerka. Ale w przyszłym tygodniu JUŻ odbiór. Niestety przeważnie tak jest, że jak ci warsztat powie 2 tygodnie to trzeba się nastawić na co najmniej 4 Takie życie. Ale mam nadzieję, że efekt będzie warty czekania. Ze spotów Śląskich nikt chyba nie ma eSowego zderzaka z tyłu @Guru a nie lepiej w sobotę do tej cze-wy lecieć?? Ja w przyszłą niedzielę jestem wolny ale tylko do godziny jakoś 16:00. @Miron Obiło mi się o uszy, że 3.0TDI chipują na nawet 280KM Pozdr. ten przedni zderzak to ORI z RS4 powiekszales przy okazji nadkola ?? czy zderzak noname dopaspwny do tego rocznika ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sesja u mnieto dopiero sie zaczela dzisiaj mam ostatni zjad a za tydzien egzaminy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam w sobote chyba egzamin to moze wpadne na chwilke zobaczec jak ekpia sie bawi i bede wracal do domu bo w nedziele mam to samo w szkole
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapodaj jakieś zdjęcia bo do piątku nie wytrzymamy no i na pewno Mirona objedziesz jeszcze słaba ma to B7 zawsze będę wierzył w moc B5 :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam ja juz w pracy a pozniej szkola
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam [br]Dopisany: 04 Lipiec 2009, 15:26_________________________________________________mam pytanko ma ktos pozyczyc CB-radio na 3 tygodnie ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kiedy Miron masz zamiar jechac ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szczegolny spot byl ale tydzien temu w SOBOTE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jedno piwko to jeszcze nie grzech
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron dzisiaj bede o normalne porze w domu to zadzwonie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
okazalo sie ze siedze w pracy do 18 wiec bede w domu pozniej niz myslalem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron to ja przedzwonie tak po 18 i zoabczymy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No no pogratulowac Miron bedziesz dzisiaj w domu kolo 18 ?? to moze wpadne do Ciebie i sie pochwalisz P.S wiesz chce zachować tradycje bo jako pierwszy widziałem z klubu B6 to moze B7 tez mi sie uda :P
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam o poranku fajnie sie bawiliście
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja tam spalem i jak rano do roboty sie wybralem to przywitalo mnie sloneczko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak was zobacze na spocie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam w opisie napisane 125 konikow a tak naprawde mam ich 340 ale nie bedziemy sie przeciez chwalic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no krolu ma :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przecież nie prosiłeś (pytałeś czy ci dam) to ja tez sie pisze od Miron już jechałem to nad 250 konikami tez dam rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mi wczoraj pulsowala cala glowa przez 2.5 godz ze nie dalo sie wytrzymac :( dzisiaj juz lepiej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron nie moze wydać teraz 2.5 tys na zabawke przeciez jest kryzys :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
acha umnie wczoraj pod blokiem jakis koles z parasolka chodzil miedzy autami dobre 30 minut i gadal przez tel oraz zagladal za szybe jak krzyknalem co tam ku**a robisz to koles jakby nic sie nie dzialo poszedł w swoja strone. zobaczymy czy cos sie wydarzy :(
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
podajcie linka tez chce przeczytac