Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wurger

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wurger

  1. Juz jade Transitku do Ciebie.
  2. Wszyscy na mecz się zmyli,
  3. A był ktos wcześniej?
  4. Wpadaj, ja wlasnie z trasy pojechałem i sam jestem Bede jeszcze 20 min tutaj i spadam. Sent from my D6603 using Tapatalk
  5. W sumie tak. Ale co sie naw*%@*@alem to moje...
  6. Moze sie znajdzie. Moj po miesiacu w Gliwicach odzyskali... Wprawdzie niekompletny, ale zawsze.
  7. To ja tez spróbuję Jakby ktoś chciał Paserati B6, to wystawiłem swojego: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-polski-salon-ID6yKnhz.html Oczywiście cena spokojnie -2000PLN
  8. Może pompa wspomagania? Sprawdzałeś stan płynu?
  9. Ja tam chętnie bym zobaczył ten wyścig Nie chcę podpuszczać, ale myślę, że Łukasz by im pokazał co to znaczy 3.0TDI i gdzie ich miejsce.
  10. W A5 mam 9VK. W A4 B8 powinien być taki sam. Nie wiem czy ten akurat jest na wlepce. Jak nie zapomnę, to sprawdzę.
  11. Dalej robi Autko już poskładane, wpadło 3.0 TFSI z S5 i jest git Jak to mówią: "Nie ma tego złego ..."
  12. Może Radek wymienia turbo razem z olejem i filtrami? Co 10000km lub co roku.
  13. Jak coś, to będe w ASO jakoś początkiem tygodnia. Jak mają na magazynie, to mogę wziąć.
  14. Tak, nie chciało mi się już bawić w lifty. Zresztą za lift musiałbym juz ze swojej kasy dopłacić a nie z ubezpieczenia Mi tam przedlift się podoba. Może kiedyś...
  15. A który rok i jaki silnik? Przyjechałbyś na spota się pochwalić...
  16. Dokładnie, jakbym chciał 3.0 w Coupe, to tylko 2012+, a to już trochę inne pieniądze się robią...
  17. Cała przyjemność po mojej stronie
  18. Nówki te felgi kosztują 2000 za komplet, więc za 1500 byłaby dla Ciebie bardzo dobra cena.
  19. Ale 1.8T z tego co wiem dobrze znosi gaz. Problemy zaczynają się jak ktoś założy jakąś tandetną instalacje i nawet tego nie serwisuje. Porządna instalacja i auto będzie śmigało.
  20. Czyli jednak pewne, ze turbo padlo? Rób swapa na 2.7BT
  21. Radek, jeszcze raz dzięki za namiar do Ozi'ego. Dał radę. Już mogę spać trochę spokojniej....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.