Treść opublikowana przez Wurger
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Juz jade Transitku do Ciebie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wszyscy na mecz się zmyli,
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A był ktos wcześniej?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wpadaj, ja wlasnie z trasy pojechałem i sam jestem Bede jeszcze 20 min tutaj i spadam. Sent from my D6603 using Tapatalk
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W sumie tak. Ale co sie naw*%@*@alem to moje...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Moze sie znajdzie. Moj po miesiacu w Gliwicach odzyskali... Wprawdzie niekompletny, ale zawsze.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To ja tez spróbuję Jakby ktoś chciał Paserati B6, to wystawiłem swojego: https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-passat-polski-salon-ID6yKnhz.html Oczywiście cena spokojnie -2000PLN
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może pompa wspomagania? Sprawdzałeś stan płynu?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gdzie i kiedy?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja tam chętnie bym zobaczył ten wyścig Nie chcę podpuszczać, ale myślę, że Łukasz by im pokazał co to znaczy 3.0TDI i gdzie ich miejsce.
-
BangOlufsen - jaki kod wyposażenia
W A5 mam 9VK. W A4 B8 powinien być taki sam. Nie wiem czy ten akurat jest na wlepce. Jak nie zapomnę, to sprawdzę.
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Dalej robi Autko już poskładane, wpadło 3.0 TFSI z S5 i jest git Jak to mówią: "Nie ma tego złego ..."
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Może Radek wymienia turbo razem z olejem i filtrami? Co 10000km lub co roku.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak coś, to będe w ASO jakoś początkiem tygodnia. Jak mają na magazynie, to mogę wziąć.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tak, nie chciało mi się już bawić w lifty. Zresztą za lift musiałbym juz ze swojej kasy dopłacić a nie z ubezpieczenia Mi tam przedlift się podoba. Może kiedyś...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Słuszna opcja...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A który rok i jaki silnik? Przyjechałbyś na spota się pochwalić...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dokładnie, jakbym chciał 3.0 w Coupe, to tylko 2012+, a to już trochę inne pieniądze się robią...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cała przyjemność po mojej stronie- Wycena FELG ! Proszę o Pomoc
Nówki te felgi kosztują 2000 za komplet, więc za 1500 byłaby dla Ciebie bardzo dobra cena.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fajne S4 B6 ma- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ale 1.8T z tego co wiem dobrze znosi gaz. Problemy zaczynają się jak ktoś założy jakąś tandetną instalacje i nawet tego nie serwisuje. Porządna instalacja i auto będzie śmigało.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czyli jednak pewne, ze turbo padlo? Rób swapa na 2.7BT- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Radek, jeszcze raz dzięki za namiar do Ozi'ego. Dał radę. Już mogę spać trochę spokojniej.... - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!