Treść opublikowana przez McGiver
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
***************** !!!!!!! No i fizyki nie oszukasz :/ Bez zewnetrznego WG nie bedzie jazdy, boost nie do opanowania :/ ktoś ma na zybciu jakiegoś sprawdzonego WG????? pilnie poszukiwany
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Fote zapodaj, niech chłopaki zobacza że teoria to nie to samo co praktyka ale teraz juz jest lepiej wiem do czego te dwa pokretełka są w tej aparaturze DPek mi wyszedł już nie najgorzej a i tak sie okaazało że jak specprzyjechał poduczyc organoleptycznie to też nie do konca było ok , bo zła dysza ( za mała), źle poostrzony grot ( za ostro ) i inaczej trza prowadzic palnik, ze nie wspomne jak prawidłowo podaje sie drut.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a to akurat mnie nie dziwi i wstaw fotke tego TIPa gdzie był niedospawany bo ja tam nie bede ściemniał że ja taki super tigowiec byłem jak to spawałem, bo nawet wtedy pulsu nie umiałem ustawic jak trzeba że nie wspomne o gazie Bo wszystkie lekcje brałem przez internet
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
że się tak wyrażę: Nabiera mocy urzędowej stoi i grzecznie czeka na sofcik, bo kolejka dłuuuuuuuga u specjalisty, a ja od 1,5 tygodnia nie moge sie zabrac zeby mu koła podmienic z tyłu
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No nareszcie Tu masz wał do ABFa za 250 http://olx.pl/oferta/silnik-2-0-16v-abf-na-czesci-CID5-ID6IqRR.html
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
DzizasQJP, leniwy to mało powiedziane http://allegro.pl/silnik-vw-sharan-2-0-8v-i4606914732.html tu masz chyba cały ady
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Piter, nie to że sie czepiam ale ty pieprzysz jakbyś dostał w główke najmniej legarem wspornika dachu z jakiegoś wielkiego centrum handlowego wydatek k03 jednej najmocniejszej jaką da sie zrobić P&P wersje we wzdłuzniaku to około 260-270KM bezpieczne. Jakbys założył ją do 4.2 V8 to silnik by zadusiło przy 3500RPM bo nie miała by gdzie spalina wyleciec, a przy 1000RPM miałys pewno z 0,3 bara ALE jakby sie wsadziło takie dwie to tak licząc po flowmapie, około 400KM jest tam realne jak najbardziej z masakrycznym niutem od samego dołu, trzymającym do około 4500-4800RPM. A tu masz zajebistą stronke http://www.rbracing-rsr.com/turbotech.html tylko nikomu sie nie chwal po przeczytaniu której zrozumiesz pojecie flow i boost od strony technicznej, i jak sie postarasz to nauczysz sie dobierac turbiny w zaleznosci od pojemności silnika i zadanej charakterystyki tylko nikomu ani słowa Devciu powiem ci dla ułatwienia że wał z ABFa to jest ten sam dokładnie co w ADY 2,0 w Sharanie tego akurat jest od cholery i w zasadzie nigdy nie zmęczone
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Imho, tak na przyszłość skorzystaj z tego http://www.tasmy-termoizolacyjne.pl/kalkulator jak pierwszy raz liczyłem to nie wierzyłem co tam za cyferki wychodzą
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Imho to musi starczyć dla Mnie, dla Omena i dla Rufusa na trzy 3" DPki , z czego każdy ma ponad 1,5metra
-
Log do analizy dla kumatych :)
bede wiedział w sobote jak rozbiore własnie a jak go nie ma to czy jest tam gdzie mysle
-
Log do analizy dla kumatych :)
czwarty wyraz w poscie, najdz i sie podswietli odnosnik
-
Log do analizy dla kumatych :)
Zoabczcie ten log http://vaglog.rtnet.pl/log_185735.html i moze ktoś mi powie czemu w seryjnym BEX-ie może byc taki cyrk????? Generalnie wszystko jest cyc gites majonez, auto nie reaguje na lepsze paliwo najlepsze swieczki czy nowe cewki, cofania zapłonów wciąż te same. Silnik był na bank cały rozbierany i jakis rolnik go do kupy poskladał. Jedyny bład jaki wyskakuje to brak wydatku pracy katalizatora. Obstawiam już tylko jedną mozliwość, ale zobaczymy czy ktoś trafi co jest grane
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
No i ubranko na suszareczke założone maski chyba teraz nie wypali i bedzie mozna jechać stroić
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
tłoki AXX, BPG, BYK, BWA,BWT, BGB, BWE, BPJ, BPY są takie same http://catalog.mahle-aftermarket.com/eu/modules/motorComponent/specs/detail.xhtml?filterId=1015262&d=&subId=4&show=motor
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Ja dla Omena teraz składam strokera z AWT na 2,0 to sobie policze ile to wychodzi raz jeszcze mając dawce do obróbek
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
żeliwnym???????
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
powiem ci tylko tyle 1800RPM wstaje bez ruszania fazatora, 3200RPM 1,5bara jak zdązy dmuchnąc bo odrazu overboost wyrzuca a ubogo jest strasznie wiec pałowania nie ma narazie to zamontuj w żeliwnym chyńskim kolektorze gniazdo do EGT tak żeby nie popękał po spałowaniu, a z checią to zrobie i nie wiem czy wiesz ale jak sie ma AFR i zapłony sa na własciwym poziomie to EGT to bardziej bajer, zwłaszcze ten szajs autogałganowy
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
ja mam 4 tłumiki łacznie, 2 srodkowe i 2 koncowe są fotki DPka
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a no kalkulatorem niestety Omen ma gdzies cykniete fotki DPka jak leży na warsztacie przed montazem w lepszej rozdzielczosci, jak mi zgra to zapodam
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jade wlasnie na myjke go wypucowac bo prawie miesiac stał, a zaraz wlaze w kanal i pocykam pare fotek wydechu
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
KILLER ALIVE!!!!!! pełen szacunek dla wszystkich wydechowców kanstruktorów!!!! 12godzin zajęło mi wyrzeźbienie wydechu DP 3" ma prawie 2 metry Y-pipe 3" w 2x2" i początek DP-ka ponad 2 godziny roboty ani jednej fotki nie zrobiłem bo kalkulator baterie skonsumował przeładowanie na każdym biegu jechac sie nie da teraz wszystko w rękach miszczunia Zaprzala :D a praca wydechu.......... trzeba usłyszeć
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
pół godzint temu zagadał jeszcze bez wydechu bo upchanie tego w ten sposób to kapke czasu mi zajęło zwłaszcza TIPa a flansze do wydchu to mi na laserze z gwiezdnych wojen chyba wycinali, jakas masakra z żenadą pomieszana. Jutro rzeźbienie DP-ka 3" i Y-pipe, a plecionka nie dojechała :/ trza bedzie samemu sie wybrac na gmine
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
na szybko i po ciemku złozone do kupy bez wspawanej odmy jeszcze, jutro wstawie dokładniejsze
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
dzisiaj kombinacje z orurowaniem oj bedzie sie działo ale miejsca bedzie pod maską jeszcze na jedną suszarke także teoria biturbo 2xk03 na małych dupkach może i by sie udała a raczej napewno bo miejsca wygospodarowane jest no dobra kilka dzisiejszych fotek z apgrejdu może skoncze dziś nawet dolną cześc, a w górnej jutro powspawuje rurki do odmy i odpowietrzen
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
================================================================== no to mały upgrade nowych modów TD04HL-19T-6.0 ponownie tylko w innym setupie, wersja very good prajs bedzie może bedzie 300KM++ nawet z tego, ale to się okaże