Treść opublikowana przez McGiver
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
gniazdo obudowy termostatu w bloku jest inne :/na upartego da sie to przerobic ale jak blok goły a nie zmonowany
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
jeszcze nie skonczyłem składac nawet przerobienie TIPa pod ta czerwoną loche to była masakra, wszystko upchane jak w kondonie ze 20 razy demont, zamont , ciecie sawanie dopasowywanie, ale juz wsio siedzi na miejscu w dolocie. teraz musze wyspawac rurę od turbo do icka, podpiąć chłodnice oleju, chłodnice wspomy, może założyc dokładke przód S-line bo nie wiem czy icek w tą wejdzie i poskładac wszystko spowrotem do kupy
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
strokera to tam nie ma, ale miał być do momentu jak skleiłem sie że blok AWT nie pasi jednak do B6 :/ a to czerwone COŚ to jakieś lekkie 1,5bara dmucha prawdopodobnie okolice 2,0barów są dostepne, jak wirnika nie urwie muszla w suszarce to grubo dostanie celsjuszami i paskalami no ciekawe ile przepcha W głowie już mam nowy projekt biturbo
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
przepływka ori serwis A oprócz TINPa sa jeszcze dwie przeróbki zrobione na które nikt nigdy nie zwrócił uwagi w zasadzie, ale to już inna bajka A +250KM to bedzie na dniach jak muszla nie spłynie albo nie popęka. W sumie to na tej szło zrobić te 250KM+ ale suszarki mi szkoda było bo to nówka złożona, jak zresztą wiecie tak na 0,9-0,95 bara by się ją docisnęło i lekkie 250KM by wyszło, ale to już bardzo ostro chokelinekritik i łozysko oporowe zaczyna spawać :/. najlepsze jest to że to wszystko na swieczkach z RS4 B5 Boschoskich a nie F5DPOR i pewno dlatego te cofania zapłonów :/ ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- Imho tinp tinpem mnie bardziej interesuje niut żeby tą krówke było czym napedzać dobrze z miejsca na tej suszarce to 400Niutonsów jak najbardziej realne do osiagniecia, jeszcze fazatorem sie poderguluje wstawanie i bedzie wogóle miodzio jak korb nie powygina :):)
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Tak naprawde to miała być tylko wymiana pompy wspomy bo powoli się sonczyła na ośce, ale jak już rozebrałem przód to wreszcie znalazła się okazja żeby załozyć czerwone bydle a przy okazji fmicka i chłodnice oleju a sprzedawać nie musze, bedzie chetny to sie sprzeda, a narazie upgrade stage2 inprogressssssss może wreszcie do blacharza zaprowadze jak już takie święto w garażu
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to ci dobrze podpowiedziało bo koło w 2,0tfsi K03 i 2,7tdi BV50 jest takie same ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 23:18 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM z wczoraj wieczora 3 ostatnie na LPG, z II i z III do IV, tak na szybko zrobione hamulec choć raz sie dobrze nagrzał przynajmniej fajnie wygladaja te cyferki, tyle by mi w zupelnosci wystarczylo to jest wszytsko na seryjnej k03s zaraz laze w garaz i pakuje cały setup na czerwonej loszce do jutra wieczor może skoncze ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ---------- powoli idziemy z koksem przymiarka i regulacja + kombinacje porównanie zamontowana jutro ciąg dalszy
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to ci dobrze podpowiedziało bo koło w 2,0tfsi K03 i 2,7tdi BV50 jest takie same ---------- Post dopisany 08-06-2014 at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2014 at 23:18 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM z wczoraj wieczora 3 ostatnie na LPG, z II i z III do IV, tak na szybko zrobione hamulec choć raz sie dobrze nagrzał przynajmniej
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
w 2,7TDI jest koło 2080 własnie
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
43mm in / 56-60mm ex BV50 3,0 TDI 45mm in / 56-60 ex mazda MPS 46,5mm in / 56-60 ex audi TTRS 41mm in / 50-54 ex 2080
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
czysta seria, jedyne co bedzie to K03SS oczywiscie wtryski trza bedzie tylko wrzucić wieksze jakies 320ccm na poczatek. Generalnie pełno dziur w dolocie, w rozrzadzie podkładki sie walały, rozrząd źle ustawiony, nie dokrecony do głowicy zawór rozruchu kata i multum agro tuningu innego najnowszy model DP ze strumienicowiertnico by agrospece tutaj kilka fotek suszarki jak kto ma FB https://www.facebook.com/media/set/?set=a.795644700448015.1073741832.781319091880576&type=1
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
dzisiaj składam seryjny setup w AMB na 2080 ale na wirniku zwykłym z BFB. Zobaczymy jak to wstaje i jak to jeździ na serii i po modzie. Najlepsze jest to że skrzynia w nim siedzi 6-manual HCF, z AVF-a a był awtomat tiptronic z guziczkami w kierownicy, ale to dopiero odkryłem ze dwie godziny temu jak nie mogłem znaleźć okna w skrzyni do ustawiania GMP Pocykam pare zdjec żebyś tak nie narzekał
-
A4 B6 2.0T BEX strocer 415KM 518NM by gregor10.pl
Widać odrazu kto czyta duzo po forach a kto robi wyniki WG to najwieksza bolączka K03 jak sie chce dobry wynik zrobić
-
Po wizycie w DYNOSOFT
Oglądając takie wykresy zastanawiam sie co one mają ukazywać??????? gdzie sa opory toczenia sie pytam??? wykres z takim przebiegiem relany do zrobienia na serii zwłaszcza jesli dopiety jest WG, ale seryjne kreski że takie wyszły to nadto dobrze by było bo seria do 5500-5600 trzyma zazwyczaj, a tu prawie do odcinki.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
seryjna idzie bo ostatni szlif dla 1,8 jest na 82,5 czyli tyle co nominał w 2,0 wsio pasi P&P
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
to mi napisz jak grubo mam go obrobić? bo ja to nawet ostatnio strokera na 2,0 w starym bloku ogarnąłem
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
mówisz i masz
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Devi na chwile obecną jakies 2,5 tygodnie kolejka + ewentulane poślizgi :/ masakra normalnie. Swapy, strokery, upgrady i serwisy wszystko naraz :)jak chcesz to na twardo cie za 3 tygodnie w kalendarz wpisuje na poniedziałek, bo to pierwszy niezapisany termin który mam to na 16 czerwca.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Jakie koszta? sam wkład 700 + 50 roztoczenie czapki pod koło ---------- Post dopisany 25-05-2014 at 00:50 ---------- Poprzedni post napisany 18-05-2014 at 01:20 ---------- Pierwszy upgrade juz jeździ zobaczymy co szczesliwy nabywca napisze po pierwszych wrażeniach z jazdy
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
inducer 2080 ma 41mm a zewnetrzna srednica kołnierza w turbinie ma 44mm, także kołnierz ma jakies 1,35mm grubości tylko ---------- Post dopisany at 16:27 ---------- Poprzedni post napisany at 16:25 ---------- jak chcesz to ci zrobie całą brand new odrazu przerobioną na pełny wirnik z tfsi z kołem 2080
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
szczerze???? to na zmodzonym setupie: wirnik 2,0tfsi szlifowany, WG twardszy, obrobiona muszla, głowica szeroki kanał, fmic, wydech to raczej tak; stawiam na 250KM w seryjnej jednostce z odetkanym tylko wydechem i jakims wiekszym ickiem niż seryjny. To jest koło kompresji z 2,0TFSI tylko muszla wydechowa jest mniejsza niż w tfsi.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
zakładasz tak jak na zwykła suszarkę: łaczka równoległa najlepiej hump i dwie opaski.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
co się nie da co się nie da :):) mój tokarz to artysta, dorobił specjalny przyrządzik do roztaczania tych czapeczek i jest mjutmalina
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
piter ileś ty wypił juz dzisiaj? ja wiem że łykend toć to seryjna czapa jest roztoczona, dlatego foto wstawiłem miedzy zwykłą k03 a tym apgrejdem jest +5mm inducer wsio pasi p&p tylko nie wolno nazbyt mocno dokrecac opaski od tipa
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
Panowie kto ma ochote na upgrade swojej suszarki k03 albo k03S na koło 2080 czyli z tego po lewej na to po prawej Bedzie good prajs ale są dwa warunki: suszarka ma być sprawna i logi z modzenia mają być wstawione na forum. Koło, wymiana, roztoczenie i wyważenie bez ruszania łożyskowań: 280PLN + KW pierwszych 3 chętnych. Bo ja to nie mam pojecia kiedy to wreszcie potestuje, a z tego co mi piszecie na PW to chyba bedzie najlepszy pomysł.
-
Dziś K03s, niedługo mutant BV5S+/K03S :)
a łots gołing on u ciebie? z tym AJLem?