Treść opublikowana przez STO_PROCENT
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
Myjnia bezdotykowa to dla nas o wiele wiele za duży koszt. Chcemy wykorzystać to co mamy czyli budynek ( choc wymaga remontu aby był myjnią - wiadomo podłoga ze spadem i odpływem ściany z płytkami lub lamperią dodatkowe oświetlenie wewnątrz brama podnoszona itd)
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
Muszę sie dokładnie zapytać co i jak Jak myślicie czy obecność giełdy samochodowej w poblizu może pomóc? Giełda jest w niedziele więc nawet gdyby ktoś chciał umyć furaka to nie bardzo bo to wkońcu niedziela
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
wszyscy dobrze gadacie Przez zime mam czas na ewentualne przystosowanie budynku Przyszła mnie na myśl taka refleksja - " Albo teraz albo prawdopobobnie nigdy " Z takiej formy pomocy z urzędu korzystał niecały rok temu mój brat cioteczny i chwali sobie Własnie warunkiem jest opłacanie zus-u i podatku dochodowego przez 12 miesiecy podatek dochodowy z kolei jest w jakimś stopniu zmniejszony przez pierwszy rok działalności jest jeszcze troche czasu na przemyślenia
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
Dojazd do przyszłej myjni jest juz utwardzony - choc to nie kostka brukowa w tej chwili jest cos w podobie żużlu ale trzeba będzie pomyslec o czyms innym firme zamierzam założyc z bratem . On - jako bezrobotny ma dużą szanse otrzymac dofinansowanie z urzędu pracy na zakup sprzętu tzn karchery odkurzacze piorące kosmetyki woski szampony itd ja posiadam też swoja gotówke więc reklama jest jak najbardziej w planach Interesuje mnie co chcielibyście zastac a czego nie w takiej myjni? Co zbuduje wasze zaufanie a co zniechęci do ponownego przyjazdu w takie miejsce?
-
Pomysł na interes --- myjnia ręczna
Witam wszystkich Od pewnego czasu chodzi mi po głowie otwarcie jakiejś działalności gospodarczej i skłaniam się ku założeniu myjni ręcznej + mycie tapicerek samochodowych Budynek znajdował by się w odległości 2km od zamościa w kierunku szczebrzeszyna 80 metrów od głównej drogi W samym zamościu jest juz 5 firm tego typu Jak myślicie czy taka myjnia to dobrzy pomysł ? Czym z perspektywy Was - czyli użytkowników aut powinna charakteryzować sie taka myjnia ? Macie jakieś złe lub pozytywne doświadczenia z tego typu myjniami ? Jesli tak to podzielcie się opiniami Pozdrawaim
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
i 650
-
[ALL B5] Uszy serwisowe do soczewek
No nacieszyłem się ... takie to moje zezowate szczęście i rączki zdolne jak u japończyka. trzeba coś działać Sklejenie nie wchodzi w gre bo gostek powiedział że nie warto ( tak jak piszecie) Dzięki za numerki części ( kto by przypuszczał że takie coś jest do kupienia ) Chyba zdecyduje się kupić ten zestaw Co to za firma BERRNER ? Chyba nie polska bo wpisuje w google i pokazuje mi sie zagramaniczny sklep wysyłkowy z ksiązkami hehe
-
[ALL B5] Uszy serwisowe do soczewek
Witam postanowiłem zmienic moje stare lampy przednie bosh na soczewki valeo soczewki kupiłem i odrazu po odpakowaniu lampa spadła na beton w garażu ;( ;( Skutek jest taki ze jeden z uchwytów praktycznie się roztrzaskał na kilka części - skleić nie da rady bo juz z tym byłem u odpowiedniego człowieka poradził mi kupno Uszu serwisowych no i właśnie.... gdzie kupię takie uszy? wiem że wkręca sie je do stary uchwyt ( jest miejsce) Gdzie dostane takie "Uszy"? Jaki może byc koszt takiego zaczepu? Pozdrawiam pogrążony w żalu...
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Aaa teraz juz wiem... faktycznie w valeo nie ma miejsca na dwie wtyczki czyli podłączam 3 kabelki z regulacji świateł do tej prostokątnej według schematu z forum :>
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
dzieki endriuu za odpowiedź czytałem sporo na forum o zmianie wtyczek z okrągłych na te prostokątne ( dwie kostki z aso + piny) -to wiem Ale mi chodzi o tą wtyczkę od silniczków regulacji świateł - czy tą wtyczkę też będe musiał przerabiać do wspomnianych ori silniczków? dzisiaj przyglądałem się starym lampom - niby bosh jest wyryte w szkłach ale mam nadzieje że to nie robi różnicy
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Witam Mam pytanie czy ori silniczki do regulacji świateł w soczewkach zespolonych Valeo będą pasowały plug&play do wtyczki z boshów 94-98? Kupiłem valeo soczewki i gość dał z silniczkami Musze wymienic mimo to na punto II? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Podświetlane słoneczka
Ok rozumiem czyli jest to wykonalne dzieki za info
-
[ALL B5] Podświetlane słoneczka
Witam Tak się złożyło że jestem w posiadaniu podświetlanych słoneczek do b5, chciałbym je u siebie założyć ale nie wiem skąd wziąć prąd do ich podświelenia? Może ktos z forumowiczów coś wie na ten temat? Pozdrawiam
-
[ALL B5] Dżwigienka do zmiany lamp angielskich na europejskie
Dowiedziałem sie czegos co może byc istotne mianowicie : są to ori lampy valeo soczewki ale... (uwaga) przerobione z ori ksenonów Stąd ta taśma izolacyjna na zdjęciu. Czyli wychodzi że lampy z ksenonami nie miały tej dżwigienki do przestawienia na europe Sprawa jest jeszcze bardziej skomplikowana gdyż zostały wymontowane z audi 1997r.
-
[ALL B5] Dżwigienka do zmiany lamp angielskich na europejskie
Witam Przeczytałem wiele wątków na temat lamp angielskich i ich przystosowania do warunków europejskich i wiem że należy przesunąć dżwigienkę z położenia górnego na dolny Tylko gdzie ta dzwigienka jest? Wrzucam foto jak to wygląda Widzicie ją tutaj?
-
[ALL B5] Pytanie dotyczące soczewek [FOTO]
Witam Czy na tym zdjęciu uzywanych soczewek wtyczki zasilające sa takie jak byc powinny? czytałem na forum że powinny być prostokątne a tu wyglądają na okrągłe? prosze o pomoc
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
sokolnh mówisz że moge zakładać? A co z amortyzatorami schas ? podejdą od avancika?
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
No tak zgadza się Kolego Dziękuje za info
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
czyli skoro są od avanta to nie moge ich założyc?
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
dziekuje bardzo Jesteś pewien?
-
[ALL B5] Kto pomoże rozszyfrować ?
Witam Planuje wcisnąc do swojego pazdziocha krótsze sprężyny O ile obniżą te sprężyny? weitec(zielone) napis na sprężynie---AU528VA/530-- Może ktoś miał do czynienia z tą firmą? Pozdrawiam
-
Znaczenie ET Felgi
Witam Chcę założyć 17- stki zastanawiam sie nad felgami o takim rozmiarze 17cali 7Jx17H2 ET45 + oponki 225/4517 (nie do końca umiem rozszyfrowac ten zapis) Może ktoś podpowie jak to może wyglądać ? czy mogę je spokojnie założyć na standardowym zawiasie czy lepiej na -30mm?
-
[B5 AFN] ---Rozrusznik--- jak go wyjąć?
objaw był taki że pomimo nowych świeć trzeba było kręcic około 2-3 sekund zamin zapalił Po naprawie 1 sekunda to za dużo
-
[ALL B5] Wymiana kierownicy trojramiennej a4 na trójramienną ze sterowaniem
Czesc Mam zamiar wymienic trójramienną kierownice na taką trójramienną ze sterowaniem. Mam taką: Chciałbym taką: Wiem że potrzebny jest rozmiar wieloklinu (wiadomo trzeba zmierzyć) Mam kilka pytań na które może ktoś bedzie znał odpowiedzi: Czy poducha i taśma z mojej kiery podejdzie do tej "nowej" Czy dużo jest gimnastyki z podłączeniem tego sterowania? pozdrawaim
-
[ALL B5] Czy to radio ma wyjscie na 4 głośniki?
Dzieki za tą rozpiskę Czyli reasumując gdybym chciał słyszeć muzykę ze wszystkich głośników musiałbym podlączyć wzmaka( domyślam sie że chodzi o wzmacniacz he he..) tylko że ja wzmaka nie mam Czy to musi byc jakiś specjalny fabryczny wzmacniacz? Do czego mam podłączyć ten wzmacniacz?