Treść opublikowana przez grucha1
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
To pojedziemy na ryby jak wpadniesz
-
Odpowietrznik
Dzieki za ppdpowiedz bede na dniach kombinowal
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzieki chlopaki za imprezke;)Andrzej pijoku mialo byc tylko piwko
- Wahacze
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
O ile wytrzymasz
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Jutro rano idziem
-
Wahacze
Witam pytanie co do wahaczy gornych a konkretnie tego prostego, w passacie jest niby to samo zawieszenie a jednak wahacz co u nas w a4 jest prosty to w passacie hest zakrzywiony, czy taki wahacz podejdzie do a4? Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
Dlugi weekend sie zaczal a ty pktolisz o poniedzialku. Ogarnij sie
-
[B5 AFN] Entwurf avant paradiesgruen 1lift novwy ;)
Eleganckie, grzane sa?masz podlaczona elektryke do nich do przesuwu? Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
To juz masz urlop na żądanie,
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
To mowisz Andrzej pomoczymy kije?
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
No chyba ze zmnieniles zdanie
-
Diagnioza ukłądu wspomagania
Tak od mocniejszych silnikow,ale pasi bezproblemu bo mam u siebie Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Diagnioza ukłądu wspomagania
Pompe znajdz 110 bar ta mocniejsza, u siebie tez ja wstawialem Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Szkoda mi go na smieci Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Zacisk jest alu Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:20 ---------- A moglbym tulejke nabic i przegwintowac? Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Podpowiedzcie jak to ogarnac zeby zacisku w kibel nie wyrzucac Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Ale m10 tez jes x1 Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Czyli na m12 wogole nie ma odp.ale moze wtedy sobie zrobie.dzieki Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Napisalem ze to drugi zapasowy i poprostu to taki do zrobienia.czy sa odpowietrzniki na m12?zacisk lezy na polce i sie wala,na aucie mam sprawne Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Odpowietrznik
Mam rezerwowy aluminiowy zacisk na tyl ale jest z nim problem bo ma zerwany gwint w miejscu na odpowietrznik. Sprawdzalem gwintownikiem i 10 to juz za malo bo ma luz. I teraz pytanie czy cos mozna z tym zrobic czy sa odpowietrzniki z gwintem m12? Do zacisku lukas
-
zaciski tył A3 a A4
Dzieki na dniach wymieniam i napisze co i jak ---------- Post dopisany 14-06-2014 at 18:55 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 22:36 ---------- Zaciski na tyl elegancko pasuja z passata, a z innej beczki jak ogarnac skrecony gwint w zacisku na odpowietrznik, zacisk alu. Wysłane z mojego Kiano Slim Tab 8 przy użyciu Tapatalka
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Krzysiek masz dojscie do domkow?
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
a moze twój wielbicie ?
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
To ten granatowy zderzak z halogenami od goscia z forum?