Treść opublikowana przez grucha1
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wlodi jade wieczorem do Poznania. Rano wracam przez Bydgoszcz cos ci tam ogarnac?
-
zaciski tył A3 a A4
Ja potrzebuje prawy tyl od pasazera.
-
zaciski tył A3 a A4
Musial bym zostac bez auta na chwilke. Poszukuje cos na wymiane. A umnie nie ma co regenerowc bo by bylo trzeva wiercic i gwintowac pod odpowuetrznik a tak mam srobe narazie i trzyma ale wymienic musze
-
zaciski tył A3 a A4
Dzieki. Szkoda bo w zacnym pieniazku byly. A ty Dev masz jakis na prawy tyl zaciski w dobrej cenie?
-
zaciski tył A3 a A4
witam czy zacisk tylni z a3 8l 1.9 TDI 90 KM podejdziedo mojej niuni 1.6 oczywiscie z napędem na przod?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Rozgladam rozgladam. Narazie przyjechal pasek 1,8t w sedanie.
-
[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej
Tu przykleisz tam przewiercisz i jest git
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Krzysiek ale pasowal ci ten kolektor?bo to byl z a6 ogolnie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Krzysiek grila odpalamy?
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Kolego to na 100% pompa do wymiany
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Niestety
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Prawdopodobnie jade w tamta strone
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Tak tez myslalem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ten temat juz poruszylismy. Pamietasz?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No i niestety juz zmiana planow. Jednak nie bede dzis.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Czemu nie mozna pomyslec
-
Wspomaganie na zimnym / cieplym
Kolego nie kupuj szajsu plynu przerabialem to. Pojedz do serwisu obojetnie czy audi czy skoda badz vw kup ori plyn koszt 45 zloty.u mnie mieli mechaniory pomieszane plyny czerwony i zielony i bez wymiany pompy sie nie obylo jednak ja uderzylem na szrot kupilem ori uzywke ale 110 bar ta mocniejsza pompe i dwa lata narazie jezdze w spokoju.pompa na szrocie 60 zl plus plyn 45zl
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
O halogenach bodajze
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wyroslem juz ze szlabanow Wladi mailes mi numer od czesci podeslac. Krzysiek tez cos tam chciales ze szrotu przyponij
-
Przekladka podswietlenia wnetrza przed na polift
I masz to wkoncu ogarnac
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Krzysiu nie moze wychodzic po nocach bo kare od zony dostal
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Gitesik
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Bedziemy plakac ---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 16:57 ---------- Powodzenia Andrzej w powrocie do rzeczywistosci
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
A jak od osmej rano na nogach i jest elegancko.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Eetam dobre byly ---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ---------- A czemu wojna swiatow? Czyzby wpierdziel od zony bylo?