Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. Pojedz na szrot i kup uzywke 110 bar dasz moze ze 80zl. Ale ori. Ja taka juz mam dwa lata od wymiany.
  2. A ja tu w redzie zakladalem opony u niego dwa lata temu i mi jedna lrzecial na maszynie. Wiec ja tam nie bylem happy
  3. Kurcze chyba w sobote tez zmieniam.cos kiedys byl temat na spocie o kims z witomina ale to chyba Nowvy jest bardziej w temacie
  4. Pany macie juz letnie oponki wsadzone?
  5. A ja jako driver 8godz od pon. Do piatku.
  6. No to jutro odpuscmy a za tydz pobalujemy
  7. Ja chce byc jutro, ale jak wyjdzie nie wiem. Na 88% jestem jutro
  8. Altek zrobiony u speca.zdjecie i zalozenie wymiana lozysk regolatora szcztek i rolki od paska i jakies tam prowadnicy koszt 180 zl
  9. Sciagacza nie mam wiec zostaje spec.altek jest bosch.kontrolka sie bardziej zarzy niz pali pelnym swiatlem. Jednak czasem siepali pozadnie ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ---------- Jeszcze sie zapytam czy wiecie ile moze to czasu zajac takiemu specowi?taka wymiana szczotek i regulatora?wymieni mi od reki tak w dwie godzinki?
  10. a co inneo moze to oznaczac? nic nie było ostatnio grzebane przy elektryce.podpowiesz jak wymienic?
  11. Witam, od paru dni podczas jazdy pali mi sie kontrolka od aku, pasek i napinacz sprawdzalem aku ma rok czasu wiec padło na alternator, moje pytanie ile kosztuje taka regeneracja altka? chodzi mi o szczotki i regulator a nie o łożyska ktoś wie?
  12. U mnie na kazdym biegu drazek lata na boki i jest ok
  13. Za silnikiem
  14. Konkolki wam busem paczki dowozily?
  15. Ja glosowalem.a w nordowi molu mialem swoje wesel i na dwoch innych juz bylem super knajpa
  16. Pewnie sie da bo na allegro sa do kupienia
  17. Sam jezdze na busie co prawda na blaszaku ale 5 euro musze wozic a ladownisc 850 kilo. Towar ktory woze sam wazy 5 tona a ti tylko 5 palet.moje ato wazy z towarem mna i paliwej prawie osiem ton.i naginam w kolko.kazdy bus jes przeladowany ale nie ma tacha.w jakiej firmie waza ci towar? Malo takich a pchac sie na zagranice bez pewnosci jak ciezkie towary bedziesz wozic troche lipa w niemczech cie zatrzymia i nie poWola dalej jechac co zrobisz?bedziesz czeka az miski pojada?
  18. Ja swoja niunie krece za kazdym biegiem do 3,4,5 tysi i nadal 11litrow na zwyklej instalacji z krokowcem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.