Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. Sobota mi tez klaruje
  2. Filtr byl robiony.na gaz przelacza sie przy 30 stopniach.bledu sady nie ma.i kaluzy pod autem tez nie.
  3. Czyli norma ze spala mi wachy tak za 30 na tydzien tak ?
  4. Moje pytanie ile wachy wam idzie na rozruxhy zanim na gazik przejdzie? Ja srednio robie w tygodnio ze 150 km oczywiscie jezdze na gazie a le na rozruchy w taki tydzien musze poswiecic ze 30 zl. Chyba za duzo mi pali tej wachy niesadzicie?? Co moze byc nie tak?
  5. zajefajny modzik i napewno bedzie u mnie to samo zrobione ile zycie latwiejsze
  6. a ile za to podszybie chcesz?
  7. Elegancko.a jaka zrzutka?
  8. No to nie ma co wymyslac.jedziemy
  9. Jak by byla mega xxl to bede chcial
  10. O ja to z Wladim sie ogarne do was.a gdzie ta imprezka konkretnie?
  11. sie nawet elegancko w te krzaczki wkomponowalem
  12. Ja niestety z przygodami pod bydgoszcze wilk huhnal dmuchna i row zaliczylem ale pomoc gbura z traktorem i poszlo troszke blachy pogniotlem ale delikatnie bo jak mnie zdmuchlo to ze 30 na godz mialem ---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:16 ---------- Ogolnie jakies fatum tam bylo w tym miejscu 6 aut w rowie kilometr dalej tir i dwie osibowki a w czesniej to samo.ja na pusto lecialem dlatego zwalo ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- Ale sie otrzepalem i pojechalem dwiescie kilomertow do domu wuec z autem nie tak zle. Ale antene od cb mi urwlo
  13. O to ja bym sie bujnal w czwartek ---------- Post dopisany at 07:10 ---------- Poprzedni post napisany at 07:09 ---------- Toczenie trwa z 3 godzinki tak przy okazji
  14. Toczenie tarcz masz w rumi na przeciwko szkoly na grunwaldzkiej albo w wejherowie obok orlenu i salonu kii na terenie sklepu z czesciami gordon.na wysokosci kogi po drugiej stronie
  15. Samo R mowi o tym ze keryte a s o luzie
  16. Maskra.to twoje tam opchniesz i tu b7 kupisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.