Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. i zaczynamy ksiege gości ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- panowie dajcie linka do polskiego vaga potrzebuje na wczoraj
  2. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    ok ale niestety jutro bo musze ogarnac jakiegos polskiego vaga albo cuś jakbyś sie nie obrazil to ci napriva jutro podeśle z wieczorkabo z tego co ziomki ze spotow mowią to jesteś najlepszy w te klocki
  3. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    oj czemu tak
  4. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    no własnie musze ogarnać mojego kompa i wtedy podłacze bo nabylem nowego lapka, a wtedy to tak na szybko ziomek podlaczyl mi kompa i wskoczyl blad przekaznika od abs numer sto ileś
  5. grucha1 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Panowie mam pytanie o przekaznik abs a mianowicie zaczal mi sam z siebie migac na blacie abs i wykrzyknik no to ja nic innego i komputer podlaczam z myslą że jakiś czujnik uwalony a tam że przekaźnik abs numer sto ileś i teraz nie wiem nawet gdzie go szukać, ma ktos jakis pomysł jak to ogarnąć? ---------- Post dopisany 29-09-2013 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 17:48 ---------- Ktos pomoze????
  6. I na balety. Oczka jeszcze duze to jeszcze duzo alko wypijecie:beer:
  7. Wujek Ćwiara nie zalatw sie jak ostatnio
  8. Andrzej a mogliśmy tą flaszkę ogarnąć dzisiaj.Dzieki za odwiedziny
  9. ja bede juz tak kolo 18:30 ale ogolnie na 19 ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- dzieki Panowie i Panie za spocik PS: Andrzej masz zajebistą furę ach ten lakier
  10. mogles chociaz na piwo wpasc a nie tak przejezdzasz i szpiegujesz.
  11. Panowie i jak jutro sie spotykamy? Andrzej już chyba nam zaprezentuje fure pomalowaną
  12. Tylko cos ci fura na czarno kopci jak butujesz
  13. W redzie na swiatlach stalismy obok siebie. Ale mogles nie widziec bo z gory na Ciebie patrzylem hehe z dostawczaka
  14. A kolega szyba to nawet z rana nie umi pokiwac koledze na drodze w redzie?mijalismy sie dzisiaj kolo 8 rano.
  15. No to lipa.myslalem ze dzis jednak wypali no ale trudno.za tydzien sie zobaczymy.
  16. Ej no nie zalewac mi tu.to juz ktorys tydzien z rzedu i lipa
  17. Troszku lipa poczekam na inna kiere albo ese albo z a3 bo z tego co wiem sa na maly wieloklin ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 18:15 ---------- Pany zbliza sie czwartek dzien spotu obecnosc obowiazkowa:D kto bedzie?
  18. Wieloklin ze stacyjka czyli cala kolumne tak? ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- A zwijak za kiera tez trzeba wymienic?
  19. Eee za duzo zabawy poczekam az bedzie kiera z a3 albo esa one maja maly wiloklin

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.