Treść opublikowana przez grucha1
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
i zaczynamy ksiege gości ---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:58 ---------- panowie dajcie linka do polskiego vaga potrzebuje na wczoraj
-
przekaznik abs
ok ale niestety jutro bo musze ogarnac jakiegos polskiego vaga albo cuś jakbyś sie nie obrazil to ci napriva jutro podeśle z wieczorkabo z tego co ziomki ze spotow mowią to jesteś najlepszy w te klocki
- przekaznik abs
-
przekaznik abs
no własnie musze ogarnać mojego kompa i wtedy podłacze bo nabylem nowego lapka, a wtedy to tak na szybko ziomek podlaczyl mi kompa i wskoczyl blad przekaznika od abs numer sto ileś
-
przekaznik abs
Panowie mam pytanie o przekaznik abs a mianowicie zaczal mi sam z siebie migac na blacie abs i wykrzyknik no to ja nic innego i komputer podlaczam z myslą że jakiś czujnik uwalony a tam że przekaźnik abs numer sto ileś i teraz nie wiem nawet gdzie go szukać, ma ktos jakis pomysł jak to ogarnąć? ---------- Post dopisany 29-09-2013 at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2013 at 17:48 ---------- Ktos pomoze????
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wszystko przez wujka ćwiare
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
I na balety. Oczka jeszcze duze to jeszcze duzo alko wypijecie:beer:
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wujek Ćwiara nie zalatw sie jak ostatnio
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Andrzej a mogliśmy tą flaszkę ogarnąć dzisiaj.Dzieki za odwiedziny
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No ba
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja bede juz tak kolo 18:30 ale ogolnie na 19 ---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- dzieki Panowie i Panie za spocik PS: Andrzej masz zajebistą furę ach ten lakier
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ja na bank bede
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
mogles chociaz na piwo wpasc a nie tak przejezdzasz i szpiegujesz.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Panowie i jak jutro sie spotykamy? Andrzej już chyba nam zaprezentuje fure pomalowaną
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Tylko cos ci fura na czarno kopci jak butujesz
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
W redzie na swiatlach stalismy obok siebie. Ale mogles nie widziec bo z gory na Ciebie patrzylem hehe z dostawczaka
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
A kolega szyba to nawet z rana nie umi pokiwac koledze na drodze w redzie?mijalismy sie dzisiaj kolo 8 rano.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wujek Ćwiara dobre
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Juz o zlopaniu mysla
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
No to lipa.myslalem ze dzis jednak wypali no ale trudno.za tydzien sie zobaczymy.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ej no nie zalewac mi tu.to juz ktorys tydzien z rzedu i lipa
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ja bede. A wy?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Troszku lipa poczekam na inna kiere albo ese albo z a3 bo z tego co wiem sa na maly wieloklin ---------- Post dopisany 17-09-2013 at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-09-2013 at 18:15 ---------- Pany zbliza sie czwartek dzien spotu obecnosc obowiazkowa:D kto bedzie?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Wieloklin ze stacyjka czyli cala kolumne tak? ---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ---------- A zwijak za kiera tez trzeba wymienic?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Eee za duzo zabawy poczekam az bedzie kiera z a3 albo esa one maja maly wiloklin