Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. Musi tam czesto nrykac bo juz go tam tez widzialem. A nawet raz wytrabilem jak go wyprzedzalem heh
  2. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    Patrzalem ale raczej nic takigo nie widzialem.chyba bede musial pompe wymienic
  3. Andriu obczaj czy Ci ta ppmpka podejdzie bo jak nie to mam kupca i mi ja wtedy na spota przytargaj
  4. Zobaczymy jeszcze do wtorku morze wodki uplynie
  5. Raz w czwartek byscie sie do nas pofatygowali ---------- Post dopisany 10-10-2013 at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2013 at 07:09 ---------- To jak pany dzisiaj? ---------- Post dopisany 12-10-2013 at 16:47 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 11:10 ---------- robimy cos w weekend?
  6. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    Wymienilem komputer ten z pod kanapy tylniej i dalej mam ten blad.nie wiem juz gdzie szukac.czy sa jeszcze jakies przekazniki pod kiera odpowiedzialne za abs? ---------- Post dopisany 09-10-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 21:46 ---------- wymieniłem bezpiecznik ten od abs kolo przekażnikow byl caly ale tak dla pewnosci go wymienilem ten 50a ale nic sie nie zmienilo,szukałem w googlach ale nic konkretnego nie ma tam napisane.kolego devastation moze jednak cos podpowiesz mi jak z tym walczyc? przewody tez sprawdzalem.
  7. Teraz to i tak lipa bo juz w domu jestem.to mowisz ze twojej fury zostaly tylko zsjecia
  8. Andrzej to jak ze.spocikiem ja jestem kolo łodzi pol drogi ja pol ty
  9. Cwiara tylko go teraz nie dopadnij bo Andrzej ma trzezwy wrocic do czwartku
  10. I jak Andrzej ogarneles fotki na kompie? Jak wyszly?
  11. Tak mocno wcisnał guzik od zamykania szyb ze az slizgi sie pplamaly
  12. Trzymam za slowo :Dja bym byl za godz 16 puki jasno jak ma byc jakas fotka
  13. Kuzwa az do wladka mam sie bujać.jak kawy nie postawisz to nie jade
  14. To jak melanz bedzie czy nie? ---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ---------- Panowie i Panie jutro o 17 organizujemy spota ktoś chetny? ja i Andrzej jestesmy na liscie kto dołacza?
  15. Po jakich dziurach ty jedziles? A tak pozatym jak w weekend bedzie melanz to lipa ze spotem no chyba ze na czworaka ---------- Post dopisany at 19:33 ---------- Poprzedni post napisany at 06:20 ---------- Andrzej dzieki za spota a reszta to po bani dostanie.
  16. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    Przegladalem ale nic konkretnie nie bylo jak rozwiazac problem
  17. Ogolnie to w czwartki ale ja tam moge i w weekend przyjechac zalezy od chlopakow
  18. grucha1 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Podpowiedzxie jak rozwiazac problem z abs dokladnie chodzi mi o blad 302 w polskim vagu czyli blad przekaznika elektrozaworu abs -j106.pacient to 1,6 95 rok
  19. Andrzej chyba się dzisiaj mineliśmy w Redzie około 16:30.zgadza sie?
  20. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    302 przekaznik elektrozawowru abs-j106 takie cuś mi wyskoczylo ---------- Post dopisany at 19:44 ---------- Poprzedni post napisany at 19:21 ---------- dodam że mam pompe abs bez integrowanego sterowniczka tylko mam pod kanapą, z tego co mi wlatuje do glowy to bedzie jego wiena, czy sie myle? ---------- Post dopisany 01-10-2013 at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 19:44 ---------- bezpieczniki oczywiscie tez sprawdzilem. Ktoś podpowie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.