Treść opublikowana przez grucha1
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Dzieki za spota cklopaki i naklejke
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
a najlepsze wychodza na naszych spotach
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wpadaj Andrzej chce już twoja fure zobaczyc po lifcie
-
Zaciski i jarzma na przód
ja mam akurat cale zwrotnice przekladane i mam 288 wsadzone wentyle
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no to ja wtedy tez wymiekam bo dla dwoch aut to taka lipa.a i tak mam dzis w nocy wyjazd do Poznania
-
Zaciski i jarzma na przód
bedzie ja mam takie założone i mam wentyle z przodu
-
Odnawianie listw dolnych drzwi Audi a4 b5
kolego listwy na drzwiach sa na zaczepy a progowe na taśme dwustronna, ostatnio wymienialem na polifty i to używane ale bez opalarki ich ie odklejaj bo uszkodzisz
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
grill to dobry temat, ja bede w czwartek
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
o nawet sie przejezdni zainteresowali coraz lepiej
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
na nastepnym spocie bede juz troszke dluzej.ale widze Panowie że nam frekfencja wzrasta.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja jestem za grilem, ajakie checi ma reszta? i kto bedzie?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
oooo to lipa, poszedł na lifting twoj wozek?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jutro jaka imprezke rozkrecamy? też grilujemy ?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no wlasnie znalazles ten sterownik absu?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
bede
-
Wymiana przegubu wewnetrznego
ja robilem ale było mi łatwiej wyciągnać całą poloske z dwoma przegubami i udalo sie bez kanalu,kluczyk do przegubow piwo mlotek piwo i da rade
-
łamiąca sie osłona od ręcznego
a wieć wyjaśnię problem gdzyż, RĘCZNY OD B5 PASATA PASUJE DO A4, posiadam takie modzika u siebie.
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
herbatka była świetna, dzieki
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
koledzy a spociki dalej sa pod MC?
-
cieknie gdzies z tyłu silnika
zaplacz to drutem do okola i bedzie lepsze od zawleczki
-
cieknie gdzies z tyłu silnika
ja mialem to samo i jak kupilem zamiennik za 13 zl to nie pasował a miał, wiec udałem sie do ASO i pozbywajac sie tam 90 zl, nabylem spokoj czyli niecieknacy płyn, wymiana 1 godzinke z przerwa na piwo, przed wymina odkrec korek od zbiorniczka to ci plynu tyle nie spierdzieli
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
panowie dawno nie zagladalem, kiedy mamy nastepnego spota?
-
nie łączy ABS
chyba też bedzie to sterownik bo jak zacznie mi mrugac wykrzyknik na blacie to nie gaśnie po trzech razach - co sugeruje czujnik tylko mruga bez konca. ale jak zgasze autko i zapale to sie wogole nic nie swieci a wystarczy ze wjade w jakaś dziure to znowu zaczyna ---------- Post dopisany 15-06-2013 at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 15:38 ---------- podmieniłem sterownik abs ten pod kanapą i wszystko ustało, komp sie łaczy normalnie, dzieki za pomoc
-
A4 B5 1.8T AJL 180PS by beny.
kolego fotele te mialeś w aucie czy sa dokładane? bo widze ze jakas elektryka tam jest
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja nie byłem.jak naszych nie ma to po co jechac