Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. Dzieki za spota cklopaki i naklejke
  2. a najlepsze wychodza na naszych spotach
  3. wpadaj Andrzej chce już twoja fure zobaczyc po lifcie
  4. ja mam akurat cale zwrotnice przekladane i mam 288 wsadzone wentyle
  5. no to ja wtedy tez wymiekam bo dla dwoch aut to taka lipa.a i tak mam dzis w nocy wyjazd do Poznania
  6. bedzie ja mam takie założone i mam wentyle z przodu
  7. kolego listwy na drzwiach sa na zaczepy a progowe na taśme dwustronna, ostatnio wymienialem na polifty i to używane ale bez opalarki ich ie odklejaj bo uszkodzisz
  8. grill to dobry temat, ja bede w czwartek
  9. o nawet sie przejezdni zainteresowali coraz lepiej
  10. na nastepnym spocie bede juz troszke dluzej.ale widze Panowie że nam frekfencja wzrasta.
  11. ja jestem za grilem, ajakie checi ma reszta? i kto bedzie?
  12. oooo to lipa, poszedł na lifting twoj wozek?
  13. jutro jaka imprezke rozkrecamy? też grilujemy ?
  14. no wlasnie znalazles ten sterownik absu?
  15. ja robilem ale było mi łatwiej wyciągnać całą poloske z dwoma przegubami i udalo sie bez kanalu,kluczyk do przegubow piwo mlotek piwo i da rade
  16. a wieć wyjaśnię problem gdzyż, RĘCZNY OD B5 PASATA PASUJE DO A4, posiadam takie modzika u siebie.
  17. koledzy a spociki dalej sa pod MC?
  18. zaplacz to drutem do okola i bedzie lepsze od zawleczki
  19. ja mialem to samo i jak kupilem zamiennik za 13 zl to nie pasował a miał, wiec udałem sie do ASO i pozbywajac sie tam 90 zl, nabylem spokoj czyli niecieknacy płyn, wymiana 1 godzinke z przerwa na piwo, przed wymina odkrec korek od zbiorniczka to ci plynu tyle nie spierdzieli
  20. panowie dawno nie zagladalem, kiedy mamy nastepnego spota?
  21. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    chyba też bedzie to sterownik bo jak zacznie mi mrugac wykrzyknik na blacie to nie gaśnie po trzech razach - co sugeruje czujnik tylko mruga bez konca. ale jak zgasze autko i zapale to sie wogole nic nie swieci a wystarczy ze wjade w jakaś dziure to znowu zaczyna ---------- Post dopisany 15-06-2013 at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany 08-06-2013 at 15:38 ---------- podmieniłem sterownik abs ten pod kanapą i wszystko ustało, komp sie łaczy normalnie, dzieki za pomoc
  22. kolego fotele te mialeś w aucie czy sa dokładane? bo widze ze jakas elektryka tam jest
  23. ja nie byłem.jak naszych nie ma to po co jechac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.