Treść opublikowana przez grucha1
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
od połowy, standardowo, nie mam problemów ze sprzegłem
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
mów dalej kolego a najbardziej jak zimny
-
łokieć z paska b5fl podejdzie
mam na oku i nawet miałem w rączkach łokieć z tunelem środkowym do paska b5fl, nie jest to ten zwykły łokieć ale ten wysoki, moje pytanie czy podejdzie do b5 przed liftem, ogólnie przód tunelu wyglada tak samo, ktoś już próbował?
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
z biegami ja nie mam problemu, a poduszki mam wymienione
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
mi tak szarpie właśnie
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
dlatego pisalem ze kanał i lewarek, kanał żebyś wlazł a lewarek żebyś skrzynie podniusł i wtedy wszystko pujdzie gładko
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
jak masz lewarek i najlepiej kanał to dasz rade w 20min z przerwa na piwko
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
8D0399151H , 8D0399151J ale sprawdz jeszcze
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
wymienilem tez to co ty, i nawet przepływke a przepustnice czyściłem kilka razy,sam szukam ratunku w tym temacie, jakbyś doszedł do tego co to robi to prosze napisz do mnie
-
Szarpanie przy puszczaniu pedału gazu.
powiem tak, wymieniłem już pół auta łącznie z poduszkami przegubami i półośką i dalej mi szarpie tak jak wam
-
Drzwi kierowcy
zdejmij boczek z drzwi i bedzie wszystko jasne
-
szarpie po puszczeniu gazu i dodaniu v6 quattro
to napewno nie poduchy bo wymienilem wszystkie dalej mam tak samo
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
niestety nie mogłem dojechać wróciłem chwilke przed spocikiem z Polski wiec nie mogłem.
-
Potrzebne LIKE na facebooku..
a niech ma
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
zaszalejmy i niech beda pomorski spocik w czwatek 18
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
wtopiłeś po całości
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
oto nasza lista obecności, pozatym widzieliśmy jak uciekasz od nas kolego novwy
-
Komplet Wahaczy ??
ja już dwa lata jeżdze na zawieszce firmy KRAFT z alledrogo i nie mam problemu, kupiłem za 450zl
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
czyli damy rade
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
drzwi za waskie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
bedzie niedługo trzeba sie na parking obok przeniesc bo nam miejsca zbraknie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
pewnie i tak na licznik nie patrzy jak jedzie
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
2 ostatnie z aparatu to i lepsze a reszta z robiona komorkami aaaa to dlatego:decayed: ogólnie myśłałem że dostanę rade że mam sobie monitor rozjaśnić ale najs najs chłopaki to w ten czwartek dołączasz? jak mi tylko mój licznik wróci z Wro, to zasilam Wasze szeregi w tym tygodniu zegar ze ściany sobie przyczep i mozesz jechac
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
2 ostatnie z aparatu to i lepsze a reszta z robiona komorkami aaaa to dlatego:decayed: ogólnie myśłałem że dostanę rade że mam sobie monitor rozjaśnić ale najs najs chłopaki to w ten czwartek dołączasz?
-
Wymiana poduszek skrzynii A4 b5 1Z. Problem z szarpaniem.
kolego miałem te same objawy i wymiana obu dwóch poduszek mi nie pomogła, ale spróbuj może ci się uda :)napisz jak ci objawy znikną