Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. od połowy, standardowo, nie mam problemów ze sprzegłem
  2. mów dalej kolego a najbardziej jak zimny
  3. mam na oku i nawet miałem w rączkach łokieć z tunelem środkowym do paska b5fl, nie jest to ten zwykły łokieć ale ten wysoki, moje pytanie czy podejdzie do b5 przed liftem, ogólnie przód tunelu wyglada tak samo, ktoś już próbował?
  4. z biegami ja nie mam problemu, a poduszki mam wymienione
  5. mi tak szarpie właśnie
  6. dlatego pisalem ze kanał i lewarek, kanał żebyś wlazł a lewarek żebyś skrzynie podniusł i wtedy wszystko pujdzie gładko
  7. jak masz lewarek i najlepiej kanał to dasz rade w 20min z przerwa na piwko
  8. 8D0399151H , 8D0399151J ale sprawdz jeszcze
  9. wymienilem tez to co ty, i nawet przepływke a przepustnice czyściłem kilka razy,sam szukam ratunku w tym temacie, jakbyś doszedł do tego co to robi to prosze napisz do mnie
  10. powiem tak, wymieniłem już pół auta łącznie z poduszkami przegubami i półośką i dalej mi szarpie tak jak wam
  11. zdejmij boczek z drzwi i bedzie wszystko jasne
  12. to napewno nie poduchy bo wymienilem wszystkie dalej mam tak samo
  13. niestety nie mogłem dojechać wróciłem chwilke przed spocikiem z Polski wiec nie mogłem.
  14. a niech ma
  15. zaszalejmy i niech beda pomorski spocik w czwatek 18
  16. oto nasza lista obecności, pozatym widzieliśmy jak uciekasz od nas kolego novwy
  17. ja już dwa lata jeżdze na zawieszce firmy KRAFT z alledrogo i nie mam problemu, kupiłem za 450zl
  18. bedzie niedługo trzeba sie na parking obok przeniesc bo nam miejsca zbraknie
  19. pewnie i tak na licznik nie patrzy jak jedzie
  20. 2 ostatnie z aparatu to i lepsze a reszta z robiona komorkami aaaa to dlatego:decayed: ogólnie myśłałem że dostanę rade że mam sobie monitor rozjaśnić ale najs najs chłopaki to w ten czwartek dołączasz? jak mi tylko mój licznik wróci z Wro, to zasilam Wasze szeregi w tym tygodniu zegar ze ściany sobie przyczep i mozesz jechac
  21. 2 ostatnie z aparatu to i lepsze a reszta z robiona komorkami aaaa to dlatego:decayed: ogólnie myśłałem że dostanę rade że mam sobie monitor rozjaśnić ale najs najs chłopaki to w ten czwartek dołączasz?
  22. kolego miałem te same objawy i wymiana obu dwóch poduszek mi nie pomogła, ale spróbuj może ci się uda :)napisz jak ci objawy znikną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.