Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. też nakulane nieźle Co prawda na liczniku ma lekko ponad 300 000km, ale jak do polski przyjechał w 2005r (jako 9 latek) z przebiegiem 220 000km było zdecydowanie za dużo, dlatego aby ułatwić sprzedaż gość skręcił licznik do tyłu o 40 000km Przelot na LPG to 120 000km Co się nie robi dla załatwienia interesu grunt to żeby oko sie nacieszyło
  2. mi w tym roku stuknie dwa latka razem z niunią
  3. kolega żartami zaczął sypać może byłby prawdziwy możliwy przy drugim kręceniu on ma 2001 rocznik a ja mam 1997 i ja mam oryginalny:kox: to ty też masz kręcony
  4. kolega żartami zaczął sypać może byłby prawdziwy możliwy przy drugim kręceniu
  5. kolega żartami zaczął sypać
  6. ja bym chciał żeby moje tyle przejechało
  7. o i tu kolega chociaż prawde powiedział
  8. ale kolega chyba tak jak sprawdzał VIN od auta
  9. kto był po winie?
  10. ja mam w moim 1.6 z 95 roku 252tys. Tak pisze
  11. kolego bediks- układ spinek chyba nie jest ten sam próbowalem do swojego wsadzic przedlift z polifta nie ma szans.spinki maja inny ksztalt.
  12. Wydech audi
  13. Nie wspomnialem o tym. kolega ma racje
  14. jeżeli nie masz sekwencji to tylko fachowa regulacja skladu i gazownikow tylko ci pomoze, miałem tak samo jak ty i pomogło
  15. odkrecasz amorek na dole od wahacza, potem pod maska 3 śróbki,i dwa wahacze górne od zwrotnicy i masz juz prawie amorek na wierzch troszke frania mania i jest twoj.jak go wyjmiesz to odkrecasz go od tej czapki do ktorej sam wahacze przymocowane i pozostaje tylko ściągaczem sprężynkę ścisnać i odkręcić jedną śróbkę która ci została na amorku od góry i jest twoj
  16. musisz kolego mieć ściągacz do spreżyn,albo sobie samemu zrobić, inaczej nie dasz rady.ja sam wymieniałem i samemu zrobilem sobie ściągacz,jak już go masz to wymiana z dwoch stron w godzinke
  17. dasz rade sam wymienic, sciagacz mozesz sam zrobic tylko musi miec pozadne spawy.a ja z peknieta sprezyna to prawie 3 miechy jezdziłem i to było zimą.
  18. okazja czy nie to juz sam ocenisz jak bedziesz jezdzil. ja nie nazekam
  19. ja kupowalem po 89zl za sztuke te same amorki
  20. Ja mam amorki tej firmy i od dwoch lat na nich jezdze, problemow z nimi nie mam.
  21. jak wyjmujesz tą gumke z nadkola tam jest wtyczka, chyba ze jakis magik siedzial tam wczesniej
  22. jak sie orietuje to te listwy sa tylko na kleju. ale reki niedam sobie uciac
  23. Chyba sie zjawie, ale nie obiecuje
  24. A kiedy filtr paliwa zmieniałeś?miałem podobnie w swoim 1.6 ADP okazało sie że wymiana palca,kopółki,kabli,świec i filtra paliwa pomogła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.