Treść opublikowana przez grucha1
-
Podświetlenie popielniczki
ciagniesz i wychodzi
-
Ktoś jest z Redy?
Witam poszukuje ludzi, którzy są z Redy, ostatnio coraz czesciej mijam sie z samochodami u mni w miesie z naklejkami klubowymi.Może jakiś spocik sie zrobi
-
Ile pali Wam gazu?
Mój ADP pali po miescie średni 11-12 litrow i nie uwazam zeby to było znacznie duzo.przełużcie sobie masę auta na silnik.auto dosc ciężkie. Nie mam sekwencji.
-
Panowie POMOCY Elektryczne szyby z 2x na 4x
mógłbś kolego opisac ta cala wymiane?
-
brak wyświetlacza temperatury zewn.
Były takie wersje bez tych wyświtlaczy, ja mam taki.Oczywiscie ze mozesz sobie dolozyc wyswietlacz uzywany tylko musisz tez miec czujnik temperatury zew, ktory powinien byc pod maska przed chlodnica na takim metalowym przewodzie od układu wspomagania.sam wyswietlacz z kosmosu sobie temperatury nie wezmie
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
gupota czy nie oszczednosci sa wazne
-
Zasłonięcie chłodnicy?? można?
Jak tam uważacie, ja wkładam kartonik od dwóch lat i zrobie 5km i mam juz prawie 90st.. KARTONIK JEST THE BEST
-
Legenda PRLu - Kant czyli mój FIAT 125 P - po pełnej odbudowie
Furka pirwsza klasa warta tyle co nie jedno z naszych autek.PIĘKNE
-
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
Kolego opłaca Ci sie to dawac do mechanika? Sam pod domem z zestawem podstawowych narzedzi to wymienisz(klucz, nasadka 13, przedłuzka)
-
czujnik abs tył jak zamontowac
U mnie było ja kolega mówił zaślepka gumowa i za nia wtyczka.ale faktycznie jak ci pokazuje ze czujnik to najpierw sprawdz czy to nie kabel, pierscień albo czy poprostu jest brudny.Mialem podobne problemy dwa razy tylko czyscilem czujniki raz z przodu a raz z tyłu, a w jednym mialem pierscien pekniety bo ktos wczesniej nieumiejetnie wymienial tarcze z tyłu.Jak masz nowy czujnik ale podróbke to lepiej sprawdz czy ten oryginalny w aucie jest sprawny.
-
czujnik abs tył jak zamontowac
Podnies auto, zdejmij koło, i z tyłu za tarcza bedzie dochodzil kabelek czarny,konczy sie kątowo. Po tym kabelku dojdziesz do czujnika, sprobuj nim poruszac w prawo lewo, jak sie nie uda to wypsikaj go wd40, potem prawo lewo i pocignij, nie straj sie go wyrwac tylko wyjac.Jak ci sie nie uda to bedziesz musial zdemontowac zacisk i tarcze i bedziesz mogl go czyms drewnianym wypchnac.tylko ostroznie zeby koszyczka w ktorym jest czujnik nie uszkodzic.Czujnik ma aluminiowa obudowe i jest dosc mieka wiec uwazaj.Potrwa ci to ze 20min.łatwa i przyjemna praca
-
Wymiana uszczelki pod pokrywą zaworów
Sam pod domem wymienialem uszczelke, 15min roboty - uszczelka nie orginalna i bez sylikonu i trzyma
-
Wachacze kraft
Ja dwa lata juz jezdze na kraftach i nie mam problemu a tymbardziej zadnych stukow.ale mowie ze ja wymienialem odrzu amorki i wszystkie gumy w zawieszeniu.Moze dlatego nie mam zadnych problemow
-
Wachacze kraft
Kolega ma racje
-
Wachacze kraft
Ja dwa lata temu wymienialem całe zawieszenie i wsadzilem krafta i nie mam z nim problemu, ale dodam ze przy okazji wymienialem wszystkie amorki i gumy na belce z tyłu. Mam spokój nie narzekam na firmę Kraft
-
Praca w Audi Gdańsk
Panowie i Panie praca z naszych najskrytszych marzen Doradca ds. sprzedaży samochodów nowych Audi - Gdańsk
-
Wyciek oleju, plamy na chodniku pomimo wymiany uszczelek, planowania głowicy itd
Pawełek tak jak kolega mówi może się gdzieś zawieruszył olej stary na jakiś łapach i dlatego miałeś olej na ziemi.Sam kiedyś tak zrobiłem sie w jajo.
-
Dywaniki gumowe A4 B6 czarne- W ASO są na promocji przód 116zł, tył 89zł. 3miasto
Tam są tylko do b6?
-
Audi A4 B5 przerobka na B7
To napewno Polak robił, bo Polak potrafi
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Siemka, myślałem że nikt z naszych okolic sie już nie odzywa.Jestem z Redy. Jakby kiedyś jakiś spocik jeszcze był to bym wpadł może moim trupkiem
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
A ja jeżdze bez kołpaków. Miałem ale zdjęłem bo wiocha była
-
Dziwne zachowanie silnika
Dlaczego niby żle dobrał? ja mam też 1.6 i to jeszcze z gazem i rwie kapcia aż miło.A ty kolego zi0allegro wyczyść przepustnice i adaptuj ja.A i przy okazji odme też wyczyść bo lubi tam olej sie pokazywać i uszczelnij ja. bedzie gitesik
-
Wybór pompy wspomagania
Witam, od momentu kupna auta czyli 1,5 roku mecze sie z wyjącą buczącą pompą wspomagania.Pompa wyje tylko ja sie auto rozgrzeje jak jest zimne to i lekko kiera chodzi i nic nie słychać jak sie rozgrzeje to buczy .w zwiazku z tym mam pytanie jak sie pozbyc wycia (płyn wymieniałem dwa razy łącznie z płukaniem i zbiorniczek też wymieniłem) i ewentualnie czy rozbierać pompe w celu wymiany łozyska i simmeringów (płynu nie ubywa i sie nie pieni) czy też zainwestować juz lepiej w jakiś zamiennik lub używkę pompę.Dodam że ma tą pompe z dużą dupką nie tą małą. Pacjetem jest 1.6 ADP 95r <br /><br /Dzisiaj zakupiłem nowy płyn oryginał i mam tez pompe ale używkę tą mocniejszą 110bar.Zastanawiam sie czy tylko narazie bez wymiany pompy sie obejde i wymienie płyn bo zajrzałem do zbiorniczka i ujrzłem brazowy płyn znowu.musze pożądnie wypłukać układ ale poradzcie mi jakim płynnem zamiennikie bo org. n ie bede płukał za drogi jest. prosze o pomoc A więc po wymianie płynu na oryginalny nie zaden febi czy swag tylko orinał nie ma poprawy, co dziwne jak miałem auto w górze i kreciłem kierownica to byla bajka jak postawilem auto to pompa zaczela wyci i jak sie płyn ugrzał to chodziła troche ciezej. Czy ja mam jednak pompe do wymiany czy magiel? pompa jak by co lezy juz w garazu i czeka na monatz tylko czekam co mi powiecie w tej sprawie. Nikt niechce mi pomóc?
-
Dziwne "pykanie" przy ruszaniu....
moga byc ruszajace sie klocki w zacisku albo wybite wahacze
-
Spalanie 17L LPG na 100 km
Witam. Miałem podobny proble ale u mnie to byla wina centraliki.winienilem i teraz przy otrzejszej jeździe pali 12l.normalnie kolo 10. a moja instalacja moj reduktor ma juz chyba ze 150tys. nabite i nie mam problemu.reduktor mam TOMASSETO czy jakos tam.Jedz do prawdziwych gazownikow a nie partaczy i niech zajrza do kompa moze poprostu mieszanka jest za bogata.