Treść opublikowana przez grucha1
-
pomoc w wyborze zawieszenia
Nie tylko Lemfordera, może być trw jak ktoś ma nielimitowany budżet to tylko te co kolega pisze a jak masz dziure w portfelu to masz zawieche firmy KRAFT za 500zl i też pojeździsz
-
Wasze przebiegi benzynowców
był o tym program na TVN i pokazywali ja przy granicach stoją buda na budzie gdzie pisze na szyldzie naprawa licznikow
-
pomoc w wyborze zawieszenia
Końcówka jest zgrzewana i idzie ja odzyskać z tłumika, kiedyś widziałem takiego magika, podjedz do tłumikarzy to ci powie najlepiej.ja mam u siebie jeszcze tłumiki oryginalne z 95r, i też bede kombinował, ale ja udeże do sąsiada na szrot w poszukiwaniu oryginału, mam nadzieje ze za free
-
Wasze przebiegi benzynowców
ja mam 252 tys z 95r i jak dla mnie to juz raz 250tys chodzil do tyłu
-
pomoc w wyborze zawieszenia
Ja wam powie jeżdze na tzw: "badziewiach" dwa i pol roku jakoś nie mam z tym problemu,z przodu wkładałem zawieche firmy kraft,a z tyłu jakieś tam tulej po 30zl za szt. i nie mam z niczym problemu, jednakże nadmienie że razem ze wszystkim wymienialem tez amorki z przodu i z tyłu oraz tarcze iklocki ale to nie robi,oraz też poduszki skrzyni, jak jest wszystko ok z twoim zawieszeniem masz co do niego pewnosc to mozesz zakładać śmiało jakieś tańsze, tymbardziej jak nie robisz jakies kosmicznej liczby km/rocznie. Ale żeby nikt mnie nie posadzał o herezje to polecam oryginały
-
[ALL B5] Jęczenie i pykanie przy skręcaniu nowa pompa nowe przewody magiel i płyn pomocy!
ja mam zajechana pompe i po 3 wymianach plynu nadal to samo, na postoju tylko lekko burczy przy skrecaniu, natomist ja dodam gazu i skrecam to trzeszczy tak samo w ruchu takze jedyne rozwiazanie pompa do wymiany, ale ty kolego piszesz ze masz płyn już nie ciekawy, także wymien go i przeplucz układ, może bedzie lepiej
-
Odnowa plastikowych dokładek zderzaków
pomysł całkiem fajny bedzie lato to wyprobuje na zderzakach a jak sie uda to na lysterkach też
-
Wasze przebiegi benzynowców
to żeś narobil km w 4 lata
-
kolejność podłączenia kabli prosze o szybką pomoc
Każdy kabel podłaczasz tak jak napisales.tylko juz po koleji od kopulki do swiec
-
zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan
to juz ci moge powiedziec ze trójkąty pod czarne są inne a pod chrom są inne. róznią sie uszczelka. jak ktos by miał jakies pytania w tym temacie to pisac pw... ja juz mam to za sob wkrótce foty z modów zimowych:d ale czy zmina tych trojkątow jest możliwa? dużo roboty?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
troszke racji moge Ci przyznać, ale do dam że ten focus bardzo czesto jest na trasie gdynia głowna- rumia,osobiscie nadzialem sie na nich już na cisowej i w rumi
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
A jak sie wystrojili
-
Wrażenie że skacze koło
może to źle wyważone koła, albo geometria
-
Wasze przebiegi benzynowców
no to jest nas dwoch
-
Wasze przebiegi benzynowców
przy takim silniku dużym to ciężko o wiekszy przebieg bo portfel by nie wyrobił
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
<br /><br /> dla zainteresowanych
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Czyli spotkamy sie w celbowie a jak nie bedzie odpowiadac to sie przeniesiem, ok?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jakby co to ta staja w celbowie jest dobrze oswietlona i parking jest naprzeciwko ulicy przelotówki takze jest widok i jest spoko
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
zapraszamy im wiecej tym lepiej. tylko trzeba wkoncu miejscowke jakas wybrac
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
kuzwa jak nas bedzie wiecej to bede musiał droge dłuzej blokowac tak jak dzisiaj to mnie wkoncu wytabia
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
powoli sie rozkrecamy,zobaczymy jak dalej bedzie , mam nadzieje ze sie zwiekszy frekfencja, chociaz jak na pierwsz raz to i tak bylo duzo ludzi
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no ty masz lepsze fotki, nastepnym razem trzeba cyfrowke wziasc
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
<br /><br /> <br /><br /> najlepsze jakie udalo mi sie zrobic
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
trzeba sie zdecydowac do przyszłego tygodnia, mi tam ta stacja w celbowie tez odpowiada, oświetlona jest
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
obczajałem tą miejscówkę na stacji w celbowie, parking jest dość duży i oświetlony także może nastepny spocik tam? jest tam nawet odkurzacz i kompresor