Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. Nie tylko Lemfordera, może być trw jak ktoś ma nielimitowany budżet to tylko te co kolega pisze a jak masz dziure w portfelu to masz zawieche firmy KRAFT za 500zl i też pojeździsz
  2. był o tym program na TVN i pokazywali ja przy granicach stoją buda na budzie gdzie pisze na szyldzie naprawa licznikow
  3. Końcówka jest zgrzewana i idzie ja odzyskać z tłumika, kiedyś widziałem takiego magika, podjedz do tłumikarzy to ci powie najlepiej.ja mam u siebie jeszcze tłumiki oryginalne z 95r, i też bede kombinował, ale ja udeże do sąsiada na szrot w poszukiwaniu oryginału, mam nadzieje ze za free
  4. ja mam 252 tys z 95r i jak dla mnie to juz raz 250tys chodzil do tyłu
  5. Ja wam powie jeżdze na tzw: "badziewiach" dwa i pol roku jakoś nie mam z tym problemu,z przodu wkładałem zawieche firmy kraft,a z tyłu jakieś tam tulej po 30zl za szt. i nie mam z niczym problemu, jednakże nadmienie że razem ze wszystkim wymienialem tez amorki z przodu i z tyłu oraz tarcze iklocki ale to nie robi,oraz też poduszki skrzyni, jak jest wszystko ok z twoim zawieszeniem masz co do niego pewnosc to mozesz zakładać śmiało jakieś tańsze, tymbardziej jak nie robisz jakies kosmicznej liczby km/rocznie. Ale żeby nikt mnie nie posadzał o herezje to polecam oryginały
  6. ja mam zajechana pompe i po 3 wymianach plynu nadal to samo, na postoju tylko lekko burczy przy skrecaniu, natomist ja dodam gazu i skrecam to trzeszczy tak samo w ruchu takze jedyne rozwiazanie pompa do wymiany, ale ty kolego piszesz ze masz płyn już nie ciekawy, także wymien go i przeplucz układ, może bedzie lepiej
  7. pomysł całkiem fajny bedzie lato to wyprobuje na zderzakach a jak sie uda to na lysterkach też
  8. to żeś narobil km w 4 lata
  9. Każdy kabel podłaczasz tak jak napisales.tylko juz po koleji od kopulki do swiec
  10. to juz ci moge powiedziec ze trójkąty pod czarne są inne a pod chrom są inne. róznią sie uszczelka. jak ktos by miał jakies pytania w tym temacie to pisac pw... ja juz mam to za sob wkrótce foty z modów zimowych:d ale czy zmina tych trojkątow jest możliwa? dużo roboty?
  11. troszke racji moge Ci przyznać, ale do dam że ten focus bardzo czesto jest na trasie gdynia głowna- rumia,osobiscie nadzialem sie na nich już na cisowej i w rumi
  12. może to źle wyważone koła, albo geometria
  13. no to jest nas dwoch
  14. przy takim silniku dużym to ciężko o wiekszy przebieg bo portfel by nie wyrobił
  15. Czyli spotkamy sie w celbowie a jak nie bedzie odpowiadac to sie przeniesiem, ok?
  16. jakby co to ta staja w celbowie jest dobrze oswietlona i parking jest naprzeciwko ulicy przelotówki takze jest widok i jest spoko
  17. zapraszamy im wiecej tym lepiej. tylko trzeba wkoncu miejscowke jakas wybrac
  18. kuzwa jak nas bedzie wiecej to bede musiał droge dłuzej blokowac tak jak dzisiaj to mnie wkoncu wytabia
  19. powoli sie rozkrecamy,zobaczymy jak dalej bedzie , mam nadzieje ze sie zwiekszy frekfencja, chociaz jak na pierwsz raz to i tak bylo duzo ludzi
  20. no ty masz lepsze fotki, nastepnym razem trzeba cyfrowke wziasc
  21. <br /><br /> <br /><br /> najlepsze jakie udalo mi sie zrobic
  22. trzeba sie zdecydowac do przyszłego tygodnia, mi tam ta stacja w celbowie tez odpowiada, oświetlona jest
  23. obczajałem tą miejscówkę na stacji w celbowie, parking jest dość duży i oświetlony także może nastepny spocik tam? jest tam nawet odkurzacz i kompresor

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.