Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. tez mi to kiedys peklo, ale ja pojechalem do mechanika grosze za wymiane zaplacilem ale troszke sie z tym meczyl,jest tam tak malo miejsca ze czasem nie oplaca samemu sie bawic w naprawy.ja kupilem orginalny trojnik i zaplacilem za niego 109 zl masakra
  2. ja wlasciwie juto sie szykuje na wyjazd na domek, ale liczylem ze ktos bedzie ---------- Post dopisany 02-05-2013 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 20:53 ---------- to jak wkoncu ktos sie wybiera dzis na spocik?
  3. Ja jestem i czekam moze sie ktos zjawi ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 17:57 ---------- a juto ktos sie zjawi wogole?
  4. chodzi mi o zwykla tube z b5 kombi, ale jak mowisz ze nie podejdzie to lipa a jak widzicie jutrzejszy spot?
  5. no Panowie trzeba sie troszke ruszyc pogoda sie robi wiec mozecie juz nie melinowac aut w garazach wiec w przyszly czwartek mam nadzieje ze frekfencja bedzie wnosci wiecej niz 2 osoby ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 20:22 ---------- panowie czy orginalna tuba z kombiaka wejdzie do sedana czy jakies modzonko trzeba,i jak te kable ogarnać, ktoś wiem? bo moge taka miec za 50 zl i sie zastanawiam czy brac
  6. zobaczysz jak wpadniesz na spota fote zrobie ale nie dzisiaj, oponki poszly takie na przod poszla 225/45 a na tyl 205/50
  7. dziekuje koledzy w poniedzialek zakladam ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 17:43 ---------- zalozylem juz dzisiaj i jest gitesi
  8. felunek ubrany i pasuje i jest gitesik, wkoncu moj dupowoz wyglada za czyms
  9. ostanio zalozylem ramki i naklejke klubowa przybylo ze 20 KM a teraz jak zaloze taka fele to chyba ze 20 KM mniej ale jakii look
  10. Panowie potrzebuje odpowiedzi szybciutkiej czy fela 17 7j na oponie 225/45 wejdzie do mojej niuni? et 37
  11. tam jest et 37, wiec chyba wyda co?
  12. Koledzy i koleżanki mam pytanie czy felga czy felgi 17" i 7j wejda do a4 b5?
  13. no to wkoncu sie moze jakos utawmy normalnie na spocik,moze w weekend jakos?
  14. ja postaram sie być, ewentualnie leciutenko spuzniony, bo jade kolo 16 do tłumikarza na wychudzenie portlela,ale do 18 powinien mi to zrobic. chce być
  15. ja jestem i czekam ale chyba nikt sie nie pojawi
  16. ja robie tak jak napisaleś pierwsze. wduszam,prawo i tył
  17. Koledzy i koleżanki pytanie za 100 punktów czy pompa wspomagania o numerach 8D0145156A podejdzie do 1.6 ADP ? bede wdzięczny za szybka odpowiedz. dodam ze jest to pompa ZF 110 bar. Proszę o pomoc ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 16:59 ---------- dzieki za paomoc ale już wiem że pasuje
  18. panowie po świętach ruszamy ze spocikami czy czekamy na pogode?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.