Treść opublikowana przez grucha1
-
wyciek płynu chłodniczego przez trójnik plastikowy
tez mi to kiedys peklo, ale ja pojechalem do mechanika grosze za wymiane zaplacilem ale troszke sie z tym meczyl,jest tam tak malo miejsca ze czasem nie oplaca samemu sie bawic w naprawy.ja kupilem orginalny trojnik i zaplacilem za niego 109 zl masakra
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja wlasciwie juto sie szykuje na wyjazd na domek, ale liczylem ze ktos bedzie ---------- Post dopisany 02-05-2013 at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 20:53 ---------- to jak wkoncu ktos sie wybiera dzis na spocik?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Ja jestem i czekam moze sie ktos zjawi ---------- Post dopisany 01-05-2013 at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany 25-04-2013 at 17:57 ---------- a juto ktos sie zjawi wogole?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
chodzi mi o zwykla tube z b5 kombi, ale jak mowisz ze nie podejdzie to lipa a jak widzicie jutrzejszy spot?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no Panowie trzeba sie troszke ruszyc pogoda sie robi wiec mozecie juz nie melinowac aut w garazach wiec w przyszly czwartek mam nadzieje ze frekfencja bedzie wnosci wiecej niz 2 osoby ---------- Post dopisany 22-04-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 20:22 ---------- panowie czy orginalna tuba z kombiaka wejdzie do sedana czy jakies modzonko trzeba,i jak te kable ogarnać, ktoś wiem? bo moge taka miec za 50 zl i sie zastanawiam czy brac
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja tez bede
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to jak w czwarteczek sie widzimy?
-
czy wejdzie?
zobaczysz jak wpadniesz na spota fote zrobie ale nie dzisiaj, oponki poszly takie na przod poszla 225/45 a na tyl 205/50
-
czy wejdzie?
dziekuje koledzy w poniedzialek zakladam ---------- Post dopisany 13-04-2013 at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany 12-04-2013 at 17:43 ---------- zalozylem juz dzisiaj i jest gitesi
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
felunek ubrany i pasuje i jest gitesik, wkoncu moj dupowoz wyglada za czyms
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ostanio zalozylem ramki i naklejke klubowa przybylo ze 20 KM a teraz jak zaloze taka fele to chyba ze 20 KM mniej ale jakii look
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Panowie potrzebuje odpowiedzi szybciutkiej czy fela 17 7j na oponie 225/45 wejdzie do mojej niuni? et 37
-
czy wejdzie?
tam jest et 37, wiec chyba wyda co?
-
czy wejdzie?
Koledzy i koleżanki mam pytanie czy felga czy felgi 17" i 7j wejda do a4 b5?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
no to wkoncu sie moze jakos utawmy normalnie na spocik,moze w weekend jakos?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to jak , odpuszczamy?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
znowu lipa ma byc?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja bede, a kos jeszcze bedzie?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja postaram sie być, ewentualnie leciutenko spuzniony, bo jade kolo 16 do tłumikarza na wychudzenie portlela,ale do 18 powinien mi to zrobic. chce być
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
jak w czwartek panowie?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
tez glosika puścilem
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja jestem i czekam ale chyba nikt sie nie pojawi
-
Jak prawidłowo wrzucać wsteczny?
ja robie tak jak napisaleś pierwsze. wduszam,prawo i tył
-
numer części i dopasowanie
Koledzy i koleżanki pytanie za 100 punktów czy pompa wspomagania o numerach 8D0145156A podejdzie do 1.6 ADP ? bede wdzięczny za szybka odpowiedz. dodam ze jest to pompa ZF 110 bar. Proszę o pomoc ---------- Post dopisany 02-04-2013 at 19:39 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2013 at 16:59 ---------- dzieki za paomoc ale już wiem że pasuje
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
panowie po świętach ruszamy ze spocikami czy czekamy na pogode?