Treść opublikowana przez grucha1
-
Wspomaganie raz działa raz nie - jaka może być przyczyna?
co żeście sie tak na magiel uwiżeli? kolego to wina pompy i wez zmien plyn i zrob plukanie ukladu tylko plyn niech jest oryginal,i zeby dobrze go odpowietrzyc,i bedziesz sie cieszyl
-
Wasze przebiegi benzynowców
Zwykły mobil 10w40 kiedyś trochę klepał to dolałem mu pół litra żeby trochę ucichł ale wczoraj jak postał dwa dni to znowu popychacze grały dość długo więc już włożyłem nową oliwę do bagażnika i kupiłem filter. może jutro pojadę do kupla na kanał to go zaleje bo może nawet już nawet na miarce nie widać poprostu mam niechęć do tego silnika za bardzo go moze dozynasz, ja nie mam problemu
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
z przpustnica nie mialem problemow czyszczona i adaptowana, a poduszki moze byc ze kijowe bo znajwyzszej polki nie sa jednak przed i po wymianie nie ma roznicy wiec to wykluczam
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
kolego ja watpie że to łaczniki i gumy bo jak pisalem juz wczesnie szarpie a wyminialem laczniki cala zawieche z reszta i te gumy, a szarpalo wczesniej przed wymiania i teraz tez szarpie
-
[b5 ahl] A4 oryginał 45 tyś przebiegu
musialem 3 razy ta stronke włączyć żeby uwieżyć, POZAZDROŚCIĆ
-
[B5 AJM] Wymiana łącznika stabilizatora - prawy przód
Dzięki za podpowiedź, zapewne niejednej osobie się przyda. ---------- Post dopisany at 12:57 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- Ok, dzięki. Ale po co auto podnosić z jednej strony (tej z której jest wymiana)? Nie powstają wtedy większe naprężenia? Jeszcze mam do wymiany gumy stabilizatora... na coś zwrócić szczególnie uwagę, czy to też pikuś tzn pan pikuś? Może jak zdemontuję stabilizator, to łatwiej będzie z łącznikami, co? Czy nie? ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- UP ---------- Post dopisany at 17:17 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- Pomoże ktoś??? ja wymienialem tak jak opisalem i nie mialem problemu
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
kawalek plastiku a roboty bezliku
-
[B5 AJM] Wymiana łącznika stabilizatora - prawy przód
ja wymienialem z kanału i podnosiłem tylko ta strone która wymienałem, wymiana w 30min + przerwa na piwko, poprostu odkrecasz po jednej stronie i wymieniasz potem po drugie, o ile pamietam dobrze to beda ci potrzebne klucze 13, 17 lub 18 i po sprawie
-
POMOCY 1.8 T Szarpie - wymienione pół samochodu - nadal szarpie :(
kolego ja w swoim ADP mam to samo i jak szarpie tak szarpie mimo wymiany poduszek skrzyni , przegubow wew, i zew, Kolego jak tylko znajdziesz rozwiazanie to jak byś mógł mnie powiadomić w jaki sposob to zwalczyleś bede wdzięczny
-
Wasze przebiegi benzynowców
szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi oryginalny to znaczy niepowtarzalny czyli 999 000 00 no ja takiego nie mam chyba że Ty masz taki szczerze powiem nie wiem, ale nigdy przebiegu w uzywanym aucie nie mozna byc pewnym
-
Wasze przebiegi benzynowców
szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow jakoś nie jestem nauczony kłamstwa to raz a dwa są samochody gdzie są oryginalne przebiegi oryginalny to znaczy niepowtarzalny czyli 999 000 00
-
Wasze przebiegi benzynowców
szczerze ja nie... Ja mam ori przebieg więc jestem zadowolony kłamiesz, nie ma oryginalnych przebiegow
-
Wasze przebiegi benzynowców
a przyznajcie sie ilu z was mialo na to chęć?
-
Wasze przebiegi benzynowców
Ty masz auto a żona robi kilometry:wink: na kogos trzeba zwalic przebieg
-
Wasze przebiegi benzynowców
widze ze twoje auto bylo u tego samego naprawcy licznikow co moje
-
Wasze przebiegi benzynowców
nie cofnięte tylko korekta:grin: albo wrecz naprawa a nie korekta
-
Wasze przebiegi benzynowców
do 0
-
Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu pojedziemy żeby cofneli do 1000:grin: zrobimy jakieś grupowe korekty będzie taniej:grin: no może jak pojedziemy klubem to nam zrobią za połowę ceny ja sie pisze moj juz i tak raz tam był to pewnie dla Ciebie 80% zniżki jako stały klient
-
Wasze przebiegi benzynowców
z grupona ---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ---------- Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu pojedziemy żeby cofneli do 1000:grin: zrobimy jakieś grupowe korekty będzie taniej:grin: no może jak pojedziemy klubem to nam zrobią za połowę ceny ja sie pisze moj juz i tak raz tam był
-
[ All B5 ] Audi A4 1.6 ADP Mój Czarny Szerszeń :)
Adp jest najlepszy
-
Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu pojedziemy żeby cofneli do 1000:grin: albo do zera, że niby auto z fabryki tylko 18 lat stalo iczekalo na kupca
-
klocki tyl szybka pomoc
weż kluczyk od odkrecania tarczy w szlifierce kątowej i wkrecaj tłoczek (za mocno nie wciskaj bo to delikatne urzadzenie a tam jest gwint)
-
pomoc w wyborze zawieszenia
jak masz kase to jak najbardziej oryginał, powiem szczerze jak wstawialem u siebie KRAFTY to wyciągałem zawieche zuzytą marki TRW po stanie ocenilem że to mogły być te z pierwszego montazu, także pare lat wytrzymały
-
pomoc w wyborze zawieszenia
Nie tylko Lemfordera, może być trw jak ktoś ma nielimitowany budżet to tylko te co kolega pisze a jak masz dziure w portfelu to masz zawieche firmy KRAFT za 500zl i też pojeździsz Ja nie sugeruje jakie ma kupić ,tylko na pierwszy montaż też zakładali TRW napewno nie zakładali LEMFORDERA?
-
Wasze przebiegi benzynowców
Profesjonalna diagnostyka licznika czyli 100zl dajesz i 100tyś km jestes do tyłu