Treść opublikowana przez grucha1
-
kamera w lusterku pasażera
eee nikt nie zauwazy
-
Stacyjka nie odłączyła zasilania.
Kostka
-
kamera w lusterku pasażera
Kamerka powinna wejsc ale nie dam sobie reki uciac, ale i tak musisz z niego wszystko wyjac.
-
Wasze przebiegi benzynowców
a pewnie był przekonany o swoim przebiegu tym 160tys. 3/4 licznikow jest kreconych.był o tym nawet program na tvn.koszt krecenia licznika 100zl a zyski w tysiacach liczone czasami
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
próbowałem już kilka razy je ściągać na szrocie u znajomego i za kazdym prawie razem pekły,mała jest na śróbki a długa na klej.weź opalarke i to troche podgrzej potem powinny spokojnie odejsc jak sie troszke postarasz
-
kamera w lusterku pasażera
Zauważyłeś z jaką zazdrością patrzy na twoje auto?tak naprawde to nie wiem co ci ta kamerka pomoze, bo jak cos nagra to bedzie jego reka i kluczyk ktorym drapie a nie twarz zazdrosnika
-
kamera w lusterku pasażera
i to za rogiem żeby nikt nie widział.
-
kamera w lusterku pasażera
a może sie przyczajisz w samochodzie jak wiesz kiedy on wychodzi i masz go na goracym uczynku i wtedy tylko glina
-
kamera w lusterku pasażera
wybij mu w nocy szyby w oknach i może zrozumie
-
kamera w lusterku pasażera
to musiałeś mu nieżle podpaść.Pozatym złożyłbym skarge na dzielnicowego skoro nic nie moze zrobic.a ty masz jakies tam nagrania z bloku to dzielnicowy powinien zareagowac jest to jakis jednak dowod
-
kamera w lusterku pasażera
jak kupisz drugie lusterko i wszystko z niego wybebeszysz to może tak. powiedz czy nie łatwiej najpierw pogadac z sąsiadem albo nie stawiac auta koło niego?
-
Stukanie w komorze silnika
Ogólnie nie jeżeli Ci tylko pokazuje złą temp. na blacie, bo jeden kjest od temp na blacie a drugi dla ecu.no chyba że w twoim aucie jest jeden czujnik bo też tak bywało i jest on odpowiedzialny za te dwie funkcje, to wtedy autko może chodzic jak traktor albo subaru
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Seat toledo 1.9d i seat toledo 2.0GTI 150KM.ale wżerał paliwo więc teraz mam najlepsze audi w miescie
-
[B6 AWX] S-line a4
mi sie akurat te brewki widzą
-
Stukanie w komorze silnika
Z tego co wiem są tam dwa czujniki jeden co pokazuje temperature na blacie a drugi dla ecu.i jak dla mnie to bedzie czujnik, może wstawili jakiś badziew?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Myślę że też do was dotre, z Redy daleko nie mam. o której?
-
Wasze przebiegi benzynowców
poza tym 100 tyś o których nie wiesz ]
-
Jakiej firmy klocki hamulcowe na przod???
jak chcesz klocki to tylko takie co ci kolega devastation poleca, wcześniej miałem oryginały ATE i było ok a teraz mam jakieś tam i piszcza jak holera
-
Przedni zderzak.
zderzaki sie nie różnią mocowaniem sam kiedyś przymierzałem
-
Gdzie kupić płyn od wspomagania do B7?
Ja kupowałem w skodzie za 40zł 1litr. oryginał do Audi
-
Co ze starą cegłą?
Jeżeli masz ją gdzie wykorzystać albo opchnąć to sobie ja zostaw.Ja ostatnio z odzyskanej cegły ściane u siebie stawiałem
-
Wasze przebiegi benzynowców
no to sporo pieniążków na wahe poszło
-
Wasze przebiegi benzynowców
chyba żartujesz? gdzie takie auta sprzedaja?
-
Czy warto wyciąć katalizator w A4 B5 1.8?
Ja mam wybebeszony katalizator w moim 1.6 i tak jeżdze z bananem na twarzy już od dwóch lat prawie.różnica jest odczuwalna praktycznie odrazu
-
[B5 AEB] czarne 1.8T by elpiotrek
co jak co ale wnetrze masz naprawde za***iste.ja mam szarą skórkę i takie efektu nie ma