Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. ja tez na zimnym mam ok a jak sie rozgrzeje to masakra
  2. tez mam sedana i ja smaruje przed zima zawsze wazelina techniczna i ma święty spokuj ze wszystkimi drzwiami jak i z bagażnikiem, to jest najepszy sposób
  3. eee nie podpadlo by twoj byl bialy jak snieg, nie byloby go widac na fotce
  4. Fajny patent, chyba też o tym pomyśle
  5. i sie nie załapałem na zdjecie w tym tygodniu, za szybko uciekłem,jak mi choróbsko pusci to przybede w ten czwartek
  6. tez dziekuje, miło było nastepnym razem bedzie nas jeszcze wiecej, wkoncu calego MC zajmiemy. Ktoś strzelil fotke?
  7. kolego wymieniają pompe powieneneś szukać takiej samej,wątpie żeby ta z a3 ci podeszla bo ona ma chyba mniejsze cisnienie, sam sie borykam z tym problemem co ty i u mnie to jest pompa, buczy, huczy i masakra,jak bedziesz wymienial pompe to poszukaj sobie tą z wiekszym cisnieniem czyli 110 bar.moja czeka na montaz ale jak snieg zniknie
  8. bylo by fajnie jak by sie dało fotki zobaczyc
  9. Jak już to tam bym szukał czujnika położenia wałka rozrządu:grin: a czujnik położenia wału jest w bloku silnika w okolicach filtra oleju obok filtra oleju tak jak kolega pisze.czemu go szukasz? chcesz wymienic?jezeli tak to powiedz jakie masz objawy
  10. Kolego ja mam pytanie apropos zdjec z 1 strony, a dokładnie listew w środku obklejonych stickerbombem, ile posło Ci na to tej naklejki bo planuje ten sam modzik a nie wiem ile zamowic, probowalem pomieżyć ale wole się zapytać żeby za dużo nie zamawiac,a i czy orietujesz sie ile by posło naklejki na lusterka zewnetrzne?
  11. Byłaś? jest sens jechać?opowiedz
  12. Nie jedną jedziesz na kulig?on jest w Stężycy?
  13. Kolego Julianie mam pytanie ile poszło ci tej naklejki na zderzak? bo zamierzam podobnie strzelic sobie.a i gdzie kupowałeś?
  14. to super łatwiej będzie ogarnąć nowym wladi powiedz jak masz podłączone te halogeny ze zapalają się jak oświetlenie kabiny i czy wtedy nie tracą funkcji przeciw mgielnych Jak Ci się będzie chciało to poczytaj tu masz wszystko jak to wygląda http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/ a jak coś to Ci powiem na spocie resztę można tylko pogratulowac że żeś ogarnął to wszystko co tam jest napisane i że ci sie udało bo efekt jest
  15. otwieram liste kto bedzie w czwartek pod mc?
  16. nawet sie psiarnia naszymi furkami tam zainteresowala
  17. No wstępnie koło Mc-a a potem się zobaczy moze tam nie bedzie kawy w kieliszkach
  18. <br /><br /> <br /><br /> Oto lista obecności, kto nie był niech żałuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.