Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grucha1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grucha1

  1. żona dostala poduszke pod tyłek i pod plecy i daje rade.fotel jest na maksa i bez poduszek lipa.
  2. niestety żadne delikatne zabiegi nie pomogły a żona troszke ciężko sobie radzi z dociśnięciem sprzęgła,chyba zostaje tylko duża poduszka po tyłek
  3. ty Wladi to masz wszędzie dojścia
  4. kolego ja mam ten cienki weżyk nowy bo go jakis czas temu wymienialem
  5. kurcze nie wiem musze zobaczyc co tam jest bo to sa dokladane foele i moze ktos cos tam wyzezbil,
  6. chyba w ruch pujdzie szlifirka i spawarka, ale jeszcze sprobuje cos innego wymodzic, dzieki koledzy
  7. probowalem i lipa. a jest jakaś regulacja na śrubach pod fotelem?
  8. moja żona ma tez okolo 160 cm i nie dosiega,a jakie masz fotele? ja mam skorke ale nie nalesniki zwykle i lipa jest
  9. oj panowie tez potrzebuje pomocy w tym temacie szrpie po puszczeniu gazu masakra help
  10. Witam moja żona niedawno zdała prawo jazdy i chciała sie przymieżyć do mojej niuni i co sie okazalo przysuneła fotel najbliżej i zonk nie siega do pedałow to znaczy nie moze sprzegla wcisnąć do konca, czy jest na to jakas rada?
  11. ---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ---------- wladi jak twoj telefon?
  12. tez głosik dla Ciebie wladi ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- wladi jak jestes tam w poblizu to ja tez bede za jakis czas
  13. to o ktorej sie widzimy i gdzie dzisiaj?
  14. grucha1 odpowiedział(a) na grucha1 temat w Układ Jezdny
    właśnie sprawdzalem mi wyjmowalem wkladalem i nic dalej to samo
  15. grucha1 opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Koledzy pomóżcie, wymieniałem niedawno blok abs ten rozdzielacz na taki sam z tym samym numerem i od tego czasu Vag niechce sie wogole połączyć z ABSem i czasem na zegarach mi sie wlacza kontrolka abs i mruga caly czas kontrolka z wykrzyknikiem a jak zgasze auto i odpale to wszystko znika na pare dni, o co tu chodzi?
  16. ooooo widze że chyba się wkońcu ruszy. to co jakis konkretny termin juz jest?
  17. ja sugeruje w weekend albo w piatek kolo 19-20
  18. ja mam w nocy wyjazd do poznania wiec odpadam
  19. kolego to jest zawor wegla aktywnego i jak cyka to dobrze, bo znaczy ze dziala
  20. Panowie juto dzien pelnej mobilizacji! ktoś bedzie czy znowu lipa? ---------- Post dopisany 09-05-2013 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 14:43 ---------- ktos bedzie dzisiaj
  21. grucha1 odpowiedział(a) na dziczek.k temat w Lifestyle i Hydepark
    panowie a ogladaliscie widomosci ostanio? bylo o falywych madatach!!!! ktos zwinal dane z inspekcji i wysyla takie madaty. dowiedzcie sie czy sa one prawdziwe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.