Treść opublikowana przez grucha1
-
za daleko od pedałów
żona dostala poduszke pod tyłek i pod plecy i daje rade.fotel jest na maksa i bez poduszek lipa.
-
za daleko od pedałów
niestety żadne delikatne zabiegi nie pomogły a żona troszke ciężko sobie radzi z dociśnięciem sprzęgła,chyba zostaje tylko duża poduszka po tyłek
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ty Wladi to masz wszędzie dojścia
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
kolego ja mam ten cienki weżyk nowy bo go jakis czas temu wymienialem
-
za daleko od pedałów
kurcze nie wiem musze zobaczyc co tam jest bo to sa dokladane foele i moze ktos cos tam wyzezbil,
-
za daleko od pedałów
chyba w ruch pujdzie szlifirka i spawarka, ale jeszcze sprobuje cos innego wymodzic, dzieki koledzy
-
za daleko od pedałów
probowalem i lipa. a jest jakaś regulacja na śrubach pod fotelem?
-
za daleko od pedałów
moja żona ma tez okolo 160 cm i nie dosiega,a jakie masz fotele? ja mam skorke ale nie nalesniki zwykle i lipa jest
-
[B5 1Z] Szarpie po upuszczaniu i wciskaniu pedału gazu
oj panowie tez potrzebuje pomocy w tym temacie szrpie po puszczeniu gazu masakra help
-
za daleko od pedałów
Witam moja żona niedawno zdała prawo jazdy i chciała sie przymieżyć do mojej niuni i co sie okazalo przysuneła fotel najbliżej i zonk nie siega do pedałow to znaczy nie moze sprzegla wcisnąć do konca, czy jest na to jakas rada?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
a podziekował
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:23 ---------- wladi jak twoj telefon?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
tez głosik dla Ciebie wladi ---------- Post dopisany at 17:43 ---------- Poprzedni post napisany at 17:43 ---------- wladi jak jestes tam w poblizu to ja tez bede za jakis czas
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to o ktorej sie widzimy i gdzie dzisiaj?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
to jak jutro Panowie?
-
nie łączy ABS
właśnie sprawdzalem mi wyjmowalem wkladalem i nic dalej to samo
-
nie łączy ABS
Koledzy pomóżcie, wymieniałem niedawno blok abs ten rozdzielacz na taki sam z tym samym numerem i od tego czasu Vag niechce sie wogole połączyć z ABSem i czasem na zegarach mi sie wlacza kontrolka abs i mruga caly czas kontrolka z wykrzyknikiem a jak zgasze auto i odpale to wszystko znika na pare dni, o co tu chodzi?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ok tez bym sie wybrał
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ooooo widze że chyba się wkońcu ruszy. to co jakis konkretny termin juz jest?
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja sugeruje w weekend albo w piatek kolo 19-20
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
ja mam w nocy wyjazd do poznania wiec odpadam
-
co za tykanie
kolego to jest zawor wegla aktywnego i jak cyka to dobrze, bo znaczy ze dziala
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Masakra!!!!!!!
-
Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's
Panowie juto dzien pelnej mobilizacji! ktoś bedzie czy znowu lipa? ---------- Post dopisany 09-05-2013 at 17:31 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 14:43 ---------- ktos bedzie dzisiaj
-
mandat
panowie a ogladaliscie widomosci ostanio? bylo o falywych madatach!!!! ktos zwinal dane z inspekcji i wysyla takie madaty. dowiedzcie sie czy sa one prawdziwe